Skocz do zawartości
beno21

Rekord na ac z Bartonem 2500+ 2.6 gh

Rekomendowane odpowiedzi

dzis dostałem nowa serie - juz zablokowana - szkoda

 

AQZFA 0342 TPMW

 

Wiec wziołem jeden procek do testowania

 

11 X 236 mhz 2.6 gh z napieciem 2.1 v i Vulcano 12 i temp 50 stopni :twisted:

 

Teraz sprawdzam stabilnosc i napiecia tego procka bo cos mi sie widzi ze bedzie stabilnie pracowac z nizszym v score

 

narazie mam stablo 2.55 gh z 2.05 V :P

 

Niewiem czy trafiłem dobrą sztuke czy ta seria tak sie bedzie bujac ale to sprawdze po przetestowaniu jeszcze 3 sztuk

 

Oczywiscie testowałem na solteku bo muj asus chodzi tylko do 219 fsb i dalej juz nie ( ale moze to jeszcze zmienie bo mam tam wc i chciałbym w koncu uzyskac z bartka 2.7 gh ) :twisted:

 

Jak znajde kogos kto mi wkleji screny to zobaczycie wyniki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niepolylilem sie Wczoraj dostalem silent bosst i Vulcano 12 wiec testowalem oba i sa swietne

silent boost ze swoimi 2450 obr ma temp o okolo 10 stopni wyzsza niz V 12

ruznia sie tylko wentylatorem

V12 to radiator z silent bosa i wentylator z V11

 

zato silent boost ze swoja cisza jest rewelacyjny mialem na 2.6 gh 57 stopni i 2.1 V

V 12 w tym monencie mial 47 stopnia - odczyty z solteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niepolylilem sie Wczoraj dostalem silent bosst i Vulcano 12 wiec testowalem oba i sa swietne

silent boost ze swoimi 2450 obr ma temp o okolo 10 stopni wyzsza niz V 12

ruznia sie tylko wentylatorem

V12 to radiator z silent bosa i wentylator z V11

 

zato silent boost ze swoja cisza jest rewelacyjny mialem na 2.6 gh 57 stopni i 2.1 V 

V 12 w tym monencie mial 47 stopnia - odczyty z solteka

Żadna rewelacja ten procesor skoro potrzebuje 2V do 2516MHz. Poza tym coś Ci wcięło wskaźnik temperatury ABSII. U mnie zawsze pokazywał więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michnik > Wybacze ci bo zakładałem ten topic po dwu godzinnym kreceniu a nie testowaniu stabilnych napiec

narazie 2 h prime 2.5 gh i 1.85 V, a rewelacja jest to ze ten procek chodzi na 2.6 gh bez zadnego problemu z AC - to niejest athlon na rdzeniu bartka to jest bartek - wiec sprawdz ile tych procków smiga na 2.6 gh z wc a ile z ac - chyba da sie policzyc na palcach

 

V12 wyje tak samo jak V11 i V 9 - ma ten sam wentyl a radiator z silent bosst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michnik > Wybacze ci bo zakładałem ten topic po dwu godzinnym kreceniu a nie testowaniu stabilnych napiec

narazie 2 h prime 2.5 gh i 1.85 V, a rewelacja jest to ze ten procek chodzi na 2.6 gh bez zadnego problemu z AC - to niejest athlon na rdzeniu bartka to jest bartek - wiec sprawdz ile tych procków smiga na 2.6 gh z wc a ile z ac - chyba da sie policzyc na palcach

W takim razie zwracam honor ;) Ja cały czas takiego szukam co by mi chodził na 12.5x200=2500MHz do 1.85V stabilnie. Mam WC i jak datąd takiego nie znalazłem. W sumie nie miałem za wielu okazji, ale około 7-8 stestowałem. I jak narazie ten co mam chodzi na 12x200 i 1.80V. Ale przy 12.5x200 juz potrzebuje napięcia 1.93V!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mało - jak mam duzo czasu i ochote to tyle przezucam w ciagu tygodnia przez kompy.

Ostatniego <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> chodzł 12.5 X 200 z 1.85 V na ac wzioł Yotomeczek,

średnio mam trzy takie sztuki na miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mało - jak mam duzo czasu i ochote to tyle przezucam w ciagu tygodnia przez kompy.

Ostatniego <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> chodzł 12.5 X 200 z 1.85 V na ac wzioł Yotomeczek,

średnio mam trzy takie sztuki na miesiac

Niestety tylko takie mam możliwości. Choć chęci mam dużo większe ;)

Teraz niestety może już nie być możliwości, gdyż AMD poblokowało mnożniki :(. No ale zawsze można jeszcze jechać FSB....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...