Skocz do zawartości
Popixs

CFD GPU rev 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam zależy na informacji o wykręcaniu - Witch wiem ze wróżką nie jesteś ale jak zapatrujesz się na ryzyko wykręcania złączek przez użytkowników bloków - wiadomo że takie manipulacje powinno robić się delikatnie.

 

http://www.openjl.fr/affiche_produit.asp?n...&mot=&scata=168

 

A to link do mojego bloku na GPU - niestety tutejsi specjaliści od siedmiu boleśći zamiast wkręcić zwykłe proste skrętki podłączyli mi takie kątowe.

Ten kruciec po prawej stronie jest w rzeczywistości przekręcony o 180 stopni i jest OK, ale ten po lewj stronie i na górze zdjęcia idealnie patrzy w kondensatory na Gigabyte 9600Pro - dlatego chcę go wykręcić i włożyć kruciec (złączkę) prostą stąd moje pytania. :)

PS - możecie sobie porównać ceny sprzętu do WC we Francji - małe nie są , inna sprawa że tu się 4 x więcej zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie bedzie problemy. Tzn jesli uszczelnienie jest oringiem (tak to wyglada, ale zdjecie male, a wrozka nie jestem :P ) to problem zerowy, jesli silikonem to minimalny, jesli teflonem to ciut wiekszy, jesli zas wreszcie wklejone (tak np. robia dunczycy, nie wiem po co :| ) to nie radze probowac.

 

Tak czy inaczej wykrecaj ostroznie (bez szarpania, plynny ruch) i mozliwie powoli :) Nie wiem jak tam z gruboscia plexi jest, ale wyglada, ze marnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ringa nie widzę - czyli albo bezbarwny silikon albo wklejenie - pozostaje próbować - trzymajcie kciuki. Chociaż do bloku od CPU przysłali mi blok i krućce odzielnie żebym sam sobie wkręcił :) .

Grubość topu - 16 mm

Cena zapasowego topu na cool-cases.org 10 Euro.

Kurde jak przeliczę te euro na zł to płakac się chce - prawie 50 zł a tu to jest cena bułki w McDonaldsie - merde.

A tak z ciekawości kiedy bedą bloki CFD w sklepie MCS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16mm powiadasz... nienajgorzej, gwint 1/4" i masz cale 1.5mm scianki :D Gwintowalem w 15mm gwintem 1/4", ciezka sprawa, ale jak bedziesz uwazac wykrecajac, to sie nic nie stanie (pod warunkiem, ze to nie klej :P ). Jesli masz taka mozliwosc, to bardzo dobrym pomyslem jest wkrecenie samego topu w imadlo miedzy 2ma kostkami z plexi. duuuzo pomaga przy gwintowaniu / wykrecaniu :wink: powodzenia

 

A jak dla ciebie, to chyba bardziej istotne kiedy beda produkty CFD we francji :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda co do CFD we Francji.

Z tym że za 2 miesiące wracam do Polski, jeszcze nie wiem na jak długo.

Trochę wziłęm na wstrzymanie - wysłałem meila do firmy od której dostałem bloczek zobaczymy co mi odpowiedzą - czy jest na klej czy coś innego. Przy okazji gwint w nim jest 1/8' więc jest jescze wiecej plexy do łamania. -mam nadzieje że nie. Cóż jak go rozwale to bedę musiał sobie kupić nowy top z CoolCases.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...