Skocz do zawartości
NOVY20

Kiedy odpalam kompa monitor nie startuje

Rekomendowane odpowiedzi

mam P4 2.40 GB plyta ASUS P4PE grafa GF 4200 Ti Winfast zasilacz Chieftec 360 monitor 19" LG F900 P w momencie kiedy właczam kompa (dzieje sie to tylko po przerwie min. 10 godzinnej ) monitor nie dostaje sygnalu i nie startuje. Zmieniałem juz 3 zasilacze i poprzestałem na Chieftecu z 2 wentylami i dalej to samo. Ponoc moze to byc spowodowane zaniską temp pokojwa ale nie chce mi sie w to wierzyc. Jezeli ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie prosze o udzielenie porady (co moze byc tego powodem) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam P4 2.40 GB plyta ASUS P4PE grafa GF 4200 Ti Winfast zasilacz Chieftec 360 monitor 19" LG F900 P  w momencie kiedy właczam kompa (dzieje sie to tylko po przerwie min. 10 godzinnej ) monitor nie dostaje sygnalu i nie startuje. Zmieniałem juz 3 zasilacze i poprzestałem na Chieftecu z 2 wentylami i dalej to samo. Ponoc moze to byc spowodowane zaniską temp pokojwa ale nie chce mi sie w to wierzyc. Jezeli ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie prosze o udzielenie porady (co moze byc tego powodem)  ?

 

Miałem coś takiego jak mi kondensatory na mobo siadły 8) , pozatym spr. na innym monitorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ta plyta często ludziom kondziorki wywalala wiec bardzo prawdopodobne ze i tobie....lepiej sprawdz

wiesz co mi sie to dzialo od poczatku ale ostatnio bardzo czesto nie mozliewe raczej zeby to była wina monitora ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ta plyta często ludziom kondziorki wywalala wiec bardzo prawdopodobne ze i tobie....lepiej sprawdz

wiesz co mi sie to dzialo od poczatku ale ostatnio bardzo czesto nie mozliewe raczej zeby to była wina monitora ??

otworz bude i looknij na kondensatory kolo socketu...jezeli beda wybrzuszone i bedzie taki glut z nich lecial to znaczy ze czeka cie wymiana kondziorow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ta plyta często ludziom kondziorki wywalala wiec bardzo prawdopodobne ze i tobie....lepiej sprawdz

wiesz co mi sie to dzialo od poczatku ale ostatnio bardzo czesto nie mozliewe raczej zeby to była wina monitora ??

otworz bude i looknij na kondensatory kolo socketu...jezeli beda wybrzuszone i bedzie taki glut z nich lecial to znaczy ze czeka cie wymiana kondziorow...

czyli nie ma to nic wspolnrgo z monitorem ani grafa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ta plyta często ludziom kondziorki wywalala wiec bardzo prawdopodobne ze i tobie....lepiej sprawdz

wiesz co mi sie to dzialo od poczatku ale ostatnio bardzo czesto nie mozliewe raczej zeby to była wina monitora ??

otworz bude i looknij na kondensatory kolo socketu...jezeli beda wybrzuszone i bedzie taki glut z nich lecial to znaczy ze czeka cie wymiana kondziorow...

czyli nie ma to nic wspolnrgo z monitorem ani grafa??
sprawdzilem kondensatory i nie widze wybrzuszen ani glutow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale płyta jest w sumie nowa...dzieje sei tak gdy w pokoju u Novego jest zimno tzn rano okolo 10 stopni ..to nie przez to ze moze jest za zimno?

Darku ale dzisiaj miałem 15 C w pokoju i dalej nie odpalił to wyklucza twoje podejrzenie wiec jak myslisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne obiawy.Karta M64 nie startuje.Pomaga czasem jak włacze kompa z odpietą wtyczką od monitora,a po 20 sekundach wtyczke podłacze. czasem wtedy załapie.a z boku w slocie PCI jest stara karta s3costam i ona startuje bez problemu. co jest grane???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...