Skocz do zawartości
sector

do posiadaczy gf3 ti200 :)

Rekomendowane odpowiedzi

btw tak do tematu to dzisiaj dostalem mojego gf3ti gainwarda ! i GPU strasznie sie grzeje nie wiem jak ram zmienie zaraz paste pod wentylem :!: moze cos jeszcze zmienic ?

jakie porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie kce odejsc ten zasrany wentyl :P jak go zdejme to juz nie zaloze go z powrotem :/ a nie mam hajsu na nowy narazie :P

btw. co proponujecie do chlodzenia gpu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie kce odejsc ten zasrany wentyl :P jak go zdejme to juz nie zaloze go z powrotem :/ a nie mam hajsu na nowy narazie :P

btw. co proponujecie do chlodzenia gpu ?

wez obciachaj kolki z drugiej strony karty, i sam odejdzie 9poryszaj na lewo i prawo) ja zdjelem tak, przesmarowalem srebrna pasta od titana :) i zamocowalem na srubki....tylko z mocowaniem na srubki trzeba miec jedna plaska nakretke(taka mala) a druga to nakretka od mocowan plyty glownej :lol: :lol: nie da sie inaczej, bo jezeli sie wlozy ta plaska nakretke to chaczy o taki malutki ukladzik...a ta duza nakretka jest wezsza i pasuje tyle ze karta wyglada....no coz troche smiesznie z jedna nakretka 2mm a druga 2cm :) :) ale efekt jest dobry, radiator prawie sie przysysa do rdzenia tak mozna skrecic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do srobki kolo tego malego czegos to szlifierka stolowa+3min roboty i mialem 2 srobki ktore sie miescily i byly takie same... - obcinania kolkow nie polecam bo nici z gwarancji jak potem nie masz takich - dlugopisem wciskasz kolek od spodu (wkladasz go w otwor w dlugopisie i mocno dociskasz- on sie sciska i wychodzi)wszystko bezpiecznie i szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do srobki kolo tego malego czegos to szlifierka stolowa+3min roboty i mialem 2 srobki ktore sie miescily i byly takie same... - obcinania kolkow nie polecam bo nici z gwarancji jak potem nie masz takich - dlugopisem wciskasz kolek od spodu (wkladasz go w otwor w dlugopisie i mocno dociskasz- on sie sciska i wychodzi)wszystko bezpiecznie i szybko...

no ja np. nie mam szlifierki i musialem uzyc drastyczniejszych metod :lol:

a co do kolkow to jak je wyjelem to byly troche pocharatane wiec zalozylem srubki i jest good :) no a kolki bez problemu mozna sobie zalatwic jezeli karta zdechnie od za duzego o/c np :) :) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kołeczki wyszły bez problemu - wystarczyło mocno scisnac razem te dwa rozchodzace sie "trójkaciki" i wepchnac do srodka - nie ma sladu po działaniu :)

 

Aha warto rozgrzac karte przed operacja zdejmowania jakiego kolwiek coolera - Gainward uzył bardzo kleistej pasty i jest jej sporo - jak sie rozgrzeje latwiej jest "ukrecic" cooler :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co - jezeli nie planujeszrobic v moda to przypadkiem nie zrywaj radiatorow z pamieci bo i tak nie wycisniesz wiecej niz one ci pozwola :) - u mnie lataja do 570 -a z wzoru wychodzi okolo 555 wiec sadze ze to nie przez chlodzenie - pozatym radiatory na pamieciach sa calkiem chlodne - rdzen pasiw biega na 290 - z wentylatorem na 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...