Skocz do zawartości
Hanu

PRACE MAGISTERSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że na forum przybywa nowych magistrów. Wiadomo ,że kończymy najróżniejsze kierunki i piszemy najdziwniejsze prace. Czasami jednak temat magisterki, wydawałoby się bardzo specjalistyczny i w naszym przekonaniu nieaktrakcyjny, jest dokładnie tym czego szuka od szmatu czasu jakiś forumowicz , bo najzwyczajniej w świecie sie tym interesuje. Wiadomo również, że nasze biblioteki są puste jak beczki na pustyni i ciężko jest o jakieś bardziej specjalistyczne pozycje. Postuluję więc, by w tym topicu ludziska, jeśli chcą of koz, podawali swe tytuły napisanych i obronionych już prac. A nóż, widelec, nagle się okaże, że kumpel chciałby sobie coś takiego poczytać. Info na priv i już. Przecież nie samymi kompami człowiek żyje...

Zacznę od siebie. Temat mojej pracy bronionej w Instytucie Archeologii UŁ ( tak, tak ,jestem archeologiem :D ):

"Średniowieczne założenia obronne w dolinie Dunajca".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjat - "Organizacja pracy agenta ubezpieczeniowego na przykładzie własnej działalności"

 

Magister - "Systemy informatyczne zarządzania na przykładzie firmy XXX"

 

 

Od razu mówię, że ta pierwsza jest naprawdę dobra :) a ta druga nie jest najwyższych lotów (pisana na szybkiego) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ...

to ja obroniłem pracę pod tytułem na UJ - wdizł biotechnologii:

'Wpływ wybranych antyutleniaczy (askorbinian, alfa-tokoferol oraz zeaksantyna) na fagocytozę komórek upigmentowanych dna oka poddanych fotosensybilizowanemu stresowi oksydacyjnemu' - to tak tylko się pochwalę bo pożytek z tego będzie niewielki :D - cholera nie pamiętam czy tytuł szedł dokładnie tak - na pewno nie było w nim zawartości nawiasu - to podałem tylko dla Waszej wiadomości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjat - "Czy telewizja publiczna jest nam jeszcze potrzebna? - Analiza porównawcza TVP 1, TVP2 oraz TVN."

 

Magister - "Telewizje informacyjne w Polsce - Analiza porównawcza TVN24 oraz TVP3 Regionalna."

 

Jak widać lubię telewizję :P

 

Obie na UJ nie trzeba chyba pisać gdzie :wink: jak ktoś jest zainteresowany to prace są w Jagiellonce :P

 

LOBO - ciężko nawet przeczytać :wink: heavy weight.

davidian - ciekawy temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjat - "Czy telewizja publiczna jest nam jeszcze potrzebna? - Analiza porównawcza TVP 1, TVP2 oraz TVN."

 

Magister - "Telewizje informacyjne w Polsce - Analiza porównawcza TVN24 oraz TVP3 Regionalna."

 

Jak widać lubię telewizję :P  

no, teraz nie zostaje nic innego jak doktorat- "Analiza Porównawcza MTV, VIVA oraz -TELEWIZJI TRWAM O.RYDZYKA" - :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja powtorze raz jeszcze tytul "dziela", ktore stworzylem:

"Zivilrechtliche Apsekte der elektronischen Signatur in deutschem und polnischem Rechtssystem (Cywilnoprawne apekty podpisu elektronicznego w niemieckim i polskim systemie prawnym)", zainteresowani na priva - praca auf Deutsch.

 

WPiA UAM w Poznaniu

 

Pozdro

M.

 

P.S. Leon2000 - Poczatki sa trudne (wiem z doswiadczenia i lacze sie w bolu), ale masz we mnie kibica, wiec dawaj, dawaj :D ,

P.S. 2. Davidian - bardzo ciekawy temat, no i witam prawnika na forum,

P.S. 3. Przekroj tematow zaiste imponujacy, a praca Lobo rzadzi :lol: Szacunek, temat jak dla mnie SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjat - Organizacje pozarządowe na terenie (mojej gminy) - rola zadania - praca napisana w 2 tyg (moim zdanie słaba :) )

 

Magister - Aspiracje edukacyjno-zawodowe młodzieży gimnazjalnej (pracka wypas własne badania na podstawie 2ch gimnazjów wypasione wnioski porownania wykresy tabelki)

 

Prace napisane na Uniwerku W(wiejsko :wink: ) M(miejskim :wink: ) w Olsztynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie musze wybrac temat pracy :/ promotor zaproponowal mi obszar dzialania czyli "Wizerunek Elbląga w internecie" Ale to jest pole problemowe i mam jakis temat z tego zakresu wymyslic a ja nie mam pojecia co :) i musze juz opracowac hipoteze

Moze ma ktos jakies pomysly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...