Skocz do zawartości
88238

Microstar KT6 Delta-FIS2R czy warto ja kupic i co sadzicie

Rekomendowane odpowiedzi

elo

plytka ok stabilna jak wszystkie msi, napewno wszyscy beda ci odrazu proponowali cos na nforce ale wybór nalezy do ciebie ,mam i jestem wpelni zadowolony overlocking bez problemów i nie jest wybredna co donp pamięci jak np epox, na wgk sa po 350pln

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... na wgk sa po 350pln...

serio :P a na ktorym stoisku bo mimo ze tej nie bralem pod uwage to za taka cene bym kupil z miejsca - bo wszedzie (K6Delta-FISR2 o ktora pyta autor watku) jak patrzylem powyzej 600zl :P

 

Microstar KT6 Delta-FIS2R  czy warto ja kupic i co sadzicie o tej płycie thx

IMO nie - bo droga - zastanwo sie czy potrzebujesz wszystkich tych bajerow ktore ona posiada - jak nie to rozejzyj sie za plytami na KT600 w okolicach 400zl - no chyba ze kasa nie gra roli ale pamietaj o 2 jej wadach brak dziurek kolo Socketa (utrudnienia przy WC lub Zalmanie 7000) i obsluga 4 bitowego mnoznika (DRUT-MOD zeby dac wyskoie mnozniki powyzej 12.5x - chyba ze masz procka z zablokowanym to ta wada pomijalna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w 80% wykozystam te funkcje oprucz sata i lana a co do ceny fakt duzo ale jak sie kupuje płyte raz na dwa lata to warto no i te małe wady jak utrudnienia przy MONTAZU WC no i fakt ten mnoznik typ gniazda socket 462

chipset Via KT600

magistrala 400,333,266,200 MHz

pamieci 3x DDRAM (400,333,266,200 MHz) max do 3 GB

kontroler ATA 2x ATA133, 2x SATA

obsługa RAID tak (Promise 20378 On-Board)

AGP 8x

karta Muzyczna tak (C-Media 9739A)

karta Sieciowa tak (Intel PRO/100)

ilosc PCI 6

ilosc USB 8 -2.0

format ATX

dodatkowe cechy Serial ATA (0, 1, 0+1),Gigabit LAN, IEEE1394

wazne zeby była stabilna a co do bajerkow jeszcze raz to ona taka az wypchana niejest w zasadzie ma wszystko co powinna miec normalna płyta[/size]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ty wykorzystasz jak pominiemy LAN i SATA?

ieee1394 i raid ATA ma tez Epox 8KRA2+ ,a kosztuje 400pln na wgk

tylko jakos do epoxa niemam przekonania a pozatym kupiłem ta płyte jest droga fakt ale bardzo stabilna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...