Skocz do zawartości
Elektron

Nokia N-Gage vs PC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapytanie najlepiej do posiadaczy tego telefona, mianowicie wie któs jak go połączyć z kompem?? Chodzi mi przez kabelek, zaintalowałem ten program z płyty PC Suit dla N-gage i jak go włączam to następującu txt:

"Korzystasz z programu po raz pierwszy. Podłącz N-Gage do komputera PC i naciśnij przycisk "OK", aby kontynuować, lub naciśnij "zamknij" aby zakończyć prace programu PC Suit."

Podłączam fona i naciskam "ok" no i sie nie łączy..... :?

Prosze o pomoc.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem !! a usb w Biosie jest wlaczone !! a no i jeszcze jedno pytanie jak zainstalowac gre z pliku Blizard_Game_Instaler ?? nie wiem na maxa jak to zrobic !! wczoraj w THPS wyswietlilo mi ze karte pamieci mam uszkodzona :| aha no i ktos mi mogl powiedziec jak sie nazywaja te karty co wchodza do n-gage ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wlaczylem usb do kompa druga koncowke do nokii i wykryl mi ja jako dodatkowy dysk. Muzyczke ladnie sobie zgralem. Posluchalem skasowalem. Co do gierek nie bawilem sie. Ale problemow z polaczeniem nie mialem najmniejszych

Jakich systemow uzywacie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z N-Gage (?), ale z Nokią 5510 był identyczny problem na WIN XP.

Jeśli miałeś XP i chciałeś zgrać MP3 przez ten progs od nokii to pisało, że nie wykrywa fonu :/

 

Może to to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopra ludzie powiem wam tak sciaglem wszystki gry jakie byly w Shareaza do N-gage z chyba 20 tytulow dzialaja 3 Nokia Game, Fifa 2oo4, Splinter Cell, reszte jak wklejam do n-gage to si calafo jest do pierwszego uruchomienia gry idzie filmik a po filmiku taki napis mi sie pokazuje KARTA PAMIECI USZKODZONA i sie wylancza ?? no i jeszcze nie wiem jak sie instaluje gry za pomoca Blizzard ?? czarna magia dla mnie mogl by mi ktos to wytlumaczyc ?? a w tym tygodniu zakupilem jeszcze 6600 i z n-gage poprzez bluetootha smiga wszystko co przesylasz dobry na maxa transfer miedzy komureczkami jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedtem mialem 5510 wypas telefon ale troche juz technicznie stary programem Nokia Audio Manager 2.0 smigaly tak szybko Mp3 do fona ze s45i moze sobie tylko pomarzyc o takim transferze z kompem :) a tera Nokia Audio Manager 3.0 i nokia n-gage tez bez problemu sie laduja mp3 wydaje mi sie nawet ze szybciej niz do 5510 :| ale nie liczylem jeszcze na stoperze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...