Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

chyba se nie nabije lvla :/

 

znow sie serv sypie :/

:x niestety :?

 

a obiecalem braciakowi ze mu jego DK zrobie dzis w nocy 1 poziom a tu niespelna 3 bary i chyba z 10 disconectow :x (musze sie meczyc na duchach bo na EliteYeti jak jest ich ze 4 moze sie zdazyc "niespodzianka")

 

PS.

 

a teraz to wcale nie mam przycisku Connect - cos ..jozy powinni zrobic z tym serwerem bo grac nie idzie - myslalem ze tylko w dzien (duzy ruch) a tu i w srodku nocy (jak jest z 1/3 ludzi tych co za dnia) nie da rady grac normalnie

 

a slyszalem zo przypadku jak kolesiowi z E.Yeti wypadl Bless i akurat mial Disconecta - oczywiscie jak sie zalogwal to po kamyku sladu nie bylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) a wczoraj spotkalo mnie mile zdarzenie , rzeklbym odwrotne od tego ktore opisalem poprzednio

 

aktualnie mam 31 level (biegam z dwoma Blade-ami)

wszystko Bronze +4 z wyjatkiem rekawic i butow (leather +5)

podchodzi do mnie koles caly w Scale armor +5 lub +6 z gildii [HONOR_PL] ...ksywki nie pamietam :oops: chyba cos na literke A

i mowiac ze ma dla mnie prezent dal mi bron (taka akurat dla mnie Berdysh +2 + option ..dokladnie nie pamietam)

na koniec rzekl ...pomagaj innym polakom jak juz sie odkujesz :)

 

takie zachowanie to ja rozumiem :D ..sam ostatnio robie za dobrego wujka i pomagam materialnie poczatkujacym 8) ..ostatnio zrobilem prezent jakiemus polakowi i oddalem mu prawie caly komplet LEATHER +4, 8) ..innych tez namawiam do takiego zachowania... :)

 

handel handlem ...ale mozna od czasu do czasu olac caly ten zysk i cos po prostu rozdac , zwlaszcza ze juz nam zalega w magazynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chelo, giera całkiem fajna już amm 2 lvl, lecz mam kilka pytań odnośnie mu

 

po pierwsze jak tu się kurde uzupełnia życie, czy jest gdzieś mapa, i gdzie można zdobyć jakieś kąkretne itemy :wink:

wiem troche beznadziejne te pytania, lecz jako początkujący w tę gierke chciałbym się poprostu dowiedzieć bo jakoś nic nieprzychodzi mi do głowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) a wczoraj spotkalo mnie mile zdarzenie , rzeklbym odwrotne od tego ktore opisalem poprzednio

 

aktualnie mam 31 level (biegam z dwoma Blade-ami)

wszystko Bronze +4 z wyjatkiem rekawic i butow (leather +5)

podchodzi do mnie koles caly w Scale armor +5 lub +6 z gildii [HONOR_PL] ...ksywki nie pamietam :oops: chyba cos na literke A

i mowiac ze ma dla mnie prezent dal  mi bron (taka akurat dla mnie Berdysh +2 + option ..dokladnie nie pamietam)  

na koniec rzekl ...pomagaj innym polakom jak juz sie odkujesz  :)  

 

takie zachowanie to ja rozumiem  :D  ..sam ostatnio robie za dobrego wujka i pomagam materialnie poczatkujacym  8)  ..ostatnio zrobilem prezent jakiemus polakowi i oddalem mu prawie caly komplet LEATHER +4,  8) ..innych tez namawiam do takiego zachowania...  :)  

 

handel handlem ...ale mozna od czasu do czasu olac caly ten zysk i cos po prostu rozdac , zwlaszcza ze juz nam zalega w magazynku  :)

me noob plxplxplxplx dajcie mi bone secik tak+4/5+luck+12 plxplxplxplx

ech a mi nie chca jevele wypoadac 47lvl i ani 1 mi nigdzie nie wypadl :(

qrde za co ja mam jakis sprzet kupowac ? :(

 

PS1 jestem z bonkiem na eyeti wiecie jaki to bol patrzec jak komus wypada soul :( grats boniek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddanie dla tweakowcow:

-Gauntlets of Wind +2 +Luck [elf]

-Pants of Wind +4 [elf]

-Gladius +4 +skill [dk]

-Flail +3 +Luck [dk]

 

boro

Zycie uzupelniasz potionami (tak samo mane) mozna kupic ja u dziewczynki i kolesia za brama dla poczatkujacych - jesli chodzi o leroncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podlacze :D

Z Mu zaczalem jakis tydzien temu i osiagnalem do tej pory 31 lvl DW(Dark Wizard)

Musze powiedziec,ze gra jest swietna o ile nie zejdzie sie na droge handlu,co niestety wczesniej czy ponizej nastapi.

Nikt mnie jeszcze nie oszukal(jak narazie) ale czesto sie slyszy..

Praltycznie zawsze gram na Wiggle 5 pod xywa ZenedithPL i mysle ze tam sa najrozsadniejsi gracze(znaczy handel nie jest az tak okropny,nie ma tyle zabojstw 8) )

Co do gildii HONOR_PL to popieram,sam rozdaje rozne rzeczy ktore niepotrzebnie zajmowalyby miejsce w kufrze,a przynajmniej omijaja mnie nerwy zwiazane ze sprzedaza(a czasem nawet ludzie cos sypna od siebie)

Jak narazie spotkalem mnostwo Polakow i byly to osoby kompetentne,chodz nie watpie w "zla" sile naszego narodu,zapewne gdzies tam jest.

Chcialbym sie jeszcze wyzalic,ze nie trafilem przez tyle czasu na zaden cukiereczek w stylu chaosa itp. Irytacja niezla ale mam nowa laske ktora zwieksza ta mozliwosc wiec moze niedlugo.

Zatem jesli ktos potrzebuje z was osprzet Sphinxa+2(nie pelny),scale armor+2(DK),falchiony(dosc dobre),blade... to oddam za darmo.Szukajacie mnie na Wiggle 5,oraz mowcie na priva(enter,wciskacie tabulator i tam wpisujecie nick(ZenedithPL) oraz tabulatorem wracacie do pisania wiadomosci z tej lewej strony)-to dla nowych w tej grze,zreszta sam sie dowiedzialem o tym dopiero jakies 3 dni temu.

Jeszcze jedna rzecz,tzw makra.

Sluzy to do powtarzania raz wpisanej wiadomosci.Sposob jest nastepujacy:

wciskamy enter i / (jak przy trade i party) za nim od razu liczbe z przedzialu 1-9 i wiadomosc,ma to nastepujaca postac:

/1 cos tam sprzedam

Uruchamiamy to makro poprzez wcisniecie alt z numerkiem zdefiniowanym przy pisaniu makra(w tym przypadku alt+1)

Istnieje jeszcze jeden typ wiadomosci,dla party(uslysza wszyscy w party,nie wazne jak daleko sa)

Piszemy wiadomosc ale na poczatku stawiam ~,czyli przykladowa postac jest nastepujaca:

~zabili mnie,zaraz do was wroce

 

Wspomne jeszcze,ze wszyscy ktorzy przeskocza 15 lvl niech udaja sie do Davias(wejscie kolo tej plazy w Lorencji najbardizej na zachod) i wolac ze sie jest 15 poziom,lub isc bezposrednio na pole walki(wieksza szansa :D )

Przyznam sie bez bicia,ze sam tak robilem do 30 poziomu,pomimo ze chcieli tylko 15-25lvl...

No ale bylem taki slaby...to mnie usprawiedliwia(chyba).

Ok,pozdrawiam i zapraszam do gry..poki jest darmowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 lvle i 50 bede mogl warpa uzywac

 

ale strasznie mi sie nudzi ta gra :(

biegam juz niewiadomo ile moj brachol na 20 lvlu se chaosy znajduje a ja nic :( ani 1 jevela no i dzis jeszcze SOUL z bonkiem :x

 

nawet sie nie podzielil :P

jak niedlugo nieznajde jakiegos czegos dobrego to pie...... ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam tak nie pale na te chaosy bo wiem ze jak dojde w koncu do LT to tam wypada kilkadziesiat krysztalkow jednego wieczora. A o ile wiem to e-elfy sie tam przydaja. Bede mial jeszcze swoja szanse :D

 

PS. Kris pisze sie na te spodenki dla elfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMATO @

wiesz co do rozdawnictwa (zwlaszcza Tweak'owcom) to sie nie chce chwalic - przez skromnosc :P - moze przedmioty nie byly rewelacyjne ale lepszych nie mialem :P

 

_____________________________

 

boniek_pl @

mi sie wydaje ze zwiekszyli dlatego ze gra duzo ludzi i zapotrzebowanie jest duze wiec zeby ceny nie osiagnely (SIC!) niebotycznych rozmiarow tak zrobili - choc to na razie niewiele pomoglo - chodzi o obnizenie cen

 

zauwazylem ze ci ktorym wypodaja fajne rzeczy maja gleboko gdzies handel (pewnie przez zlodzei) i oddaja wszystko do sklepu (i tak maja dobre ceny za to) - tak bylo jak gadalem z DW chyba ze 160 levelu (caly w Legendary +9) i chcialm cos od niego kupic to mi napisal ze juz od 20-30 poziomow nie hadluje bo mu szkoda czasu a kamieni itp ma od cholery wiec na nic mu moje Chaosy :?

 

_____________________________

 

boro @

itemy to mozna konkretne nabyc - zwlaszcza jak jestes na niskim poziomie to na serwerach od 3 do 5 jest tego duzo w niskich cenach - niestety juz od jakiegos 40 levelu trzeba sie zeszmacic i robic handel na 1 ze zdziercami :?

 

mapy pogladowe (z miejscami wystepowania potoworow) masz na stronie MU http://www.muonline.com/s08/s01.asp choc nie wszystkie plansze ale i tak na Dungeon2 na razie chodzic nie mozesz i nazwy niektorych itemow sie nie zgadzaja

 

podaj Nicka i na ktorym serwerze grasz to jak bede to sprwdze czy jestes i Ci cos podrzuce - jakies rekawiczki +5, buciki +4 +8% def. (chyba jeszcze mam) moze rapier +5 albo Dragon Lance +1 +12% dam. (chyba jeszcze nie wywalilem)

 

_____________________________

 

spiriit @

a na co chodzisz i na ktorym serwie to Ci powiem czy tam leca czy nie Chaosy - choc mi teraz tez slabo leca ale na moim 55 czy 56 levelu to powinienem juz chodzic na duchy na Soule ale nie ma nigdzie Maski Sfinxa +4 +12 a bez tego to kupa ptasia :( bo mam tylko 158 def. i tak juz ryzykuje i chodze nawet sam na Elite Yeti i na Cyklopow - bo sa wlone, nie wala na odleglosc i daja duzo expa tylko ze Meteorytami na zmiane z Poisonem sie dlugo mecze ale licze na jakiegos Blessa (na Yeti) :D

 

mi sie tez nudzi bo caly czas te same potowory :( a dobrych cichow w dobrej cenie nadal brak - w sumie to wogole jakis dobrych Sfinxow nizaleznie od ceny :? a moglbym sie juz poswiecic bo te 7 Chaosow tylko lezy i sie kurzy :P

 

wyciagnij od bonka Chaosa - moj braciak jak jest w party i leci mu Soul to daje innym po Chaosie - oczywiscie tylko jak ktos sie upomni o swoja dole :P

 

_____________________________

 

Neon69 @

a jak dojsc do tego Lost Towera i ktory trzeba miec level :?:

a na Chaosy to mozesz gwizdac tylko ze bez nich ciezko cos dobrego kupic a bez tego to w LT chyba dlugo nie pociagniesz :P

 

_____________________________

 

ALL @

 

kupie :

- Sphinx Mask +3 +12 lub +4 +8/12

- Sphinx Pants j.w.

- Legendary Staff (ta 1 reczna palke) jak najlepszy fajne by bylo gdyby poza +% Wizardy mial +8/12 damage

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek wielkie dzięki za pomoc :)

 

podpisuje się Witek_PL (na cześć mojego świętej pamięci barba z diablo2 :wink: )

 

a gram na Wigle jak narazie 1. Jeszcze dużo czasu spędze nad tą grą z tego co czuje aby sie jej nauczyć.

 

jeszcze tylko eniwiem jednego, a mianowicie jak się kurde daje party :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec nazbieralo sie teraz troche stuffu,ktory moge prawie za free oddac(dzieki pomocy Dwiemerlaik'a,ktoremu jestem bardzo wdzieczny-polak z honorem).

Oto niektore datki:

-Serpent Staff+2

-Scale boots+4

-Vine boots+5(troche k sie przyda:))

-duzo Serpent Borg+2

-Bone armor+4

-tomahawk+opt

 

Sam szukam jakiegos dobrego helmu(maski sphinxa) wiec bede wdzieczny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boro @

 

badz dzis (11.02) o 12.00 kolo kowala na Wigle1 to dam Ci pare klamotow - mam do oddania:

- Rapier +5

- rekawiczki +5 (lethery czy jak to sie pisze)

- gacie +4 (j.w.)

- Dragon Lance +3 (+1 +12% juz nie mam musialem chyba wywalic bo za duzo miejsca zjamowala)

- Horn Shield +5

 

nie sa to jakies przeboje - ale za free to chyba dobra cena

 

czekam 15 minut i wywalam wiekoszosc do sklepu :P

 

__________________________

 

zene @

 

takich co szukaja maski Sfinxa jest wiecej :P

dzis widzialem tylko w sprzedazy +1 +8% wiec badziew

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@benek jeśli inet będzie miładnie chodzil to bende.

 

 

Jedno powiem ta giera naprawde mie wciąga, wczoraj miałe grać 5 minut, a grałem ponad 2 h :wink:

 

CZy są coś warte kamienie "jawele" czy coś w tym rodzaju ?? bo mam dwa, jakoś mi tak wypadły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warte sa sporo:) zalezy jeszcze jakie chaos soul czy bless (w kolejnosci od najtanszego). zmienilem giwere na giant sword+2+skill (eyeti to teraz pajaki:) - ze skilla max 240dmg:p

 

PS Jak ktos chce zobaczyc pare BARDZO ciekawych obrazkow z gry to zapraszam : www.manta.univ.gda.pl/~rbonieck/pics

PS2 @zene

Irytacja niezla ale mam nowa laske ktora zwieksza ta mozliwosc wiec moze niedlugo.

nie istnieje cos takiego no chyba ze masz jakiegos totalnie bezcennego excelletna z taka opcja to kupie za bezcen:)

 

PS3 jesli zauwazycie u kogos jakis zaje.isty item to poproscie go o pokazanie i cykajcie szoty:) - potem dajcie znac to sciagne sobie (jak bedzie obrazkow wyst. duzo to zrobie galerie na stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytacja niezla ale mam nowa laske ktora zwieksza ta mozliwosc wiec moze niedlugo. 

---------

nie istnieje cos takiego no chyba ze masz jakiegos totalnie bezcennego excelletna z taka opcja to kupie za bezcen:)

Nie wiem w takim razie co to,ale pisze tak: Luck(success rate of Jawel of Spirits+25%) i nie jest to excelent :cry:

 

Myslalem,ze to wlasnie zwieksza szanse na znalezienie kamykow,chyba ze tu chodzi o konkretny 8)

 

PS. Widze,ze asemblera sie uczysz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wazniejsze informacje sa tam skad sciagales gre (o ile to bylo stamtad 8) ) czyli po angielsku na stronce www.muonline.com

 

Stronki polskiej jeszcze nie ma o ile mi wiadomo , moze powstanie :roll:

fajnie by bylo gdyby tak sie stalo :)

 

Nie wiem czy znacie te sztuczke :twisted: (potrzebne sa 2 osoby do tego)

Robisz Trade na kims , on stoi bez ruchu- nie naciska CANCEL ani OK...czeka, ty w tym czasie wchodzisz do inventory i podnosisz swoja bron ...po chwili okno znika a ty mozesz przez chwile bardzo szybko uderzac w jakiegos potwora. :twisted: sztuczka fajna tyle ze nieprzydatna w praktyce IMHO

..... nie sprawdzalem jej osobiscie ale bylem jej swiadkiem

 

....druga sprawa...mam w plecaku 2 BLADE-y obydwa maja w podpisie skill

ale tylko jeden dziala ze skillem drugi nie....jak dla mnie to bardzo dziwne :roll: spotkaliscie sie z czyms takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMATO @

 

a o czym my z bonkiem gadalismy na poprzedniej stronie :P jak nie o tym o czym piszesz :P

sztuczka bardzo przydatna w praktyce bo robisz level (jak jest duzo potoworow i nie trzeba lazic) o jakies 40-50% szybciej, dodatkowo mozesz isc na troche mocniejsze potwory bo skoro je szybciej zabijasz to mniej razy Ciebie trafiaja a co za tym idzie mniej zycia odbieraja ...

a i czerwonych latwiej zabic :P

 

niestety kazdy kij ma 2 konce - jak teraz patrze to jakies 50% MUowiczow tego uzywa - najbardziej widac jak DK z mieczem za szybko napierdziela - najmniej widac u elfow z lukiem/kusza - po prostu ciut szybciej strzaly leca i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie tego buga... bo moza latwo stracic konto. Wyslalem maila do GM pare dni temu w sprawie tego buga i obiecali sie tym zajac i ukarac cheaterow. Pisali tez cos ze wkrotce gra zostanie gruntownei przerobiona.. tylko co mieli na mysli ? Mam nadzieje ze nie chca wprowadzic juz oplat :)

 

A poszukuje PLATE ITEMS =x +8/12 wiec jak co to chetnie kupie. Dzisiaj wreszcie sobie zrobie pozadna nocke wiec jak by ktos chcial sie pobawic to pisac...

 

A wczoraj pierwszy raz zobaczylem Soldier'ow, uradowany ze radze sobie z tymi malymi polazlem na duzego... i co ???? Dwa strzaly i wrocilem do miasta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...