Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Raptor @

zeby zostac killerem to trzeba sie postarac - czytaj rozwalic az 3 gosci :P

wtedy jestes az tak czerwony ze az czarny ;)

niestety czasem nie ma wyjscia i trzeba skosic tego i owego - zwlaszcza jak sie podlaczaja do Zlotego Smoka lub Goblina - oni kosza potwora a Ty kosisz ich ... itd a potem pudeleczko jest Twoje :P

potem dzien meczarni na serwerze non-PvP i zonwu jestes bialy :D

 

gaspar @

nie rozumiem z tym podpieraniem (i marnowaniem czasu) - patrz wyzej - dlatego mimo ze wypadaja fajne przedmioty i jest duzo potworow na 1 i 15 to nie lubie tam grac :( bo burakom nie mozna dac popalic a ile sie tam kreci czerwonych - az szkoda ze nie da sie ich "skasowac" :P

skoro masz 63 level to przez 2 godziny (zmiana z pomaranczowego na bialego) w D1 na duchach zrobilbys z 6-8 barow a w party z jakims leszczem to nawet 1 poziom :P

 

a co to ten BoB :?:

lepsze/szybsze to od Great Scythe +3 :?:

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BoB = Bill of Ballrog - najlepsza z kos w grze i najladniej wygladajaca :) jak gaspar pojedzie do domq to mu wezme i sam bede z tym biegal:) na razie moja rola sprowadza sie do upychania wszystkiego w sensownych cenach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie z wakacji, na ktorym mozna dostrzec moja osobe i BOBa...

Dołączona grafika

 

Parametry ma porownywalne z Scythe +3, natomiast BOB +3 to juz inna bajka.. a najlepiej do tego skill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde kupuje coraz lepszy sprzet a wychodzi na to ze potwory mnie leja mocniej :x

 

biegalem w bone secie poza butkami

dzis kupilem bone butki +3+12% za 1C+100k

obrona mi wzrosla o ok 20 mam gdzies kolo 188 defa teraz

 

dokladniej

137(38+13)

a mialem

128(38 )

 

teraz od czego zalezy ta cala obrona bo przedmioty w sumie nie daja tyle co jest napisane ?!?!?

a ja wygladam tak

Dołączona grafika

nie budze respektu jak na 43 lvl ;) ale nie mam siana na nic lepszego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiriit@

Z obrona to jest tak, że każdy punkcik to dużo, bardzo dużo. Nie tak jak w diablo :D Napisałes ze masz 188 defensu, ale tak nie jest :(

Masz 137 defensa, poprawiło Ci sie aż o 11!! To jest naprawdę dużo.

Natomiast to co jest w nawiasie obok to tzw. evasion rate, czyli szansa unikniecia ciosu - wtedy wyskakuja Missy :D

Jak widać bonus do evasion rate (w przypadku spiriita wynosi +13, a jest to po prostu 10% defensu zaokrąglone w dół, ja mam 195 defensu a evasion to 42+19) uzyskuje sie jedynie przy komplecie jednego rodzaju np. bone lub plate.

 

Osobiście pomykam w full plate secie, ale moje rekawice są strasznie powolne (atak speed +4 , dla porównania scale mają +10). Bardzo czesto widac wysokie levele (DK) ktore załozone maja wszystko z innej parafii.Automatycznie maja wiec d.upe a nie bonus do unikow :D Moim zdaniem uniki to fajna sprawa - np teraz nawet hellhoundy w d2 co trzecie trafienie to miss, ale minusem jest to ze naparzam wolniej.

Myslicie ze lepiej szybciej ale bez unikow?

Moze pozniej szybkosc ma gremialne znaczenie?

Pytam szczegolnie high lvl DK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opisanie tego defa :P

mam jeszcze 1 pytanko

odnosnie agility czy w miare podnoszenia tego wzrasta jakos obronnosc czy tylko punkty def tzn czy dla np jakiegos tak sprzeta nie trzeba miec iles tam agi zeby w pelni go wykorzystac ... nie mowie tu o min AGI potrzebnym do zalozenia

 

ja mam 35 AGI

qrde 20k do 44lvla a nie chce mi sie grac :P ale musze zrobic i bede tluk z flammea

 

ech jeszcze 20 lvli i hellfire :(

az 20

12 do evil spirits :(

ale teraz masakra bedzie :P

 

@benek

mam 156lvl energy

cos 110+ hp 400 many

defa tyle co widziales czyli137

gdzie moge chodzic expic ?

bo juz mnie drazni szukanie party majac 43lvl na e yeti

 

pozdr

 

PS jak by ktos chcial sie umowic na jakis hunt od poniedzialku w godz 8-15 albo jakis takich to PM me or GG 965872 teraz na weekend mam sesje poprawkowa :P taklze bede dopiero w tygodniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj e-elf ma 15lv. aktualnie wiec teraz w przeciagu kilku dni nabije gdzies do 30 na yeti... pozniej bedzie wolno i trudno .. a potem wskocze z chetnymi na D2 i dopomoge aurami, chyba sie znajda chetni nie ?? :>

 

PS. Sorki ze tak wolno z tym elfem ale bylem 3 dni wylaczony od swiata.. zapalenie oskrzeli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj e-elf ma 15lv. aktualnie wiec teraz w przeciagu kilku dni nabije gdzies do 30 na yeti... pozniej bedzie wolno i trudno .. a potem wskocze z chetnymi na D2 i dopomoge aurami, chyba sie znajda chetni nie ?? :>

 

PS. Sorki ze tak wolno z tym elfem ale bylem 3 dni wylaczony od swiata.. zapalenie oskrzeli :/

hehehehe opiepszash sie z tym elfem :P a tu aury sa potrzebne ;) a my nigdy elfa nie mamy :( chcialem kolesia na elfaq namowic ale sie nie daje :P mi juz sie nie chce zmieniac za wysoki lvl mam :P ... a pozatym moj nick znasz ja czesto biegam z kolesiem 70Dk takze elf by sie przydal :) a co do miejsca to mozna sie dogadac :P albo eyeti albo D1 :P albo sie zobaczy ;) od poniedzialku startuje ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agility ma ogromny wpływ na defensa, jeszcze wiekszy niz sila na zadawane obrazenia. Kazde trzy punkty wpakowane w agility podnosza defensa i evasion rate o jeden punkt (no chyba ze przekroczymy jakis 'okrągly' :D defens, np 120 ,to wowczas evasion rate zwieksza sie o 2 punkty(tylko gdy ktos ma komplet jednego rodzaju).

 

exmister@

od blade'a lepszy jest np Double Blade :D 8) , albo Lightning Sword, ewentualnie Light Saber.Moim zdaniem lepiej chodzic z tarcza gdy nie ma sie bonusa do unikow od kompletu pancerza, bo dobre tarcze maja z reguły wysoki defens rate. A jak sie ma komplet to popierniczac z dwureczna (BoB rulezz 8) 8) )

 

A co do elfa to SWIETA RACJA ze by sie przydal. Probowalismy z bonkiem namowic jednego kumpla na elfa ale wolal wizarda :roll: Wczoraj zaczal grac drugi qmpel i tez nas wyrolowal i mamy nastepnego :evil: :evil: :evil: wizarda :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym opiepszaniem to wytlumaczylem daczego tak sie stalo :P

 

Ale nadrabiam, dzisiaj juz 19-ty, na 30-tym bede mogl uzywac wszystkich aur. Cierpliwosci :D

 

PS. Na jutro wieczor godziny od 21 do 1-2 w nocy potrzebuje kogos co by mi pomogl szybko expa nabic. Dokladny czas i miejsce do uzgodnienia.

 

Update: 22 level i umiem juz leczyc, starczy na dzisiaj [7 leveli.. ufff]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ranger @

przeciez gdzies na 6 stronie gaspar wszystko opisal :P

chodzi o upgrade broni/przedmiotu

 

spiriit @

przy 137 def. to sam specjalnie nie poszalejesz :P

radzilbym Tobie pochodzic po Norii (jakbys mial w danym dniu problemy ze zrobieniem party) i siekac Foresty, Agony, Golemy - malo expa ale szanse na Chaosy :P

 

przy okolo 142 def. to mozna isc na kosciotrupy - ale ostanio popsuli cos na wszystkich serwerach :( przy "lozeczku" z trupkiem (tym ogrodzonym) na kazdym Wiglu pojawia sie co jakis czas (w przejsciu) Cyklop takze przy niskim defensie teraz jest tam ciezko - a miejsce dobre bo i fajne przedmioty leca i Chaosy sie zdazaja :P

 

teraz bedziesz mial niestety meczarnie jak ja :( ciuchy dla DW sa drogie a dosyc kiepskie - smialem sie z gostka ktory DW upgrejdowal jak DK (sila i agiliti zamiast czarow) a treraz on sie smieje ze mnie - bo ja sie mecze a on na 46 levelu popiernicza w niezlych Legendarach z Legendary Staffem i zaje...fajnym Skull Shieldem - wszystko kupil jak bylo zdeka taniej a teraz sobie na spokojnie robi czary :?

 

ALL @

ceny skoczyly :( ale widze niezla tendencje :) ci sami ludzie (zdziercy) stoja po kilka dni z tym samym towarem i maja coraz nizsze ceny :) niestety dla DW fajnych rzeczy w dobrej cenie brak :(

 

teraz sie zastanawiam czy to byl dobry wybor grac DW bo przy 54 levelu gdybym gral Elfem to bylbym rozchwytywany do party :P ale jak zaczynalem to nie wiedzialem ze Elf to takie pozadane stworzenie :P

i teraz sie zastanaiwam czy przeplacac za ciuchy dla DW czy te 6 Chaosow i 1.5kk zen (ktorem mam w tej chwili) zostawic i zrobic sobie Elfke o imieniu Tola :P

 

pewnie sie skonczy na tym ze przestane grac bo nie dosc ze od groma czasu zmarnowalem (nie mowiac o nerwach) to gra staje sie nieciekawa - za duzo cziterow na ciosy - wczoraj jak gralem troche DK brata (musialem zrobic porzadek z 2 debilami co mnie jako DW kosili) to jakis koles na Davias rozwalal 1 ciosem tych zlotych kolesi co strzelaja z granatnikow - kolo byl na pol goly a na pol w Dragonach (buty, rekawiczki i armor) i z jakims mieczykiem - podchodzil i pac, pac, pac i rozwalil 3 potwory a ja sie meczylem Great Scythe +3 zeby rozwalic tez 3 ale pojedynczo - a na dodatek straszne badziewie z nich leci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam tymi cheaterami nie przejmuje, wiem ze nic im nie zrobie, a i tak predziej czy pozniej ich dorwą stroze prawa bo tepia takie zachowanie. Z takim tempem wychodzenia ciaglych latek i lateczek napewno jakos niedlugo to zabezpiecza. Mi to ogolnie wisi, teren gry jest duzy, serverow jest 6, wiec dam rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie nie przejmowal ale ostatnio spotykam takich po 3-4 dziennie wiec te Pache sa o kant d..y potluc :(

 

a mi sie moze nudzic dlatego ze czasem gram DK brata wiec wszystko juz kiedys rozwalalem i jak gram moim DW to mam jakby DeJaVu :P

i kamienie ostatnio kiepsko leca :( przynajmniej mi :(

 

PS.

 

do jasnej cholery :evil: dzis (niedziela okolo 15.30) nie idzie zupelnie grac co 2 minuty disconect :evil: wlasnie malo co nie zginalem przez EliteYeti :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrrrrrrr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

nie mozna miec juz zaufania do rodaków w tej grze

ostatnio opychalem jakies portki , chyba to byly LEATHER PANTS +3+12

ale moge sie mylic

 

no i zaczepil mnie gosc -ksywka o ile pamietam berta_pl

 

ustalilismy cene

ja wrzucilem portki

on wpisal cene

ja nacisnalem koleczko i przezornie trzymam kursor nad X-em :twisted:

no i KUR### oczywiscie pieniazki zniknely szybciutko z okienka

ja oczywiscie szybciutko nacisnolem X-a 8) :twisted:

w odpowiedzi na pytanie : co ty kombinujesz?

....uslyszalem wymówke: Sorry -LAGI

:evil: :evil: :evil: ehhhhhhh-szkoda gadac :evil: :evil: :evil:

a potem mówia zagranica o nas ze polacy to pijacy i zlodzieje :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMATO @

 

nie tylko polacy oszukuja :(

po prostu nie mozna stracic czujnosci w handlu z kazdym - niezaleznie od narodowosci :(

 

ALL @

 

jak widze to najlepsza akcja w tej grze - juz przy wysokim levelu - to polowania na czerwonych tez z wysokich levelow :P

mozna szybko zarobic kase sprzedjac im ich wlasny upuszczony sprzecik :P brat tak zarobil 2 Chaosy w 30 minut :P

 

1 na 1 dobrze ma DK a najlepej Elf ale w grupowym ataku rzadza DW :P

 

 

PS.

pytania do obeznanych

- czy kolesia na skrzydalch mozna zaatakowac z ziemi lub odwrotnie czy lecacy koles moze atakowac innych na ziemi a ci moga mu oddawac :?:

- czy kombinacje Souli/Blessow z Chaosami sa mozliwe :?:

i co sie wtedy dzieje - robi sie bron Chaosu (jak dodamy do lepszych kamykow przynajmnije 1 Chaosa) czy moze zeby zrobic taka bron trzeba wkitowac same Chaosy do Chaos Gate a dodajac juz Solua/Blessa mozemy tylko ulepszac sprzety :?:

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi qrwa wlasnie booty przed nosem mykneli :(

 

bone boots+5+luck+8 koles chcial 4C a puscil za 2C ale sie wq....... :(

a ja mialem tylko 1C+boneboots+3+12 + 240kzen + evil spiriits scroll +bone helm+2+8

 

bylem w stanie dac to wszystko za te buciki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dolaczam do grona wyr.chanych przez scammerow - strata - soul+2ch :evil:

 

PS niech ktos przyklei topic:>

 

PS2 - co do pytania benka:

wkladajac minimum 1przedmiot +4+4% i chaosa+10k mozesz uzyskac jedna z broni chaosu(2%sznas):> dokladajac blesa lub soula zwiekszasz szanse na powodzenie i nic wiecej(poprzez wkladanie przedmiotow takze zwiekszasz szanse). jest jeszcze 1 kombinacja mianowicie przy ulepszaniu przdmiotow z 9 do 10 (1b+1s+1ch+1000k+przedmiot ulepszany=50%szansy)i 10 do 11(2b+2s+2ch+4000k+przedmiot ulepszany=45%sznasy). mozna tez uzyskac horn of dinorant poprzez wsadzenie 3 full hp horn of uniria +1ch

+250k (70% szansy) - warty jest on ok soula no i bajerancko wyglada:)

mozna tez uzyskac skrzydla ale to opisze moze innym razem bo juz nie pamietam za bardzo:)

 

PS3 no nie wierze wlasnym oczom - dopiero co mnie o.balli a tu jaki piekny drop!!! EXCELLENT KHOPESH+SKILL!!!!!!!!!!! - toz to mala fortuna:)

hehe teraz rzadze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boniek_pl @

 

troche mnie nie zrozumiales :P

z kamykami chodzilo mi o takie cos - skad mam wiedzec ze wkladajac np 1 Blessa i 20 Chaosow + jakis przedmiot np +5 +12 ze wypadnie mi bron chaosu albo ze upgrejduje ten przedmiot

chodzi o to czy liczy sie kolejnosc wkladanych kamykow, czy sa specjalne i jedyne kombinacje - bo nie chcialbym sie zdziwic ze zamiast np ulepszonej zbroi dostaje bron Chaosu (lub odwrotnie - czyli cos przeciwnego niz chcialem) :P

 

PS jak tam "uzywasz" BUG TRADE'a zeby szybciej nabiajc expa :?:

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uzywam trade buga - tego uzywaja scammerzy (zli ludzie ktorzy mnie o.bali:P) zeby wyciagac klejnoty od ludzi. co do klejnotow to przeciez wyjasnilem kiedy ci ulepsza a kiedy bron wypada(jesli wypada) - wkladasz +9 lub+10 i kombinacje klejnotow co podalem i otrzymujesz+10/+11

reszta to bronie (losowo niezaleznie od tego czy jestes dw dk czy elfem)

 

po tym jak zostalem oszukany wkurzylem sie na giere nieco i 2 lvle nabilem uzywajac speed buga:) ale nie polecam na dluzsza mete bo to psuje wrazenia z gry (nie prosic nie powiem jak dziala) - ale po 2 dropach exellent itemow(!!!!!) - najpierw rapier potem khopesh jestem taki happy jak cholera:) i gram normalnie juz(khopeshem:P) a rapier do elfki poszedl z gildii(ktorej oficjalnie nie ma ale juz gramy razem)

 

PS dzieki za przyklejenie topika - latwiej go teraz odnalezc:)

 

PS2 ja chce blessaaaaaaaaaaaaaa:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o trade bugu piszac myslalem o bug speedzie - w koncu jedno zalezy od drugiego :P

 

a powiedz czy normalnie widziales Double Blade mojego brata jak byl na spidzie :?: bo sam "spidowiec" nie widzi swojej kosy :P

bo on mowil ze jak Ty byles na spidzie to u Ciebie BoB widzial :P

tylko cos Ci szybko spadalo zycie na EliteSpider'ach

 

PS.

 

ja jak juz bede mial 2 monitor (jeszcze jakies 2 tygodnie) to chyba tez sie biore za Elfa bo jak bede gral z braciakiem to mu bedzie latwiej - nie bedzie mial problemu z szukaniem party

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj braciak niech nie bedzie taki cfany:P on mial tarcze (tarcza =wysoki def rate= duze prawdopodobienstwo unikow oraz dodatkowy def=mniej obrazen na klate:P) ja nie nosze tarczy wiec normalne ze wiecej energii mi odbieraja potworki - za to duzo szybciej scinam je z nog:). co do buga to ty widzisz siebie jak napierasz piesciami a reszta widzi cie normalnie z bronia (tylko ze dziwnie szypko napierasz:D)

 

PS Znowu mu wylaczyli a mialem sie khopeshem pobawic:( - btw i love this game:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj braciak niech nie bedzie taki cfany :P on mial tarcze ...

po prostu nie chcial ryzykowac z G. Scythe +3 jakby ten patent ze spidem nie zadzialal i kosa wypadla lub zniknela :P

bo ja sie o tym bugu dowiedzialem wczoraj - choc za bardzo nie kumalem o co biega z tym "podnoszeniem" broni a brat dzis :P

 

... co do buga to ty widzisz siebie jak napierasz piesciami a reszta widzi cie normalnie z bronia (tylko ze dziwnie szypko napierasz :D )

zawsze mozna powiedziac ze po alkoholu :P

a tak na serio to dobry patent w pustych miejscach - dzis jak bratu nabijalem expa na Davias na EliteYeti to co chwila jakis spidowiec przechodzil i "kradl" expa :(

ale zaraz chyba lece znowu (pograc DK) teraz jak malo ludzi biore spida bo brat ma sesje poprawkowa i sam nie ma czasu biedaczek robic awansow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...