Skocz do zawartości
SzymonTER

Gigabyte GA7VA

Rekomendowane odpowiedzi

Ta płyta jest dobra, ale nie dla ludzi któzy mocno podkręcają swojego proca itp. Barton chyba na tym chyba nie pójdzie :P poczekaj, pozbieraj kase i kupisz sobie opterona i płyte pod to  :wink:

A dlaczego miałby nie pójść ??

 

Ale IMHO uzbieraj kasę i kup coś na nForce2 np NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta dobra, brak zwisow i innych problemow

 

Co do bartona to pojdzie bez problemu, bo obsluguje fsb 166 :)

 

O podkrecaniu mozesz jednak zapomniec bo GA 7VA nie ma mozliwosci zmiany mnoznika.... no chyba ze chcesz kupic 7VAX'a :wink:

 

 

UPDATE:

 

widze ze masz ta plytke

 

co do batrona to pojdzie na 100% (u mnie chodzil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq co ty piszesz??

mialem tego bartona na tym mobo i chodzil bez problemow

 

Zeby jeszcze ci dolozyc bez niczego wykrecil sie na 3400+(tez na GA 7VAX) :P  :twisted:

 

grrrr  usunoles posta ktorgo chcialem skomentowac :/

no fajnie - na VAX, ale nie na VA. Jak wykrędziłyś go na VA to dałbym Ci złotego ślimaczka overclocera :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm....płyta jest fajtycznie dobra, zero problemów z nią a mam juzja10 miechów.Ale faktycznie, gigabyte mogło by się bardziej postarać i dać wiećej opcji do @ .POlecam tą mobo tylko dlatego że jest max stabilna.Ale lepiej pozbieraj troszkekasy i kup coś na NF@ chyba zę niemasz zaufania do NF2 (tak jak ja :P ) to kup cosna KT600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq co ty piszesz??

mialem tego bartona na tym mobo i chodzil bez problemow

 

Zeby jeszcze ci dolozyc bez niczego wykrecil sie na 3400+(tez na GA 7VAX) :P  :twisted:

 

grrrr  usunoles posta ktorgo chcialem skomentowac :/

no fajnie - na VAX, ale nie na VA. Jak wykrędziłyś go na VA to dałbym Ci złotego ślimaczka overclocera :D:D

DRUTMOD :lol: Dawaj slimaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś kto się najlepiej zna definitywnie mi napisze czy pójdzie mi ten barton czy nie?! Bo jak narazie zdania są podzielone :) A i nie piszcie o VAX tylko o VA bo taką mam:) I nie piszcie na co mam zmieniac bo moja płyta ma dopiero miesiąc (dla mnie jest nowa i nie zamieniam jej zmieniać!) :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś kto się najlepiej zna definitywnie mi napisze czy pójdzie mi ten barton czy nie?! Bo jak narazie zdania są podzielone :) A i nie piszcie o VAX tylko o VA bo taką mam:) I nie piszcie na co mam zmieniac bo moja płyta ma dopiero miesiąc (dla mnie jest nowa i nie zamieniam jej zmieniać!) :)

Pozdrawiam :)

zobacz moj podpis , zeby wykrywalo poprawnie bartona wystarczy bios F9 ... u mnie barton chodzi juz pare miesiecy na tej plycie i moge powiedziec ze zgrany z nich zespol ;) super stabilnie i wydajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem takie mobo i musze powiedzec ze podkrecanie na niej to da sie zrobic i to dosc ladnie - u mnie po drutmodzie xp2000 chodzil jako xp2600 a to jest juz cos (jak na te plyte),drut mod byl na fsb i mnoznik (12X175),swego czasu bylem bardzo zadowolony z tej plytki no i barton bedziechodzil napewno bo tak mi kiegys w mailu z gigabyte support napisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...