Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Falcon Rock II

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pyatnie, czy da sie "podkrecic" wiartak na tym coolerze? zeby obracal sie szybciej? :lol: pytam bo mi sie strasznie proc grzeje 1800+@2ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K["]63*c w stresie mierzone fuzzy logic(bylo z pl gl w pudelku od MSI)

ja na 2GHZ mam w stresie 57 -59max teraz mierzone w biosie , aida itp

 

ale pste mam jakas arctic coś tam za 25 zeta i bude otwartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos u was te spijerki slabo sobie radza troche nizsze tempy podawal koles ktory chlodzi fr2 bartona @ 2200MHz, no ale sezon grzewczy    ;-)

Muj utzrymuje temp 46*C, w stresie 50, przy otwartej obudwoie. Może paste macie cienką albo coś kiepsko założony i nie przylego idealnie.

 

@KOzi]K[

Z tym podkręceniem wiatraka to ciężko będzie, chyba najlepiej byłoby kupić nowy cooler o większej ilości obrotów a radiator stary zostawić jeśłi ci zależy na lepszym chłodzeniu(pytanie czy dobierzesz taki sam ale powinno się udać). Albo jak mi kumpel radził (jeszcze nie próbowałem tego patentu ale niedługo potestuje) kupić wentyl za 20 zeta i ustawić go żeby dmuchał na tego FRII, i podobno spada temp o kilka ładnych stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj tak samo na 2000 mHz ma około 42 a w stresie około 48.Na 2250 mam w stresie 55 ale to wszystko przy otwartej budzie weic troszke mniejsze powinienes miec te temperaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni koniecznie , sprawdz paluchem nagrzanie radiatora , bo mnie sie cos wudaje ze plyta przeklamuje , aaa i jak co to wymien te gume do zucia co byla na radiatorze

 

no na gumie do zucia to se mozna k6-2 chlodzic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

ehh jednak sobie wc zaloze:] jak sie zdazy przeciek to najwyzej mi srednia w szkole dynamicznie wzrosnie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...