Skocz do zawartości
YoSHi

ABIT BH6 - pytanie do userow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - wlasnie kupilem sobie sprzet do katingu - ale megakatingu - w gre wchodzi - Volcano, woda, woda+peltier 72W, LN2 i antec 430W jako zasilanie :D - sprzet to:

ABIT BH6

Celeron 366 na przejsciowce :)

64MB PC100 - ale juz w tygodniu zmiana na 256MB PC133

Voodoo 3 2000 16MB :D

obudowa z zasilaczem 250W

za calosc dalem 150zl :P

 

narazie zdjalem cooler (mega syf) i przesmarowalem pasta srebrna titana bo AS3 mi szkoda - dzisiaj ide oblewac urodziny wiec i tak sie nie bede bawil - wiec zostal zwykly coolerek - odpalam i krotka zabawa - procek postuje do 622 na 2.00V - to wysmienity wynik - wiec bedzie dobra zabawa :D

Mam tylko jedno pytanie - w CPU SOFTMENU mozna ustwiac FSB wedlug czestotliwosci pozniej w nawiasie jest dzielnik PCI a na koncu litera S lub N - i wlasnie tego nie wiem - co to jest to S lub N? - w instrukcji o tym nie ma. A ha - i jak sie ustawiam czestotliwosc pamieci? czy tam jest tylko synchro? Pomozcie! :)

W tym topicu bede na bierzaco opisywal boje z tym sprzetem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafajnisty trafil ci sie egzemplaz ,ze na 622 postuje

co do literek to pojecia nie mam (nie mam tej plyty)

co do synchronicznosci to na BX inaczej nie ma - tylko pamieci synchro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Jak wyciagniesz z procka wiecej niz 650 Mhz to naprawde dobry w tym jestes. :D Moje wstaja na 616 niestabilnie niestety nawet przy 2.1V

Po drugie: Nie mam pojecia coz oznacza S lub N :wink: Moze to jest od Spread Spectrum albo od tzw. "Turbo Mode".

Po trzecie: Pamieci zawsze sa synchro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wracam z oblewania urodzin :) - nie wiem jak sie w chacie znalazlem ale o forum pamietam :D - mimo wszystko nikt nie odpowiedzial na moje pytanie odnoscnie s lub n - patrzylem na memtescie - nie ma roznicy w przepustowosciach wiec kij wie co to jest :( ale i tak tyb S jest tylko do 115 a ja zamierzam 133 wyciagnac wiec wiecie - ale chcialbym wiedziec o co w tym chodzi.

PS zawsze najlepsze egzemplarze zdarzaja sie tym co nie kreca - tego mojego 1800+ wzialem od qmpla ktory na O/C zna sie tak jak ja na szwaniu - tak samo z tym celekiem - nikt przedemna chyba nawet do biosu nie wszwedl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...