Skocz do zawartości
Daethar_Rumarth

Wasza opinia o pewnej k. muzycznej i pewnym epoxie..

Rekomendowane odpowiedzi

..potrzebna mi jest.. :) A ze nie lubie zakladac lawinowo watkow.. 2in1 :)

 

Plytka to Epox 4G4A+ -> szczerze mowiac jestem dosc napalony na ta plytke :D Zawiode sie, czy nie ?? Jak !_stabilnosc :?: _!

I gdzie moge ja kupic(najlepiej Wrocek)?

 

A co do karty muzycznej.. "Abit AU-10" (http://www.amd3d.com/review/au10/au10_1.htm) - taka tania z pilotem 8) Warta zakupu, ktos testowal moze..? Nie wiem czy sie w nia pakowac. Ogolnie chcialbym cos o niej wiedziec:

a) czy bedzie mi sie na niej gralo tak przyjemnie jak na obecnej

B) kompatybilnosc z Win XP ..?

c) czy nie zauwaze roznicy miedzy tym abitem a audigy? (przynajmniej nie duzej roznicy) w sluchaniu muzyki?? (mp3)

d) warto wogole sie nia interesowac?(zalezy mi na pilocie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - to nie kwestia egzemplarza :( trochę czasu spędziłem szukając informacji w necie na temat tej płytki - ma ogólnie problemy z kostkami jednostronnymi - nawet na Corsairach XMS 3000 i 3200 były problemy. Ja swoją właśnie sprzedałem :) i nigdy więcej Epoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mial problemy ze stabilnoscia (chyba Mka11) ale z tego co zrozumialem to byl wadliwy egzemplarz. Ja ja mam i jestem zadowolony. Pomysl jeszcze nad Abitem BD7 II.

Fajna, ale DDR333 raczej tam nie odpale. I wlasciwie chce narazie odpoczac od Abitow.

 

 

"Pentium IV 1.6A@2.75AGhz EPoX 4G4A+" --> az tyle poszedl na powietrznym chlodzeniu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale DDR333 raczej tam nie odpale. I wlasciwie chce narazie odpoczac od Abitow.

 

przecież AFAIR ma tryb 4:5 dla pamiatek więc nie rozumiem w czym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - to nie kwestia egzemplarza :( trochę czasu spędziłem szukając informacji w necie na temat tej płytki - ma ogólnie problemy z kostkami jednostronnymi - nawet na Corsairach XMS 3000 i 3200 były problemy. Ja swoją właśnie sprzedałem :) i nigdy więcej Epoxa

Czyli moje Kingstony pojda na niej spoko :)

..Ale tylko z jednostronnymi ma problemy? I z niczym wiecej..taak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajna, ale DDR333 raczej tam nie odpale. I wlasciwie chce narazie odpoczac od Abitow.

 

przecież AFAIR ma tryb 4:5 dla pamiatek więc nie rozumiem w czym problem

Trzy Abity pod rzad mialem/mam, chce 'poczuc' inna marke. A o dzielniku nie wiedzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - to nie kwestia egzemplarza :( trochę czasu spędziłem szukając informacji w necie na temat tej płytki - ma ogólnie problemy z kostkami jednostronnymi - nawet na Corsairach XMS 3000 i 3200 były problemy. Ja swoją właśnie sprzedałem :) i nigdy więcej Epoxa

To widac mialem szczescie, ja mam dwustronne.

Fakt, Epoxy maja w sobie cos, co do nich zniecheca. Po tym jak mialem Solteka DRV4 dorwalem Epoxa 8KHA+. Mimo ze Epox wydawal sie lepszy to mialem wrazenie ze jest inaczej. Teraz po super Msi 845 Ultra historia sie powtarza, choc to tylko kwestia Mhz procka to zawsze pozostaje pewien niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...