Skocz do zawartości
shade

Athlon 1700xp - malowanie mostkow

Rekomendowane odpowiedzi

sorki jezeli to gdzies jest ale ost mam problemy z netem..

wiec jak jest to prosze o linka i usuniecie tematu

 

probowalem polaczyc mostki (L1) zeby odblokowac mnoznik w moim athlonie i cos nie dziala ;/

na poczatku zwarly mi sie 2 mostki i komputer nie wstal wiec zmylem wszystko i zrobilem to jeszcze raz i komputer wstal ale nadal ma zablokowany mnoznik

probowalem na wszystkich opcjach ale nadal wstaje tylko na 11

 

uzylem lakieru do laczenia np przerwanych kabli od ogrzewania w samochodach (tylne szyby) [ELPOX 15 firmy amepox]- czy to przypadkiem nie jest wina tego ?? wpadlo mi w rece i pomyslalem ze powinno zadzialac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie to to czy wypełniłeś dołki po laserze czymś a później kleiłeś dopiero. Na faq jest o odblokowywaniu mnoznika i jest to dokadnie opisane.

Nie moge ci nic więcej doradzic tylko staranność i jeszcze raz starannośćprzy wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że efektów odblokowania mnożnika nie sprawdzałeś na płycie z podpisu :D .

Jeżeli wszystko zrobiłeś OK to nie ma bata żebyś nie odblokował. Pamiętaj, że malując lakierem musisz poczekać do jego całkowitego wyschnięcia (kilka godzin, lub procesor pod żarówkę)- dopiero wtedy przewodność elektryczna takiego połączenia jest właściwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie palic tylko malowac

 

udalo sie ale rezultaty marne .. wiem ze 12.5x150 nie pojdzie ... ;((

nawet nie wiem czy 147x12.5 chyci wiiec ogolnie lipa .. wiecej zabawy niz pozytku.. szkoda

 

zeby wsadzic druty do soketa musze miec odblokowany mniznik na procu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niewiem co z tym mnoznikiem ale mozna polaczyc dwie pary nuzek przy procesorze efokt murowany ale po co moj 1,7+ chodzi obecnie na 11*205 to daje 3,2+ mam pamieci twin mos 333 so ustawione synchronicznie tz 400 i ustwione na agresiwe mozna inaczej ale bede to dopiero testowal tylko Vdd mam ustawione na 1,8V i VCore na 2,9 V i jeszcze czeba nie zapomniec o pamieciach Vdimm na 1,9 V do tego mam karte radeon 9100 tez podkrecona na 290@530 do tego mam zasilacz 400W po co wiecej i tak wymiata testy sa bardzo wysokie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D no akurat mam z tych nowszych procesorow 1,7 na dodatek mam najnowsza plyte epox na dual i 2 x512 ramu czego wiecej chciec

tylko lepszego procka....lub jeszcze wiecej wycisnac

 

 

 

 

1,7+ @11x210 pamieci synchro radek 9100 290@530 plyla epox ep-8rda3 wszystko na standardowym chlodzeniu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...