Skocz do zawartości
DeathEvil

Pytania odnosnie NB, CPU coolera oraz thermal paste

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pytanie numer 1 brzmi: w jaki bezpieczny sposob oczyscic CPU coolerka z kurzu???

pytanie numer 2 brzmi: w jaki sposob usunac thermal paste ????

pytanie numer 3 brzmi : czy zalman ZM-NB47J lepiej bedzie mi chlodzil northbridge niz standardowy northbridge cooler z mojej plyty glownej????

 

z gory dzieki i prosze o jasne i powazne odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MSI-KT4UBSR, na NB mialem malutki coolerek, wysoki na 1cm, ale strasznie glosny i swiszczacy. Chlodzil mi w idle do ok24C, niedawno kupilem NB47J, wywalilem, zamienilem na zalmana i temperaturka w idle jest 31C, i ta bloga cisza :) Polecam, na pewno ciszej ochlodzi, w koncu to pasywne, niestety nie wiem jak jest na twojej plytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - szczoteczka do zebow + plyn do mycia naczyn + woda

2 - szczoteczka do zebow + plyn do mycia naczyn + woda

3 - szczoteczka do zebow + plyn do mycia naczyn + woda ...... ekhm sorrry ;) mialo byc tak! bedzie pelszejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. odkrecasz wentylator, bierzesz radiator, idziesz do lazienki, wstawiasz do zmywalki, puszczasz wode na maksa i po chwili masz blyszczasy radiatorek, u mnie to zawsze wystarczy, zadnyc plynow nawet mydla nie ptrzeba :D Przerost formy nad trescia i tyle.

2. Jak masz benzyne to benzyna a jak nie to plyn do mycia naczyn, czy jakis srdoek czyszczacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. odkrecasz wentylator, bierzesz radiator, idziesz do lazienki, wstawiasz do zmywalki, puszczasz wode na maksa i po chwili masz blyszczasy radiatorek, u mnie to zawsze wystarczy, zadnyc plynow nawet mydla nie ptrzeba :D Przerost formy nad trescia i tyle.

2. Jak masz benzyne to benzyna a jak nie to plyn do mycia naczyn, czy jakis srdoek czyszczacy :)

a czy wiesz że mydła używa się jako emulganta do np tłuszcu więc niejest to przerost formy nad treścia tylko bardzo rozsądne podejście do sprawy ps. nie uzywajcie zmywaczy do paznokci one mimo iż są z ateconu, bdb rozpuszczalnik, to zmywacze maja jeszcze w sobie oleiki witaminy itd w związku z swoją zawartościa nie bardzo się do tych celów nadają (ale od biedy) najlepiej przejechać sie do hurtowni odczynników i kupić litr acetonu za grosze....... ps przy używaniu acetonu uwaga na nalepki na procesorze ponieważ zwyczjnie się rozpuszczą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...