Skocz do zawartości
Sfx

telefonik sagem myx5m

Rekomendowane odpowiedzi

http://telefonia.wp.pl/hardware/show.html?IN[id]=4566

 

 

to jest link do opisu telefoniku co o nim sadzicie jak dziala czy jest oplacalny za cene  niecalych 60 zl w idei mix. Jakie fajne funkcje ma jak jest z jego podsfietleniem jak ktos cos wie bede bardzo wdzieczny :):):)

Mam ten telefon od czerwca i dość dużo mnie w nim wkurza. Za mało kolorów :D, nigdzie nie mogę dostać do niego obudowy, słabe możliwości "rozbudowy" - gry i jakieś dodatki są w ExEn (nie w javie) nasi opratorzy nie oferują takich rzeczy (tylko w Niemczech, W.Brytanii i Francji - jak będziesz tam - i masz zdjętego simlock-a wkładasz kartę kogoś kto ma telefon z tamtej sieci i ściągasz aplikacje :lol: czytałem na angielskim forum, że tam dużo ludzi tak robi, ale nie są z Polski :D). Jak chcesz przepisać sobie nr z telefonu musisz co jakiś czas nacisnąć klawisz, aby telefon nie wyszedł Ci do menu głównego. Ma jeszcze wiele takich malutkich - wnerwiających - d.u.p.e.relków.

Ogólnie wolałbym Nokię 3510i.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jedną wadę. Nie mogę kupić do niego kabla, obudowy, co najwyżej pokorwiec :lol: Jak ktoś wie, to niech da znać. A obudowy są wypasione - może ktoś widział na oficjalnej stronie Sagem-a :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelek i mało oryginalne ale b. tanie obudowy widziałem w promaco. Jeśli chcesz kaburki i silikonowe oprawki to pasują od Nokia 5210, oryginalne tez są.

Polecam jednak zamiast kabelka iRDA na com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelek i mało oryginalne ale b. tanie obudowy widziałem w promaco. Jeśli chcesz kaburki i silikonowe oprawki to pasują od Nokia 5210, oryginalne tez są.

Polecam jednak zamiast kabelka iRDA na com.

Promaco tzn?

Dlaczego zamiast kabelka iRDĘ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promaco tzn?

Dlaczego zamiast kabelka iRDĘ??

 

http://sklep.promaco.pl/, ewentualnie allegro.

iRDĘ polecam z tego względu że może służyć do wielu telefonów. Natomiast ten kabelek do naszego Sagema to może działa ale jako serwisowy bo do wymiany dzwonków, tła itp. raczej nie. Przynajmniej moja sztuka tak ma. Z tym że mam też taka samą płyte główną jak ty i do niej możesz tylko irde na com lub usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...