Skocz do zawartości
Wyczek

Kingston = Nanya ?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sprzedano mi podobno pamięci Kingston na których jest fabryczny nadruk Nanya a obok nalepka papierowo-plastikowa na której pisze Kingston. Przeszukiwałem sklepy internetowe i w jednym miejscu znalazlem (nie pamietam adresu) takie same pamięci podpisane jako Kingston z dołączonym zdjęciem na którym było widać taką samą kość co posiadam z identycznymi napisami. O co tu chodzi ?

2. Która marka jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale lamy sie tu udzielaja :P

 

tak Nanya to kosci ktore wsadza Kingston

ali IHMO najlepsze SDR to PQI :) , mi zawsze chodzia na co najmniej 150MHz cas 2-2-2

Winbondy tez sa dobre

Samsungi takie sobie , Infineony jakos na psy zeszly albo do polski same odspady docieraja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie zeszla smietanka:)) boze zaraz bany sie posypia za nie pisanie na temat. Wiec powiem wam tylko najlepszymi pamieciami jest moj mozg:)) czas dostepu 2 minuty, szybkogsc magistrali 1hz:)) I co ktos fika???:) na dodatek dobrze sie kreci bo leci az na 10hz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprzedano mi podobno pamięci Kingston na których jest fabryczny nadruk Nanya a obok nalepka papierowo-plastikowa na której pisze Kingston. Przeszukiwałem sklepy internetowe i w jednym miejscu znalazlem (nie pamietam adresu) takie same pamięci podpisane jako Kingston z dołączonym zdjęciem na którym było widać taką samą kość co posiadam z identycznymi napisami. O co tu chodzi ? 

2. Która marka jest lepsza?

moje kingstony sa na samsungach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...