Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos z was wspominal ze gra nie chodzi na gf mxach , jednak jest jakis patch ktory to zmienia i gra dziala normalnie , bylbym wdzieczny gdyby ktos z Was wystawil link z owa latka , bo niestety mecze sie jeszcze na gf2mx (musze czekac do lutego ; /) a gra lezy na dysku od dluzszego czasu.

 

licze na was :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIASKI.CZASU...

 

mnie.ta.gra.oczarowala...przeszedlem.ja.raz.(ze.3.tyg.temu)i.to.byl.zaszczyt.

na.poczatku.jak.zobaczylem.grafe.to.mi.szczeka.opadla...  

z.drugiej.strony.myslalem.ze.bedzie.to.jakis.kit.po.tym.jak.zobaczylem.sterowani

e....yyyyyh...pomylilem.sie

 

nie.jest.to.typowa.gra.ze.sie.idzie.i.zabija...tylko.wymaga.myslenia..oczywiscie

.troche.nudne.jest.przechozanie

tych.samych.etapow.skoro.sie.zna."sztuczki"..i."how.to.pass.this.level"

 

wogole.sie.nie.nudzilem.przy.tej.grze,jestem.oszolomiony.mozliwosciami.techniczn

ymi.tej.gry(dx9.poprostu.max.wykorzystany)

(nigdy.nie.widzialem.tak.pieknie.zrobionej.trawy..)

 

do.tego.wysmienita.oprawa.dzwiekowa..(ahh.jakze.by.sie.chcialo.zyc.w.takich.klim

atach)+GRYWALNOSC..oraz.fabula.,..

mmm....cud.miod.

czasami.wqrwily.mnie.ustawienia.kamery..ale.to.chyba.jeden.minus..

 

daje.10/10 :twisted:

Nie widzialem ze gra kozysta z dx9.... zapuśc jakies screeny to zobacze czy jest jakas róznica w porónaniu do mojej karty (dx8.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie helppp me;P gram w tą giere ze 40 min:P i jestem przy 14% :P i w takim hmm:P otwartym kwadratowy pomieszczeniu:p no i po srodku taki kwadrat w ziemi i dwie kolumny stoja :P i przed wejsciem do tego była walka:P help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIASKI.CZASU...

 

mnie.ta.gra.oczarowala...przeszedlem.ja.raz.(ze.3.tyg.temu)i.to.byl.zaszczyt.

na.poczatku.jak.zobaczylem.grafe.to.mi.szczeka.opadla...  

z.drugiej.strony.myslalem.ze.bedzie.to.jakis.kit.po.tym.jak.zobaczylem.sterowani

e....yyyyyh...pomylilem.sie

 

nie.jest.to.typowa.gra.ze.sie.idzie.i.zabija...tylko.wymaga.myslenia..oczywiscie

.troche.nudne.jest.przechozanie

tych.samych.etapow.skoro.sie.zna."sztuczki"..i."how.to.pass.this.level"

 

wogole.sie.nie.nudzilem.przy.tej.grze,jestem.oszolomiony.mozliwosciami.techniczn

ymi.tej.gry(dx9.poprostu.max.wykorzystany)

(nigdy.nie.widzialem.tak.pieknie.zrobionej.trawy..)

 

do.tego.wysmienita.oprawa.dzwiekowa..(ahh.jakze.by.sie.chcialo.zyc.w.takich.klim

atach)+GRYWALNOSC..oraz.fabula.,..

mmm....cud.miod.

czasami.wqrwily.mnie.ustawienia.kamery..ale.to.chyba.jeden.minus..

 

daje.10/10 :twisted:

Nie widzialem ze gra kozysta z dx9.... zapuśc jakies screeny to zobacze czy jest jakas róznica w porónaniu do mojej karty (dx8.1)

Chyba nie korzysta jeszcze z dx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jestem na 83 % i nie moge sobie poradzić z tym pomieszczeniem gdzie jest pełno drzwi i na środku taki złoty pomnik. jak wchodze w jakieś drzwi to wychodze innymi. panowie co tam trzeba zrobić bo ja nie mam zadnego pomysłu?

Przeciesh napisalem ci dokladne rozwiazanbie tego momentu na 83% na poczatq 3ciej strony tego postu (moj drugi na trzeciej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIASKI.CZASU...

 

(...)

wogole.sie.nie.nudzilem.przy.tej.grze,jestem.oszolomiony.mozliwosciami.techniczn

ymi.tej.gry(dx9.poprostu.max.wykorzystany)

(nigdy.nie.widzialem.tak.pieknie.zrobionej.trawy..)

(...)

 

daje.10/10 :twisted:

Nie widzialem ze gra kozysta z dx9.... zapuśc jakies screeny to zobacze czy jest jakas róznica w porónaniu do mojej karty (dx8.1)

Chyba nie korzysta jeszcze z dx9

Wlasnie.... bo nie wydawalo mi sie zeby u mnie czegos brakowalo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Booby-Trapped Courtyard........................... 14%

jestem w tym miejscu, przechodze wszystkie pulapki, pozniej drzwi i bieg 'na czas' Na koncu wybiegam do duzej komnaty, a tam ta laska walczy z kilkoma potworami, ksiaze tam skacze i gra jest moje. Do pokonania jest wsumie kilkanascie potworow z czego jeden to chyba ten czarnoksieznik z pierwszej pokazoweczki - ma miecz i za cholere nie mozna mu przywalic. Juz probowalem przez godzine, ale nie moge ich zalatwic, a sejw jest dopiero za ta scena i za kazdym razem, musze sie meczyc od poczatku z przechodzeniem calego wstepu :| Zaraz mnie krew zaleje. Macie jakies pomysly jak sobie z nimi poradzic ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz o ile dobrze pamietam to kolesia jest najprosciej zabic :)

bo nie trzeba go katac tylko wystarczy raz wbic mu ten maly noz

ktorym zwykle wyciagasz piasek czasu

ale nie wiem czy przed tym trzeba zabic wszystkie potworki

moze sie da odrazu mu to wbic i ominac cale katanie

ktore w tej grze niestety nie najlepiej im wyszlo

ze wzgledu na sposob poruszania princa i kamery :(

 

ja mam powazniejszy problem

bo jestem na 46% i juz mi sily odeszly

jestem w komnacie gdzie jest polowa mostu na srodku

nalezy na zmiane z panienka skakac na drozki i je pociagac

tak zeby most sie obracal i szedl do gory

pierwsza dzwignia jak sie wejdzie po schodach nie dziala

pokazuje zeby isc na nastepna...

wiec skacze po drazkach dochodze tam

pociagam ja i most sie rusza

potem kamerka najezdza na tamta pierwsza dzwignie

i prince mowi do laski zeby tam wlazla po schodach i ja uruchomila

i okazuje sie ze panna nie zamierza tam isc !!!

ja nie mam sam jak tam zesc bo za wysoko i sie zabijam

a ona stoi w miejscu :((

przestudiowalem opis z gamesfaq.com i pisze tak jak myslalem ze laska powinna to zrobic

1. albo jest jakis chwyt ktory jeszcze trzeba zrobic ? moze wy wiecie

2. albo gra potrzebuje jakiegos pacha po jest zwal

3. albo to tylko u mnie jest taki zwal bo mam pirata oczywiscie

 

ps, jakby ktos mial save po przejscie tego pieprzonego progu 46% moze mi podeslac bo u mnie ta giera w tym momencie stoi :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, powiem szczerze ,ze nie pamietam co tam trzeba zrobic ;) Jak chcesz, to daj tylko mejla, a sejwik poleci odrazu do ciebie , a ze zapamietuje gre za kazdym razem, na nowym slocie, to mozesz sie cofnac do jak najblizszego Tobie momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na 93% to już z deka przegięcie nie ma sztyletu którym można cofac czas, zaciołem sie w miejscu gdzie jest sporo skakania i nietoparzy pełno na samym końcu wykonuje bodajrze 5 skoków na prętach od flag i ląduje na wierzy tzn na jej pozostałości, wiem że musze zejść na dół ale nie wiem jak to zrobić za każdym razem sie zabijam a że nie ma sztyletu to nie moge cofnąć czasu i wszystko od początku trzeba przechodzić tzn od ostatniego save, help jak zejsć na dół z tej pozostałości po wieży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na 93% to już z deka przegięcie nie ma sztyletu którym można cofac czas, zaciołem sie w miejscu gdzie jest sporo skakania i nietoparzy pełno na samym końcu wykonuje bodajrze 5 skoków  na prętach od flag i ląduje na wierzy tzn na jej pozostałości, wiem że musze zejść na dół ale nie wiem jak to zrobić za każdym razem sie zabijam a że nie ma sztyletu to nie moge cofnąć czasu i wszystko od początku trzeba przechodzić tzn od ostatniego save, help jak zejsć na dół z tej pozostałości po wieży?

 

przyłanczam się do tematu jak zejść na dół z tej wieży ? normalnie z pół dnia tam się męcze i mam już dość :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zejscie na dół jest bardzo proste jak dobrze pamietam

to musisz odbic sie na lewo i kiedy bedziesz dolatywac do sciany nacisnij

spacje wtedy prince sie odbije i bedzie tak odskakiwal od sciany do sciany az dojdzie do dolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez game pada to bym się w to nie męczył - ale trzeba przyznać że gra wypasiona graficznie ... tylko dzwięk mi czasem ginął .... A co samego bohatera - według reguł z ad&d miałby z 25 dex :D A iz zakończenia spodziewałem się bardziej "pozytywnego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie przeszedłem cała giere! ciekawe zakonczenie. Juz dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela.

 

co do gry bez sztyleta to faktycznie czasem bywa wkurzajace, ale ok. Koncowka raczej prosta.

 

LOBO - faktycznie troszke zakonczenie powinno byc bardziej pozytywne dla Prince'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl tak dobry i podeslal mi sejwy z ukonczona gra to bylo by milo :) Nie moge przejsc walki (cos kolo 80%) i juz sie z nia mecze prawie tydzien (no dobra, dobra, nie nonstop ;) i zaraz piz#$@ ta gra. Gdyby ktos byl tak mily, to prosze na falcon40@interia.pl podeslac. Dzieki z gory :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszłem grę .. :D  :D  :D  :D 100%

Yo nawija brat turzola hehe.

Mam problem 83%gry jestem w jakims skarbcu skacze na ta duzo butle jest filmik po filmiku schodze schodami dluzszy czas i dochodz do komnaty pelnej wejsc z teleportami na srodku stoi posag. Wolam ta swoja suczke ale jej nie widze :twisted: co mam tam zrobic ???????

pomoz jak przeszles 100%

To jest tak: masz 2 pietra.tam gdzie teraz jestes zczaj taki motyw:

jest 8 drzwi .jedno ma wejscie wyrzezbione,jak zle wejdziesz to sie do nich teleportujesz.Oddal kamere kiedy staniesz przed glownym wejsciem i teraz tak:powiem ci w jakiej kolejnosci masz wejsc patrzac od prawej.Dzwi nr.4,1,5,8 - przeteleportuje cie na gore i tu tak samo oddal kamere i tlumacze ci od prawej (jest 9 wejsc - piate ledwo widoczne na prosto): szoste,pierwsze,piąte i juz - dosc dloogo nad tym siedzialem i dlatego znam kolejnosc na pamiec - a co do gry 10/10 ode mnie i wszystkie znaki jakosci :)

Siema...hydro2 powiedz mi jak na to wpadles?? są jakieś wskazówki podpowiedzi czy poprostu strzelałeś?? czekam z niecierpliwoscia na odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W koncu dorwalem ta gierke a tu takin zonk :cry:

Gra sie instaluje normalnie, uruchamia sie i po 2-3 minutach grania wychodzi na pulpit z bledem "The game ended unexpectedly" Tak sie dzieje za kazdym razem. Probowalem z roznymi sterami do grafiki i nic.

Mam directx9b, windows xp pro

U kumpla wszystko dziala jak nalezy. Instalowal z tych samych plyt.

Z tego co czytalem tu nikt z was nie mial takiego problemu ale mimo to prosze was o pomoc.

 

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a juz nie moge :evil: po<span style="color:red;">[ciach!]</span>a jest ta wieza (93%) jak sie odbije w lewo potem bez problemow w prawo od sciany ale potem jak by sie zeslizgiwal i leci na zbity pysk kurde chyba cos nie tak robie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> juz nie moge :evil: <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jest ta wieza (93%) jak sie odbije w lewo potem bez problemow w prawo od sciany ale potem jak by sie zeslizgiwal i leci na zbity pysk kurde chyba cos nie tak robie :(

naciskaj spacje tuż przed tym jak doleci do sciany(ja dodatkowo naciskalem strzalke ale chyba nei trzeba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> juz nie moge :evil: <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jest ta wieza (93%) jak sie odbije w lewo potem bez problemow w prawo od sciany ale potem jak by sie zeslizgiwal i leci na zbity pysk kurde chyba cos nie tak robie :(

naciskaj spacje tuż przed tym jak doleci do sciany(ja dodatkowo naciskalem strzalke ale chyba nei trzeba)

dobra jest to <span style="color:red;">[ciach!]</span>owy moment gry ale nie poddam sie i dokoncze :) dzieki za podpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...