Skocz do zawartości
Pjetal

Nero 6 i nagrywarka Lite-On

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nagrywarkę Liteona LTR-52327S i nie chodzi mi żadna wersja Nero :( w koło wyskakuje komunikat "This version of application cannot be run in this language " Wiem ci to znaczy tylko że mi to wyskakuje przy każdej wersji, każdy możliwy serial próbowałem wpisać i na każdym to samo, CO MAM ROBIĆ ??:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z numerkiem do nero miałem to samo odinstaluje wszytekie nero z restartuj i zaisntaluj wersje strasza z "orginalnym" serialem Ja miałem ten sam problem z nero 6,0,0,23 i serialem od 6,0,0,19 jak znalzłęm odpowiedni serial pomogło

Podczas ponownej instaalcji uważaj aby zmienić numerek zaraz pod twoim imieniem i firmą bo zapisuej sie tam serial z twojej pierwszej próby instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj Nero, wyrzuc pozostaly katalog Ahead, usun z rejestru klucze:

HKEY_CURRENT_USERSoftwareAhead

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAhead

 

Sciagnij instalator oraz pakiet jezykowy z netu i zainstaluj na nowo - musi isc...

http://www.ahead.de/en/download_nero.php?pak=1

http://www.ahead.de/en/sp_file.php?sp_file=plk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie instalujesz jezyk 'language' (pewnie polski) nie odpowiadajacy do danej wersi nero.

A wogole to polecam nero 5.5.10.42

chyba nawet sie nie da zainstalowac lang. packa do innej wersji niż jest on przeznaczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...