Skocz do zawartości
sector

do posiadaczy gf3 ti200 :)

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zamowilem sobie geforsa ! i mam pytanie jakich sterownikow uzywaja jego uzytkownicy. szukalem we wczesniejszych tematach o 26.xx (niepamietam) ale nie wszyscy sie z tym zgadzali wiec czekam na wasze komentarze !

 

btw. ile maszie punktow w 3d marku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak maiłem gef3 najlepsze były 40.72 i 44.03 na Athlonie 2100+ i K7S5A -proc nie krecony - grafa 260/520 wyciągałem w granicach 9000 tyś .Ty na procu 2.3GHz jak podkrecisz grafe przekroczysz 10 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kręcę riva tunerem, power stripa jakoś nie lubię a gtu nie widziałem.

najwydajniejsze stery to 40.72 (specjalnie pod GF3) ale ja używam sterów winfasta (bo karta winfasta) 43.51 bo 40.71 nie mają możliwości właczenia anizotrophic filtering a to duuużo upiękasza counter strike :D na 40.72 mam ok 100 pkt więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 40.72 przy standardowych ustawieniach (200/450) wynik w 3DMarku'2001se to 9185pkt.

Maxymalnie na tych sterach wyciągam (223/465) 9758pkt. , powyżej tych ustawień pojawiają sie artefekty :cry: .

Przy włączonym Antyaliaingu 4x wynik ten spada (o zgroza) do 3558pkt.

 

Jak to u WAS wygląda? Ile tracicie punktów przy włączonym Antyalis. 4x ???

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba cos nie tak. Na najnowszych sterach i karcie kręconej na maxa mam tylko 5100 3demarków!!! Ale to chyba zasługa słabego proca bo w Aquamarku 3 mam ponad 18.000 punktów!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam 45.23 i mam w 3DMark2001SE - 96xx pkt. Do krecenia polecam tylko RivaTuner 2.0 RC 14.1, boadzo fajny program z duzymi mozliwosciami overclockingu. Mozesz smialo puscic swojego GF3 na 250/550, mialem dostep do trzech roznych egzemplarzy tej karty i nie bylo problemow... Co do "NFS: Underground" to mozna smialo posmigac w 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam 45.23 i mam w 3DMark2001SE - 96xx pkt. Do krecenia polecam tylko RivaTuner 2.0 RC 14.1, boadzo fajny program z duzymi mozliwosciami overclockingu. Mozesz smialo puscic swojego GF3 na 250/550, mialem dostep do trzech roznych egzemplarzy tej karty i nie bylo problemow... Co do "NFS: Underground" to mozna smialo posmigac w 1024x768.

...e tam! To widocznie nie miałeś mojego GF3Ti :P . U mnie na sterach 45.23 na defaultowych ustawieniach 8717pkt.

 

 

40.72 RULEZZZ ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepne sie do tematu żeby nie pisać osobnego topicu

więc tak zakupiłem sobie do 2 kompa gainwarda gf3 ti 450 gs i mam taki problem że jak podłacze go do TV to nigdzie nie ma opcji klonowania obrazu jest tylko wybór albo TV albo monitor czy jest na to jakaś rada plis help :(

 

pozdro spiderwitam podepne sie do tematu żeby nie pisać osobnego topicu

więc tak zakupiłem sobie do 2 kompa gainwarda gf3 ti 450 gs i mam taki problem że jak podłacze go do TV to nigdzie nie ma opcji klonowania obrazu jest tylko wybór albo TV albo monitor czy jest na to jakaś rada plis help :(

 

pozdro spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos chce kozaka to zapraszam :>

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18622709

hahahaha, 350 zeta za podstawową wersję ti200 leadteka ?? za 350 to ja mogę sprzedać winfast ti200 TDH czyli TV DVI HardwareMonitor. no i karta ma seryjnie lepsze chłodzenie a moja ma na GPU cooler od celerona 566 i standardowe radiatory na pamięci.

a hardware monitor (2 temp, napięcie gpu i memorków, obroty wiatraka) jest super. i pudełko mam duże oryginalne.....

 

a tak na serio to może dzisiaj formata zrobię i włączę wcześniej SBA w biosie grafy bo ktoś na zagranicznym forum pisał, że gdzieś w windowsie trzeba aktywować SBA żeby działało (oczywiście w biosie karty i na płycie też), a prawdopodobnie jak będzie włączone podczas instalacji win to samo się uaktywni. no i podobno to może dać ok 500 pkt w 3dm'01 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepne sie do tematu żeby nie pisać osobnego topicu 

więc tak zakupiłem sobie do 2 kompa gainwarda gf3 ti 450 gs i mam taki  problem że jak podłacze go do TV to nigdzie nie ma opcji klonowania obrazu jest tylko wybór albo TV albo monitor czy jest na to jakaś rada plis help :(

 

 

pozdro spider

Tez mam Gainwarda :) i z przykroscia stwierdzam ze GF3 nie obsługuje klonowania obrazu, mozesz miec go albo na TV albo na monitorze, opcja i tu i tu niestety nie jest dostepna w GF3 / zdaje sie MX'y to maja ... /

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF3 nie obsługuje klonowania obrazu, mozesz miec go albo na TV albo na monitorze, opcja i tu i tu niestety nie jest dostepna w GF3 / zdaje sie MX'y to maja ... /

Tak to prawda.. cóż szkoda... jest to wielki MINUS 3jek ... :?

 

Co do sterowników to do gier polecam FW 52.16 a do 3d marka 2k1 detonatorów 41.09 - Mam na nich tyle ile w podpisie ..... i będzie więcej tylko czekam na płyte .... nie potrafie się zdecydować czy Epoxa 8RDA rev1.1 czy Abita NF7 rev.2.0 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO wiec ja mam taka karte - i przed zalozeniem chlodzenia (czyli do wczoraj) na standardowym chlodzeniu 250/550 na omegach nie kreconym 2,0+ i 512 DDR wynik w okolicach 9k Teraz mam chlodzenie (zalozylem na niego zalmana cpns3100+cu i wynik o 500pkt lepszy przy ustawieniach 290/580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos chce kozaka to zapraszam :>

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18622709

hahahaha, 350 zeta za podstawową wersję ti200 leadteka ??...

no ćóz widać że kolega nie ma pojęcia o cenach z rynku wtórngo... już kilka kart sprzedałem i schodzą jak ciełe bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...