Skocz do zawartości
Feluke

Dokuczliwe chrobotanie dysku.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Na starej plycie K7S6A barka byla nieslyszalna a teraz przy normalnej pracy slychac ja niemilosiernie. Czego to moze byc wina?

Na starej plycie tak chodzila jak PCI bylo podniesione do 34MHz. Czy w tej nowej moze byc ciut zawysokie taktowanie i przez to tak chrobotac.

Wiem ze jak na zaawansowanego uzytkownika powinienem to wiedziec ale niekt nie jest alfa i omega ;)

No i jeszcze jedno pytanko. Z glosnikow wydobywa sie jakis okropny wysoki dzwiek a jak zaczyna dysk pracowac albo sie muzyka wlancza to wszystko ustaje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo u siebie, ale nie jest to chrobotanie a natomiast trzaski, takie "pstrykniecie" jak przy restarcie i "odsptrykniecie" tzn zalapuje. Nie wiem co jest bo zasilacz napiecia trzyma dobrze. Moze to pamieci powoduja jakis konflikt bo nie chca chodzic juz na 266 tylko na 333.

Zamowilem chiefteca ale jezeli dalej to bedzie sie robic to sie wkurze ze wydalem na darmo 200 zyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Maxtorze też średnio co 30-45min. coś pstryknie...

Nie ukrywam,że bardzo mnie to denerwuje :x Co to może być?Jakiś defekt ?

Pociesza mnie jedynie to,że mam na niego 3 lata gwarancji :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Maxtorze też średnio co 30-45min. coś pstryknie...

Nie ukrywam,że bardzo mnie to denerwuje :x  Co to może być?Jakiś defekt ?

Pociesza mnie jedynie to,że mam na niego 3 lata gwarancji  :cry:

Dokladnie mam to samo. Jak ogladam jakis film to szlag mnie trafia z tym pstrykaniem.Pocieszam sie tym ze za tydzien bede mial chiefteca bo gwarancji juz nie mam na dysk.

Moze ktos wie o co chodzi.

 

Instalacja systemu na pewno ci nie pomoze.Po prostu dysk inaczej pracuje z nowa plyta główna.Mam to sam po zmianie plyty, na abicie dysk bardziej rzeźbi niz na poprzedniej i ciesz sie ze nic ci nie pstryka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...