Skocz do zawartości
tobiasz15

wkońcu!!!

Rekomendowane odpowiedzi

skad ja mam tyle tych złączek ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>?? ja mam wolne 2!!!

- z pudelka od plyty glownej

- ze sklepu elektronicznego - jumpery raster 2.54

- z gieldy komputerowej/elektronicznej

- ze sklepu/seriwsu komputerowego

- ze starej plyty

- od kogos znajomego kto ma i komu nie sa potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie .. wtej chwili jade na fsb180mhz i mnozniku 10,5 a czytałme gdzies ze jak sie podnosci fsb to wtedy podnosci sie predkość szyny PCI i to moze byc niebezpieczne dla HDD,CDrmu i tego co jest na PCI ? czy to prawda?? jesli tak to ile max moge dac fsb??

w poniedziałek pojde do sklepu po te złaczki i wtedy zrobie 12,5x166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a czytałme gdzies ze jak sie podnosci fsb to wtedy podnosci sie predkość szyny PCI i to moze byc niebezpieczne dla HDD,...  jesli tak to ile max moge dac fsb??...

tak to prawda moze byc niebezpieczne dla HDD - objawy czeste BSODy, bledy zapisu/odczytu, utrata danych lub w najgorszym przypadku uszkodzenie hdd :P

 

bezpieczne taktowanie PCI to 33Mhz i ani 1MHz wiecej - z praktyki do 37MHz jest wzglednie bezpiecznie - czyli u Ciebie przy dzielniku 1/5 (FSB166) mozesz dac (na wlasne ryzyko) max do 185MHz - ale ja bym nie ryzykowal - chyba ze nic waznego na dysku nie masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam jeszcze 5mhz zapasu?:)) heh to mnie ucieszyłeś ba jak narazie to komp fruga :) nie ma zadnych problemów a w 3 dmarku mam 8700pkt przy ustawieniu 10,5x180

jak myslisz bedzie jeszcze wiecej jak zmienie na 12,5x166??

 

kurde troche dziwne to zmianianie mnoznika i jeszcze trzeba złaczki kupic :(

Ty tez miałes tylko 2 wolne??

A tak tak wogole to bardzi dziekuje za cierpliwość i za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSODy - co to takiego?:)

 

ps. dzisaj sie przejde do kumpla i mu zakosze z 2:P

 

 

ps. jak mylsicie 8700pkt w 3emarku do dobrze czy zle jak na 1900mhz(fsb 180) i karta 285na500 DDR 333

 

i czy bede miał wiecej jak ustawie 12x166? albo 12,5x166?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem wymieniam na frotona 300 W tylko $ potezebuje

 

kurde teraz mam problem:( dzwięk mi nie działa :( wczoraj był a dzisaj nie ma .. nie wiem kiedy zniknoł

 

 

czy to mozliwe zeby dziwekówka sie spaliła przez to fsb180?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSODy - co to takiego?:)  

...

http://www.google.pl/search?q=bsod

 

a co do dzwieku to ustaw magistrale na 166MHz - jak nic nie zdzialasz to daj CLRCMOS

 

co do jumperow to jak mowie te o rastrze 2.54 powinny byc w sklepach elektronicznych/komputerowych - idz i kup z 10.szt - to groszowe sprawy, chyba ze kupisz takie "wygodne" (to troszke wiecej zabulisz)

 

Dołączona grafika

 

co bym sugerowal ze wzgledu na kijowie umieszczenie tych zworek na plycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no :( dziwna sprawa jak juz mówiłem mam głosniki 2.1 i w ustawieanich CMI audio config mam ustawione 2h

a głosniki mam podłaczone pod line-out i to wczoraj cykało ale dzisiaj od rana nie ma głosu i jest tylko jak ustawie 4ch i podłacze głosniki pod real spekers out ale dzwiek jest niby ale nie do końca bo muzy moge słuchac z media playera , w windowsie ani w grtach nie ma ZADNYCH dziweków :(

probowałem reinstale sterów ale nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos ten sam problem z dziwiekiem ??? bo to troche wkurza:(

Tak naprawdę, to wkurza to, że:

1. Najpierw zakładasz posta, a później dopiero sam starasz się coś zrobić, zwłaszcza pomysleć

2. Pomimo tego, że Cię upominałem, dalej nie zadałeś sobie trudu i nie odnalazłeś guzika edycji postów.

 

Ostatnie ostrzeżenie, później zamknę ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...