Skocz do zawartości
thing

Zamówienie na SVC

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłka będzie szła poprzez firme kurierską która ma tam siedzibe ( a takrze w polsce itd.) więc SVC nie musi sprzesawać za granicą po prostu piszemy do firmy w warszawie liste zakupów i skąda a oni to przekazują centrali w usa kurier w usa kupuje, w jakiś sposób ta firma podobno omija cło potem z centrali wysyłają to do odziału w warszawie, tam jest odbiór po kilku tygodniach podróży paczki ( tygodniach nie miesiącach).

I już koniec. Pieniędzy nie będziecie wpłacać do mnie tylko do firmy komputerowej Tech-Comktóra ma w tym swój udział i zamawia jak,ieśtam żeczy także dla siebie, ja tylko znajduje osoby zainteresowane bo od nich zależy także to czy ja tam co kolwiem kupie a liste mam dość długą.Z obudowami może być problem bo jak było napisane za duża będzie paczka i jedna obudowa będzie powyższać cene paczki zbyt znacząco aby to się opłacało reszcie , bo przecierz nie będą płacić po 20zł więcej za czyjąś obudowe.

Aha i w ten sposób zamawiał już brat tego pana sobie kamere z ameryki, dlatego tyle nie pisałem bo czekałem aż on się spotka z tamtym panem i jako obeznany w temacie wszystko rozjaśni i poleci opowiednie środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co mówisz to wszystko ładnie ale tak naprawde to jaką mamy gwarancję ze kasa wcześniej wpłacona nie zostanie ukradziona przez ta firme, bo z tego co widze to ta firma nawet nie ma stronki w interku (a raczej każda szanująca się firma komputerowa ma)

coś to nie dokońca jest dla mnie wiarygodne

napisz bo może się myle i gdzies ta firma istnieje naprawdę tylko nie moge znalesc jej adresu

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma niedawno weszła na rynek u mnie w mieście, więc strona internetowa jest dopiero w drodze.Po zatym myślisz że każda firma musi mieć stronę internetową jest u mnie w mieście kilka takich sklepów które są już od kilku lat na rynku a nie mają strony internetowej i za każdym razem trzeba łazić do nich po cennik. Coś takiego jak firma (nie internetowa) nie może robić takich przekrętów w każdej chwili możesz się dowiedzieć kto jest prezesem jakielkolwiek firmy w polsce bo są to informacje udostępnione a przelew na konto jest zawsze udokumentowany przez bank. To będzie poprostu zakup od firmy tyle że po kosztach bez jej marży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stycznia już niedaleko, jak narazie mogę podać lekko oszacowany koszt przesyłki będzie to koszt przesyłki do siedziby w ameryce + prowizja + koszty transporu lotniczego od 60 do 100zł razem powinno się zmieścić w 250zł (wyjdzie przy obecnym stanie żeczy po ok 40zł na głowe ale jak się zgłosi więcej osób to wyjdzie taniej). Dokładniejsze szczegóły będą mi znane niedługo.

Na święta w SVC podnieśli ceny ale w styczniu już powinny być takie jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może znacie jakieś dobre i tanie sklepy we Włoszech....? Bo mam siostre w Włoszech a dokładniej na Sicilii, ale możemy zamiawiać z całych włoch bo np. z Rzymu przyślą do Sicilii, a do polski pewnie nie! I jak to by był jakies sklep na Sicilii to Moja Siostar mogła by jechać i to kupić a jak skąś dalej to by zamówiła,a potem by zrobiła nam paczke i przysłała do Polski bez żadnych problemów. A więc się zastanówcie bo jak znacie jakiś sklepy z pc tuningiem to niema sprawy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu powinno wyjść nawet taniej bo tylko przesyłką międzynarodową, ale przydałby się ktoś kto znajdzie taki sklep i ich warunki sprzedaży znajomość włoskiego niezbędna nawet onet-słownik nie pomoże :?

http://www.google.pl/search?lr=&cr=country...=UTF-8&oe=UTF-8

Szukamy chętnego/chętnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tka ale i tak trzeba lekko włoski znać żeby nie wysyłać twojej siostrze tego co jest ledwo związane z tematem bo się wkurzy jak będzie miała do przetłumaczenia 200 stron z czego sto będzie sklepami. Ale do boju wszyscy niechaj każdy zacznie szukać jak nic nie znajdziemy to zrealizujemy na SVC a jak znajdziemy to Piter zrealizuje porzez siostre.

Google w dłoń panowie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...