Skocz do zawartości
MarYo

Radeon 9500 zielone krzaki czy to normalne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spece.

Od niedzieli jestem szczesliwym jak i nieszczesliwym posiadaczem RADEONA 9500 :? . Przed zakupem po kilku lekturach na stronach internetowych i forach wiedziałem że nie będzie z tą kartą sielsko i kolorowo heh. Ale do rzeczy pierwsza wada wyszla juz na poczatku w 3Dmarku chodzi o moment przełanczania rozdzielczości albo częstotliwości czyli w przerwach między testami 3D pojawiają sie wtedy na czarnym ekranie zielone i czerwone "krzaki" czy jak ktos by inaczej nazwał zygzaki są są one powielone na ekranie jest ich kilkadziesiąt symetrycznie rozmieszczonych. Podobnie jest w grach gdy następuje przełączenie obrazu. Chciałbym sie dowiedziec w czym lezy problem i czy to jest normalne dla tych kart???? Moze jakiś dodatkowy patch sterów pomoze albo właczenie lub wyłączenie jakiejś funkcji. Dodam ze narazie oprócz tego nie zauwayłem zadnych problemów obraz w tescie i grach nie ma żadnych przekłamań itd.

Karta działała na catalyst 3.8 jak i na omedze czyli mod na 9500pro. na każdym z nich objawy były te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopisze ze to karta sapphire 9500 64MB czerwony laminat może ktos ma taką samą i sie podzieli doswiadczeniami. Teraz tak co do sterow to instalowalem jak glupi chyba z 10 sprawdzilem (niezły smietnik sie zrobił w syst) zauwazylem ze chodzi bez tych zielonych krzaków na catach 3.0 i nizsze powyzej juz niestety sa. Te spostrzezenia całkowicie mi zamotały w głowie bo z poczatku myslałem ze dodatkowe potoki gdy wrzucałem serowniki omegi są zwalone ale jesli na zwykłych catalizatorach od 3.1 w góre jest to samo to chyba nie. Uzytkownicy takiej karty jesli jesteście jak jest u was z tym ma ktoś podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...