Skocz do zawartości
MichuM.

radeon i wyjscie tv ( brak koloru )

Rekomendowane odpowiedzi

nom przesiadlem sie z gf4 na 9500 pro ( 9600 tx medion edition ) Na gf4 z tv laczylem sie przez svideo na euro do tv. W nview przelaczalem sobie opcje comopsite i mialem kolorowy obraz na tv.. jak to samo uzuyskac na ati 9500 ? mam obraz na tv ale jest czarnobialy...a opcji jak ta z nview znalezc nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASZ ZŁY KABEL!!!!!!!!!!!!!!!!Gubisz kolor w momencie przejscia z svideo na euro!!!!!!!!!!

 

Podłącz albo svideo[komp] do svideo[TV] a jeśli nie masz gniazda SVIDEO[w TV] to:

 

... jesli nie masz Svideo[TV] uzyj KABLA DOSTARCZONEGO Z KARTĄ!!!!!!!! svideo-chinch)

 

i do tego chincha podlacz euro[TV];) GL

 

Kiedyś mi postawisz piwko ;)

 

Tez mialem ten samo problem i google mi pomogły ... ja z kolei urzywalem malego kabelka svideo - chinch od karty nvidii ( od ati mi zaginoł) i tez nie mialem koloru ... wyczytalem o innym sposobie przesylania koloru w gniazdach ati i juz wiedzialem ze musze znalesc kabelek ktory dostalem z karta lub bujac sie po allegro zeby go zdobyc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michum po jasna cholere ci kolor daltonisto ... na czerwono napisalem ci czemu nie masz koloru a ty dalej przełączasz ntsc i pal ... niektórzy nigdy sie nie nauczą myśleć ...

 

UZYJ PRZEJSCIÓWKI DOSTARCZONEJ Z KARTA ATI ....

 

Założę sie że masz dalej źle podłączone (czytaj: kabel GRAFA>>>> SVIDEO_SVIDEO>>Przejściówka na EURO>>> TV)

A jak podączysz z uzyciem kabelka który dostaeś z kartą TO BEDZIESZ MIAL KOLOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzilem ze sie domyslisz ze skoro pytam to mam powod...medion 9600tx jest sprzedawany bez tego kabelka - stad szukam opcji, jakiejkolwiek na przelaczenie sygnalu w strone composite jak bylo w nview na gf4.

do tego dzieje sie dziwna rzecz - wystarczy ze lekko wyciagne koncowke z svideo na karcie i na ekranie mam kolor tylko slabej jakosci.

 

@erio

wiem ze koncowka pomoze - nie pytam o nia, dziekuje jednak za pomoc... jak sie okaze ze nie ma mozliwosci zmiany kabelkow svideo:

1 / GND / Ground (Y)

2 / GND / Ground ©

3 / Y / Intensity (Luminance) 1 V 75 ohm

4 / C / Color (Chrominance) 0.3 V burst 75 ohm

 

na dajace kolor na zlaczu euro[scart]

to napewno wyloze kolejna kasa i kupie przejsciowka na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom przesiadlem sie z gf4 na 9500 pro ( 9600 tx medion edition  ) Na gf4 z tv laczylem sie przez svideo na euro do tv. W nview przelaczalem sobie opcje comopsite i mialem kolorowy obraz na tv.. jak to samo uzuyskac na ati 9500 ? mam obraz na tv ale jest czarnobialy...a opcji jak ta z nview znalezc nie moge :(

Użyj przejściówki S-video--->chinch, jaką dostałeś z ATI. Też tak miałem po przesiadce z GF4Ti4200 na Radka 9800Pro. Okazało się, że przejściówka od Nvidii ma inne rozłożenie bolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...