Skocz do zawartości
KRECIO

POMOCY!!!!CO SIE DZIEJE!!!!NIECH MI KTOS POWIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie podlanczalem stary witraczek od karty graficznej na krotko do zasilacza...podlaczylem go na 12V a mial byc na 5V hie hie i dlugo nie posmigal...zjaral sie gdzies po 5 minutkach...jak go odczepilem od zasilacza i zrestartowalem kompa tio winda sie pieknie laduje ale gdzies tak po 10s. od zaladowania wyskakuje blue screen z napisem "wyjatek OE ble ble ble w module VxD ble ble ble" jak zgasilem blue tio on za 2-3s. pojawia sie znowu i tak do zajeb****, az sie komp zrestartuje :( Teraz reinstalowalem winde i narazie smiga bo jeszcze nie restartowalem kompa...czy mozliwe jest nawe w ulamku % ze spalilem pamieci...bo mnie sie zdaje ze nie :P bo ten blad VxD tio chyba blad pamieci? PROSCHE O PILNA POMOC!!!!BOJE SIE KOMPA ZGASIC!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFFFFFF zrestartowalem kompa i wszystko dziala! Ale obnizyla mi sie wydajnosc pamieci SiSoft Sandra o 200Mb/s????????CO JEST W DUPE?

a pamietash jak mi mowiles ze kolesie na forum podlaczali wiatraki 12V na napiecie 17 i smigaly 8000rpm :)a swistak siedzi i zawija w sreberka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietash jak mi mowiles ze kolesie na forum podlaczali wiatraki 12V na napiecie 17 i smigaly 8000rpm :)a swistak siedzi i zawija w sreberka ...

 

A WŁASNIE ZE NIE!!! wiatrag 7000+ 17V = 8500(czas życia 2 minuty!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale to jest oznaka glupoty w czystej postaci, jak sie ma kijowy zasilacz np codegen to sie po prostu nie robi takich eksperymentow, ja mam odzielne psu nie wpiete w plyte do takich zabaw z napieciami

mogly ci pasc 3 rzeczy: 1.psu 2. mobo, albo czesc np. kondensatorow na niej 3. mozliwe ze poszlo ci pare kostek pamieci ( to jest najmniej prawdopodobne ale przy przebiciach i chwilowym gwaltownym podbiciu napiecia calkiem mozliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale to jest oznaka glupoty w czystej postaci, jak sie ma kijowy zasilacz np codegen to sie po prostu nie robi takich eksperymentow, ja mam odzielne psu nie wpiete w plyte do takich zabaw z napieciami

ja tesh mam odzielny i nie raz jush moja zasilke uratowal :)

 

a ile ja w nim jush bezpiecznikooff nawymienialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli pamieci sa na 335MHz cl2.5 i wszystko na max spowolnione tio wyniki sa takie:

2013/1893 a dawniej bylo w granicach 2060/1950 :) ale moze wtedy mialem troszke inne ustawienia pamiatek ?? kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh masz to samo co ja tylko mi piorun poszedł po kablu od neta jeden komp pał (Płyta głów.) a drugi ocalał niestety testy pamięci jak i grafy sporo spadły na szczęscie w poniedziałek odbieram nówke MSI KT3 ultra

+ A xp 1600+ AGOIA :twisted: i mam nadzieje ze wszystko wruci do normy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...