Skocz do zawartości
mathis

Internet radiowy ???

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem propozycje zalozenia Internetu radiowego - oplata instal. ok 400 zl -

lacze o predkosci 64 kbit - 29 zl, 128k - 49 zl, 256k - 59 zl

 

Co myslicie o laczu radiowym? Czy warto w takie cos wchodzic :unsure:

 

zaznaczam ze w tej chwili korzystam z ISDNu (64k) ale oplaty sa zabojcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś sam sobie zbudował lana ale jeżeli nie masz takiej opcji to druga propozycja twojego ISP wydaje sie sensowna.

Chociaż im więcej tym lepiej a 10 zł w tą czy w tą to nie ma znaczenia:D

A wiec bierz najszybsze łącze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie . Zgadzam sie z paranikiem bo słyszałem że w radiówkach to oni gwarantują transfer do servera :D Poproś swojego przyszłego ISP o kopie uwowy żeby się z nią zapoznać i przeczytaj sobie do czego się on zobowiązuje

 

Moja koleżanka ma radiówke strasznie wolno chodzi a płaci 55 zł za miesiąc <lol> a jak wejdzie na zagraniczne strony to już koszmar.Osobiście to jestem sceptycznie nastawiony do radiówek bo mają oni nieporównywalnie małe łącze w stosunku do ilości klientów , no i jeszcze cyrki z blokadą portów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radiówkę 64 bit/s gwarantowaną i tyle mam zawsze.

Sieć umnie na osiedlu zakładałem z kolegami, a oni nam tylko przydzielili IP i podali bramki. (wyszło taniej niż unich za instalację)

Gdy podpisujesz umowę to tam pisze jaki przesył ma być minimum, jeśli nie ma to możesz rozwiązać umowę.

Ale lepiej jak jest na czas nie określony o wtedy możesz jak ci nie pasuje rozwiązać w każdej chwili. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...