Skocz do zawartości
C@MELIO

ECS L7VTA 1.0 CHCĘ FSB 200MHz a nawet wyższe !!! HELP !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, moja płyta ma na zworkach do 166MHz i jak się tak ustawi to w BIOS'ie max to 199MHz (przestawiane co 1MHz). Mogliby dać od razu 200MHz nie rozumiem tego :? . Macie może jakiegoś nie firmowego BIOS'a do tej płyty (testowałem wszystkie firmowe wersje, łącznie z 1.7F)??? A może przeszłoby zastosowanie BIOS'a innej płyty :twisted: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek istnieje opcja podnoszenia napięcia rdzenia procesora, która JUŻ nie działa! Wcześniej chodziła ok, ale po jednym upgrade BIOS'u przestała spełniać swoją funkcję :cry: . Następna sprawa to to, że niektóre kary graficzne, które są na AGP4x chodzą na niej na AGP2x!!! Na innych płytach głównych te karty chodzą poprawnie, czyli wina ECS'a :evil: . Piszcie, pomagajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobujcie ustawic zworki FSB na te pozycje ktora nie jest oznaczona (obydwie do gory) - moze akurat bedzie 200MHz. jesli niezadzial t ooznacza ze sie nie da - dla 200MHz bedize wtedy 40MHz na PCI a to raczej niewskazane dla dysku twardego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, mam te mobo i jak tylko usawie sobie athlona 1900 to wywala mnei z 3dmarka, opcji do zwiększania napięcia nie widizałem, moze mam stary bios, a przy oakzji zwiększając fsb na tmy mobo zwiększa się też pci i agp, chyba ze wy macie inaczej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile tu bledow

 

1. po ustawieniu fsb200 i tak bedzie pci 40

2. dysk nie padnie tak szybko,jak wam sie wydaje

3. jezeli plyta nie ma fizycznie zmiany mnoznika to zaden bios nic nie zdziala

 

jezeli nie ma biosu =>200 ,a PLL pozwala na wyzsze to mozna uzyc np. CPUFSB9 i spod windowsa zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...