Skocz do zawartości
mlun

Słyszał kto o klon???

Rekomendowane odpowiedzi

zna ktos moze tego dostawce internetowego albo ma jego usługe?Czy nadal panuje opinia ze transfery na łączach radiowych sa o wiele wolniejsze niz podaje dostawca?Jak można sprawdzic czy ten net to nie bedzie jakis syf?Macie ich stronke jakby co www.klon.com.pl Prosiłbym was o pomox bo w tych sprawach jestem kompletnie zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslicie ze ja bym nie wolał neostrady?Miałem juz modem ASDL w domu ale jak sie pózniej okazało moja linia nie spełnia war. technicznych i nie mam mozliwości założenia neo.Składałem rózne podania zdzwoniłem od cholery do tepsy oni ciagle gadali ze tak oczywiscie ocs zrobimy i w tej chwili mona powiedziec ze czekam na ich telefon ze linia jest gotowa.Ale doskonale wiem ze sie nie doczekam bo z tego co mi znajomy mówił to w tpsa maja niezły pier....nik!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem juz byc moze to dobre rozwiązanie ale czy mi zmienia ta linie to nie jestem pewny.Najgorsze jest to ze ja juz wczesniej wiedziałem ze mam jaks powalona linie a jak im powiedziałem kiedy składałem zamówienie to oni mi powiedzieli ze wszystko jest oki i bedzie działać,To ja jak debil siedziałem i sie wpatrywałem w ta diode kiedy sie na stałe zaświeci a tu taki zonk mówią mi ze linia zła.Nieźle sie zbuzowałem na nich wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem z neostradą 3 razy!!! Niech zgadne: na stronie wpisujesz swó nr. tel. i okazuje sie , że możesz mieć. Zamawiasz, dostajesz modem i czekasz na magiczną lampkę aż w końcu dostajesz tel. z wiadomością, że twoje podanie zostało odrzucone. Ja wyladowałem na sdi. Może gożej kąsa ale jest :D Co do radia, to nie wiem czy to aż takie fajne jakto mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w twojej wypowiedzi zmienie tylko ze ,i powiedzieli ze linia sie nie nadaje a reszta jak powiedziałes.Ale słuchajcie ostatnio dzwoniłem czy juz jest zrobione a oni mówia ze nareszcie podanie zostało odebrane w dziale technicznym.....być może wszystko idzie w dobra strone i po swietach (albo i przed) neo+ bedzie w moim domciu na stałe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...