Skocz do zawartości
Mecha

LG F700P- PROBLEM.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy tego monitora, a mianowicie czy u Was ten monitor tez piszczy, bo nie wiem co robic, czy oddawac go do serwisu czy moze tak juz maja? Piszczenie nie jest takie glosne, ale jest i to troche przeszkadza. Z gory dzieki za odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nie piszczy - może masz za bardzo "wygórowane" odświerzanie?

 

A tak na marginesie - niby świetny monitor, a jednak pojawia się z nim coraz więcej problemów na forach. To jednak tylko LG :lol:

A kto mówi, że to świetny monitor? :D LG nigdy nie robił świetnych monitorów i poza bajeranckim wyglądem niewiele oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że to świetny monitor?  :D  LG nigdy nie robił świetnych monitorów i poza bajeranckim wyglądem niewiele oferują.

Flatrony mają już swoją historię i teraz jest sporo "płaskich" monitorów. Nadal jednak ten model oferuje bardzo dobre parametry odbrazu i nie ma za wiele konkurencji (nie oznacza to, że nie ma lepszych - żeby było jasne) wśród swojego przedziału cenowego.

Ja na swój nie narzekam ani trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój też jeszcze nie piszczy mam go dopiero 2 miesiące troche brzęczy ale praktycznie niesłyszalne odswieżanie ustawione na 60, tak wiem zalecane jest 85 ale mam słabą grafe ge-force 4 mx 400se 64 mb i jak ustawie na 85Hz to mam gorszy obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma F700P i od samego poczatku mu piszczy. Z tego co mi mowil to te modele tak maja. Niektorzy pisza ich nie piszczy a ja podejrzewam piszczy jak inne a fakt nieslyszenie jest zagluszany chocby chieftekiem 420W df. Najpierw myslalem nie slychac go wogole bo tak bylo poki dysku nie wymienilem. Chalas nie jest latwy do okreslenie sa tacy co twierdza barracuda 7 jest nie slyszalna a ja ich odsylam do lekaza zwanego laryngologieb bo jak najbardziej jest slyszalna tylko halas jaki generuje jest zagluszany nawet najwolniej puszczonym wentylem. Ja mam dysk samsunga, ktory podobno jest najcichszym dostepnym wg niektorych a i tak potrafie go uslyszec, co prawda musze wszystkie wentyle poblokowac ale slysze jak sie do niego zblize uchem. Wiec nie piepszcie ludzie glupot bo nawet pompke 12dB sie slyszy a od tego to cichsze sa tylko pasywne uklady.

 

np mecha jak widze jego konfig to sie dziwie jak wogole moze na tym pracowac w takim huku. Jednak ci co sa przyzwyczajeni wycie ich sprzetu jest przez nich nie zauwazalne a jak ja ide do znajomych to praktycznie niema znaczenia czy ma kompa wlaczone czy nie bo sa tak wyciszone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty człowieku opowiadasz? Do tej Barracudy ucho przystawiasz? Przecież to już jest chore, żeby na hałas tego dysku narzekać. W ogóle pomijając ten straszny dźwięk pompki 12 dB...ogłuchniesz...Super Szept do serwisu oddaj, bo chyba za bardzo wzmacnia.

 

 

Mój LG F700P brzęczy, dźwięk podobny do elektrycznej golarki, tylko cichutki, jak się przystawi ucho do obudowy, to słychać.

 

Mojemy kumplowi zaczął HighScreen piszczeć, jak zmienił MOBO na NF7-S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ironizuj bo nie w tym rzecz ale jak ktos kto ma 5 wiatrakow, cdrw, dvd, dysk cawiara to nie uslyszy tego pisku z monitora. Pomijajac jakis walniety model. Pozatym gdzie ja nazekam na halas z barracudy 7?? Czytac ty umiesz wogole ze zrozumieniem?? Napisalem jedynie wszystko slychac i tyle rowniez barracude. Jak mialem 3 wiatrkai z czego jeden na umarciu to sie zastanawialem co kumpel ma na mysli mowiac potem bedziesz dysk slyszal a mam u5. Teraz jak jestem w pokoju przez 4h to mnie trafia jak slysze ten derwujacy swist. Pozatym jak czasem odwiedzam kumpla to az milo posluchac a w zasadzie nie slyszec jak wlacza komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój LG F700P brzęczy' date=' dźwięk podobny do elektrycznej golarki, tylko cichutki, jak się przystawi ucho do obudowy, to słychać.

 

Z tym zgodzę się w 100% - brzęczy, ale słychać to dopiero jak przyłoży się ucho z tyłu monitora.

Piski natomiast miałem na koniec w Studioworks'ie przy 1024x768@85Hz - wtedy musiałem go walnąć aby mu przeszło. I to nazywam piskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...