Skocz do zawartości
The_judge

Płyta GIGABYTE - czy ma dziury ?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zamierzam sobie kupić płytę główną - upatrzyłem sopbie tą : GIGABYTE GA-7N400-L

 

 

ma to co każda płyta w dzisiejszych czasach ma (dobry chipset ddr 400, karta muz + lan) - a dodatkowo dual ddr (nie wiem za bardzo co to jest ;) ) i na chipsecie radiator a nie wiatrak (tak przynajmniej wygląda to na zdjęciu)

 

 

ale ma jedną kolosalną wadę - na zdjęciu nie widzę dziur dookoła socketu. czy to możliwe ? może ja źle patrzę ? bo płyta bez dziur to jak kobieta bez.. ehm, nieważne :mrgreen:

 

gdyby ktoś miał taką płytę w domu, to proszę o zerknięcie czy ta płytka ma dziury dookoła socketu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz zadko ktora ma dziory ,jeszcze Abit i Asus stosuja Chinki z dziorkaczami we wszystkim ,nawet Epox zszedl na zla droge

 

btw. po co zmieniasz plyte ,mam taka przy sobie i chodzi z XP 0.13um ,nie jest zla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plytkę zmieniam tylko dlatego, że mi padła :( jak wkładam ramy to sie dziwne rzeczy dzieją.

 

 

a ten gigabyte to chyba najlepsza płytka za tę cenę. na ale bez dziur ani rusz :(

 

mam ok 400zl i pewnie bede zmuszony kupic tę płytę : Soltek SL-75FRN2-L

 

nie ma dualddr, no i jest wiatraczek na chipsecie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soltek nie ma dzior ,ale ma dualddr

 

jak masz forsy do 400pln to bierz Abita KV7 ,ma dziory i jeszcze kilka drobiazgow ulatwiajacych zycie

jak wiatraczka na chipsecie nie chcesz to kupujesz Zalmana niebieskiego ,wkladasz na NB i masz spokoj

400pln starczy na Abita i Zalmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a abit ABIT NF7 (kosztuje równo 400 zl) moglby byc ? dodam ze nie podkrecam kompa, ale chce miec plytke na kilka lat, wiec wole kupic troszke lepsza

 

 

w sklepie w ktorym zamierzam kupic plyte nie ma modelu KV7 dlatego proponuje NF7 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...