Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,tez mam nadzieje ze wyciekla jedynie beta.Ale nadzieja-matka glupich.Wersja ktora sie przedostala jest wersja 1.0.Co prawda mamy juz patcha ale ma tylko 3mb wiec nie wiem co on moze nowego wnosic.Mam nadzieje ze stabilnosci i plynnosc gry zostanie poprawiona.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdy jest piratem jak ty

1347465[/snapback]

Leborg mam prośbę: Pisz na temat Driv3ra albo nie pisz wogóle, a takie uwagi zachowaj dla siebie, albo pisz na priv. Nikomu nie wmówisz, że nigdy nie zrobiłeś nic niezgodnego z prawem. Nie nagrałeś koledze filmu, do dystrybucji ktorego nie masz prawa na przykład. Zastanów się czy jesteś tak czysty jak łza żeby nazywać innych piratami, nie mając dowodów na to, że nie zakupili legalnej kopii. Poza tym chyba nie znasz definicji piractwa.

 

Piractwo komputerowe - proceder kopiowania licencjonowanego oprogramowania komputerowego, a następnie nielegalnego rozprowadzania i sprzedawania kopii po wielokrotnie niższych cenach (w stosunku do cen programów oryginalnych). Ze względu na umieszczanie przez producentów oprogramowania różnorakich zabezpieczeń sprzętowych i programowych, piractwo komputerowe związane jest z działalnością ludzi nazywanych crackerami i hakerami.

 

No offence Leborg, ale na prawde dałbyś sobie z tym spokój.

Sorry za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie jestem czysty ale nie pisze takich głupot...

wyszła w gierka w polcce ze mam niesciągać dema? chyba logiczne ze przed kupnem chce sciągnąc demo i zobaczyc czy warto wydac kase na owe cudoo, a nie kliknąc download na jakims torrencie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile we freeride i gra mi się podoba. Fizyka jazdy jest znacznie lepsza niż w GTA, podobnie jest z odwzorowaniem wozów i ogólnie grafiką. Pewnie więcej niedoróbek dopatrze się grając w karierę, ale i tak nie zmienia to faktu że do "poszalenia" driv3r jest znacznie lepszy właśnie dzięki swojej fizyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAJO - pograj trochę więcej, ręce opadają co wy w tej grze widzicie, właśnie przed chwilą objerzałem screene, które ktoś tam wrzucił, mówie sobie - włącze drivera zrobie beke i długo czekać nie musiałem. Najechałem na policjanta samochodem. On się podniósł choć był pod podwoziem i zaczął do mnie strzelać, choć po niżej pasa był w aucie, a szyberdachu nie stwierdziłem... KPINA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile we freeride i gra mi się podoba. Fizyka jazdy jest znacznie lepsza niż w GTA, podobnie jest z odwzorowaniem wozów i ogólnie grafiką. Pewnie więcej niedoróbek dopatrze się grając w karierę, ale i tak nie zmienia to faktu że do "poszalenia" driv3r jest znacznie lepszy właśnie dzięki swojej fizyce.

1347967[/snapback]

Fizyką nazywasz X tonową latającą ciężarówke ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie jestem czysty ale nie pisze takich głupot...

wyszła w gierka w polcce ze mam niesciągać dema? chyba logiczne ze przed kupnem chce sciągnąc demo i zobaczyc czy warto wydac kase na owe cudoo, a nie kliknąc download na jakims torrencie ;]

1347886[/snapback]

mieszasz stary..powiedz mi co za roznica czy sciagniesz demo czy fulla?? chyba tylko w wielkosci pliku <_< <_< jesli gra ci sie spodoba po pierwszej misji to zmazujesz gre sciagnieta z neta i kupujesz oryginal...a jesli nie spodoba ci sie to tez zmazujesz ta z neta i nie kupujesz..imho bardzo proste..tylko wtedy pewnie bys sie juz nie mogl powstrzymac i nawet jesli gra by ci sie podobala to i tak bys nie kupil oryginalu bo bys juz mial na dysku wersje za friko..zgadza sie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o prace zawieszenia, poślizgi - tego nie ma w GTA, wszystko tam jest jak by bardziej arcadowe, a ja jeżeli chodzi o sterowanie samochodu - lubie gdy jest jak najbliższe realizmowi.

 

Nie powiedziałem że Driv3r jest lepszy od GTA, jak narazie stwiedziłem że ma lepszą fizykę zachowania samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o prace zawieszenia, poślizgi - tego nie ma w GTA, wszystko tam jest jak by bardziej arcadowe, a ja jeżeli chodzi o sterowanie samochodu - lubie gdy jest jak najbliższe realizmowi.

 

Nie powiedziałem że Driv3r jest lepszy od GTA, jak narazie stwiedziłem że ma lepszą fizykę zachowania samochodu.

1348018[/snapback]

Od zachowan samochodow w GTA lepszy jeest nawet model jazdy w NFS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy mi sie zdaje czy grafa w tym chlamie nie odbiega niczym od GTA: VC :blink:

 

 

Pierwsze co mnie porazilo w tej grze to grafika... Przypomina to 1 wielka BETE. :mur:

 

Tekstury sa poprostu zalosne.Modele samochodu tez niczego sobie. Woda wyglada biednie, ale to tak nic w poruwnaniu z modelem jazdy ?!? Jak mozna spie*** tak dobry tytul.Sama gra jest kompletnie pozbawiona klimatu jest pusta..

 

Dla mnie to nawet najlepszy patch nic tu nie pomoze :? Szkoda pieniedzy naprawde.Gra jest jednym slowem glupia :lol: Kompletny nie wypal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Chyba tak. W jedynke grałem na PS, tak samo jak w dwójke

to były czasy...

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak , w jedyneczke tez gralem na PSX , potem widzialem juz tylko aktualna wersje na pieca bo pozbylem sie konsolki :/ Faktycznie grywalnosc wymiatala, graficzka jak na tamte czasy na dobrym poziomie. Swietny model jazdy i wogole. Ehhh, mam gdzies 1 czesc, chyba sobie wrzuce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać różnych ludów przyciągnął ten Topic

Któryś napisał że woda wygląda biednie :)

przecież jak na tego typu gre wygląda 3x lepiej niż

w GTA3 VC zresztą widać w końcu wykożystanie Shaderów

oby tylko w GTA San Andreas wykożystali shadery do cieniowania wody

i odblaskow ,inaczej kolejna wpadka programistów

z obydwoma lewymi rękoma ;) [ czyt: Lewusów ]

 

Coraz wiecej lewusów pośród twórców gier :/

takie czasy

 

Armagedon musi w końcu nadejść

inaczej to wszystko w pizd... samo sie rozpie..li na naszych oczach.

 

;)

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexer

 

Zgadzam sięz tobą w 100% ! ! ! !

 

Tylko kto to potrafi rozwinąć

 

Lobby producentów gier tylko naciska na władze aby wzmożyć walke z piractwem ! ! !

od ponad roku w polsce potrojono ilość policjantów

przeznaczonych do zwalczania piractwa ! ! i co z tego mamy

jakaś poprawa jakosci na rynku gier i oprgoramowania ?????

 

NIE !!!

nic z tych rzeczy

a wręcz przeciwnie ,wychodzą takie paszkwile , a producenci celowo

wczesniej nie wypuszczaja DEM !! aby ludzi nabijać w butelke

aby drenować nasze portfele ,ktoś się powinien za to wziąć

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki.Mam problem z konfiguracją pada.

Mój pad to logitech'a podobny do tego z Playstation.Problem polega na tym,

że jeśli chcę iść postacią naprzykład w lewo to dając gałkę w lewo ona idzie ale

bokiem.Wogóle kamera się nie obraca.Można sterować kamerą ale drugą gałką.

Miałem GTA i działało bez problemu,kamera działała tak jak w wesji na PS2,

a tu nie wiem jak to ustawić.Gra się beznadziejnie.Jeśli ktoś gra padem w Driv3r

to proszę o pomoc.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Wasze opinie na temat fizyki, grafiki itp się nie zgadzają? Ponieważ są 2 wersje tej gry- jedna- tak jak piszecie to beta, pełna błędów i niedoróbek. Grałem w nią u kumpla. Teraz jednak, z innego źródła mam wersję taką jaka ukarze się w sklepach, może nie jest ideałem, ale jest o niebo lepsza od tej bety ....

1350996[/snapback]

No to se odpoczniesz od Forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki niewypal :mur: Jedyne co w niej mi sie spodobalo to pierwszy filmik. Dawno nie widzialem wiekszego gniota. Sterowanie beznadzejne, grafika przedpotopowa, a wymagania duze no i najwazniejsza rzecz to brak klimatu. Trzeba miec niezly talent zeby spie.... tak gre. Pamietam jak gralem w pierwsza czesc (to bylo to). Zaraz sobie ja chyba zarzuce bo mimo, ze uplynelo 6 lat od powstania jedynki to imo bije na glowe grywalnoscia trzecia czesc. Btw czy nie sadzicie, ze gry wypuszczane przez ATARI sa strasznie niedopracowane? Najpierw Enter the Matrix teraz DRIV3R. Chyba bede omijal szerokim lukiem gry wydawane przez ta firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Wasze opinie na temat fizyki, grafiki itp się nie zgadzają? Ponieważ są 2 wersje tej gry- jedna- tak jak piszecie to beta, pełna błędów i niedoróbek. Grałem w nią u kumpla. Teraz jednak, z innego źródła mam wersję taką jaka ukarze się w sklepach, może nie jest ideałem, ale jest o niebo lepsza od tej bety ....

1350996[/snapback]

między książki i na półe takie bajki sobie wkładaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Wasze opinie na temat fizyki, grafiki itp się nie zgadzają? Ponieważ są 2 wersje tej gry- jedna- tak jak piszecie to beta, pełna błędów i niedoróbek. Grałem w nią u kumpla. Teraz jednak, z innego źródła mam wersję taką jaka ukarze się w sklepach, może nie jest ideałem, ale jest o niebo lepsza od tej bety ....

1350996[/snapback]

Ze jak?Bugi ma oficjalna wersja 1.0,natomiast innej nie ma! Edytowane przez rangiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAM TEZ W ZALEŻNOŚCI OD WCZYTANIA PLANSZY MIGOCZĄ CZASAMI JAKIEŚ POZIOME PASKI  W POWIETRZU ALBO NA SAMOCHODACH? (NIE ZAWSZE)

1351921[/snapback]

Oj i to jak czesto,szczegoolnie na budynkach.Bugow jest co nie miara i ta fatalna plynnosc gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jakie ta gierka ma wymagania bo nie wiem czy moj radek 9000 64 mb/bit go uciagnie. A procek celeron 1.7 powinien se dac chyba rade, i 256 ddr. jak myslicie ??

1351902[/snapback]

Jestes bez szans...patrz moj config,ja pplynnosci nie bede komentowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...