Skocz do zawartości
binek

Znaczny spadek wydajnosci radeona co jest??

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem system od nowa... sterowniki, wszystko to co dawniej... wrzucam jakies benchmarki na ruszt... poszedl pierwszy Aquamark3 i bach... wydajnosc radeona strasznie spadla :|

tutaj moj najlepszy wynik:

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...runID=161775211

 

a tutaj aktualny zrobiony przed chwila

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...unID=1776210093

 

inaczej byl taktowany procesor... ale na tej aktualnej konfiguracji powinienem miec minimum 38000! a tu 23000 przeciez to strasznie malo, czemu tak sie stalo? Powylaczalem vsync. i rozne niepotrzebne rzeczy, tak jak zawsze wszystko, uzylem jeszcze patcha ATIOverclockingAntiprotection (skrypt do rivatuner'a) nic to nie daje... kurde zalamany jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE wszystko mam normalnie i zawsze tak ich uzywalem... dla przykladu

3DMark2001 mialem na takiej konfiguracji okolo 16500 a teraz mam 14500

 

w 3DMarku03 mialem 5500 (najlepszy jaki uzyskalem 5800 na jeszcze bardziej podkreconym procu) a teraz mialem 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie obciaza, zainstalowalem najpierw sterowniki do systemu pozniej directx bo bez niego od karty sie nie instaluja... no i na koniec sterowniki od karty, wszystko robilem tak samo jak zawsze... czemu tak jest :((

sterowniki do systemu czyli stery do mobo tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha przed chwila zainstalowalem maxa payne'a 2 i mi pokazalo taka informacje ze 'AGP texture acceleration' jest wylaczony co moze spowodowac znaczny spadek wydajnosci (bylo po angielsku oczywista) wchodze do dxdiag i tam pisze ze ta funkcja nie jest dostepna 'not avaliable' nie da jej sie uruchomic ani wylaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...