Skocz do zawartości
$migacz

Gry Star Wars wszystko co wyszło na pc

Rekomendowane odpowiedzi

shit wiedziałem ze było tego sporo ale nie wiedziałem ze az tyle :) zaczeła sie zima czas oblookac niektóre z tych tytułów ponad połowy na oczy nie widziałem a myslałem ze o gwiezdnych wojnach wiem sporo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na sweta planuje przejsc KOTOR - narazie mam 2cd sciagniete. Mam nadzieje ze gierka mnie nie zawiedzie. Pozatym polecam Jedi Outcast i Jedi Academy - obie gierki to pierwsza klasa jak dal mnie. Epizod 1 : Racer to równiez pozycja warta uwagi....

Co dziwne filmów o SW jakos nie trawie, ale gierki owszem podobaja mi sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no KOTOR roXX :D ta gra nie ma prawa nikogo zawiesc:> po prostu przysysa lepiej niz BG czy NWN (chociaz troche inny klimat:)) narazie mam za soba 15 H i musze powiedizec ze poki co rozbudowaniem prawie dorownuje BG co rzadko sie zdarza:) nic tylko polecac...(a i prosze sie nie denerwowac na kotora bo ma kilka drazniacych bugow:p ale od czego jest forum bioware:])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubostwiam klimat SW.

Narazie gralem w Phantom menace, racer, force commander (troszke bo nie lubie RTS), Jedi Knight: misteries of the sith, rouge squardon, X-wing oczywiscie i z nowszych to w Jedi outcast i jedi academy. W sumie to 8 tytulow.

A filmy to ogladalem juz chyba z 10 razy kazdy.

Teraz czekam na prezent pod choinke w postaci "Trylogii Throwna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.tak zdecytowanie Jedi Outcast i Jedi Academy to swietne gry tez polecam

2. kotor. no ja sie spodziewalem dobrej ale nierewelacyjnej gry i taka dostalem (zeby uzywac 3 edycjii adnd w grze SW to lekka przesada no i te zwykle miecze kontra blastery- ehh)...

 

kap00ch powiec no jak wejsc do kantyny albo na nizszy poziom (poczatek gry)- przebralem sie za szita a straznik mowi ze moge wejsc ale dzwi niemoge otworzyc a straznik przy kantynie niechce gadac i nic robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igrok> nie oceniaj gry po pierwszej godzince:) zobaczysz jak potem fazowo jest:D

co do twoich problemow: szczerze mowiac nie wiem w czym masz problem z wejsciem do kantyny...zeby do niej wejsc nic szczegolnego nie trzba robic:P a co do nizszego poziomu miasta to:

>w kantynie o ile pamietasz spotkasz taka panienke od sithow...zagadaj i umow sie na impre, wpadasz na impre czekasz az sie spija i kroisz im ciuchy:) i zlazisz na nizszy poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma kilka plusow i minusow, wymienilem minusy ale jestem swiadom wielu plusow, chocby klimat czy wspaniale planety...

co do kantyny to mam problem- bo pojawia sie guzik otwarcia drzwi i postac przyciska i mowi ze niemoze otworzyc... ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na prezent pod choinke w postaci "Trylogii Throwna".

No, to facet masz przechlapane... Nie pozwole na bezkarne zniewazanie Wielkiego Admirala Thrawna ! Gdzies, kiedys, w najmniej spodziewanym momencie dosiegnie Cie szara, zylasta lapa siepaczy Imperium ! I juz wiecej nie zasiadziesz przed swoim Intelem wespol z Nvidia...

:wink:

 

A tak nawiasem mowiac - jestes takim starwasoholikiem a jeszcze nie czytales Swietej Trylogii ? Jak dostaniesz, przeczytasz jednym tchem - to jest jedyna seria ksiazek opartych na swiecie SW naprawde wartych przeczytania. Zreszta tak jak wszystkie Timothy Zahna... :)

 

A, wlasnie - bedzie to OT, ale nie chce zakladac nowego watka w innym dziale na podobny temat :)

Chodzi o to, ze jak juz pisalem trylogia Thrawna jest IMO jedyna seria SW warta przeczytania. A ksiazek juz sa cale stada. Wsrod nich sa wsponiane perelki, sa sredniaki, i straszliwe gnioty.

Wiec mam prosbe :

Podajcie tytuly ksiazek swiata SW w Waszej opinii wartrych na rzucenie okiem. Chetnie bym sobie wreszcie cos w miare zjadliwego poczytal :)

Od siebie dodam, ze najwiekszymi gniotami sa pozycje Kevina.J. Andersona. Z cala pewnoscia za tak zenujaco niski ich poziom odpowiadaja takze osoby je tlumaczace, ale to nie zmienia faktu, ze sa denne... Tak samo, jak te ostatnie - jakis czas temu (juz dosyc dawno) kupilem pierwszy tom opisujacy inwazje tych calych Yhuzan Vong czy jak im tam. Bez sensu. A najglupsze jest to, ze usmiercil... Kto czytal, ten wie kogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sporo ksiażek sie przewineło przez moje łapcie i zdecydowanie nie polecam tego co wydaje amber poza wspomniana trylogia raczej same gnioty polecam wydania bantam books... po angielsku co prawda i cena boli... ale warto 1dną dobra przeczytać niz to co u nas wyszło ogólnie mozna powiedzieć ze autor gwarancją jakośći ....

jak dla mnie pierwsza trójka przedstawia sie następująco:

1. Timothy Zahn (trylogia Thrawna.... boze zeby oni to chcieli nakręcić !!)

2. Steve Perry( Shadows Of The Empire :twisted: )

3 K. W. Jetter (Bounty Hunter Wars)

no i jeszcze jednen pan

4. Michael A. Stackpole (The X-Wing Series i I, Jedi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz, przeczytasz jednym tchem - to jest jedyna seria ksiazek opartych na swiecie SW naprawde wartych przeczytania. Zreszta tak jak wszystkie Timothy Zahna...  

Mam to od kumpla od bodaj trzech lat i jakoś utknołem pod koniec pierwszej - odnalezienie floty Katańskiej. Cos mało czasu ostatnio :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to od kumpla od bodaj trzech lat i jakoś utknołem pod koniec pierwszej - odnalezienie floty Katańskiej. Cos mało czasu ostatnio  :wink:

Eeee, no to jestes jakis dziwny :wink: :P

Wiec bierz sie przez swieta za czytanie, bo sa naprawde swietne !

 

Niech zyje Jego Kultowosc Wielki Admiral Thrawn !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio, po ogladnieciu III czesci naszlo mnie na starsze gry z tego klimatu bo nowsze w wiekszosci mam wiec jesli ktos cos ma na ten temat to prosil bym o kontakt to sie jakos dogadamy zalezy mi na tych tytulach :

 

1. sw: pit droids

2. sw: rebel assault I i II

3. sw: force commander

4. sw: galaxies + 2 dodatki

5. sw: dark forces I i II

6. sw: batlle for naboo

7. sw: shadow of the empire

8. sw: tie fighter + defender of the empire

9. sw: x-wing

10. sw: x-wing vs tie fighter + ballance of power

11. sw: x-wing: b-wing + immperial pursuit

12. sw: insiders guide

 

Chetnie zaproponuje wymiane bo posiadam sporo roznych tytulow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxis nikt Ci nie da bo to mmorpg

połowa z tych tytułów bedzie na stronkach o starych grach....

dziwie sie ze na tej liscie nie ma najlepszej częsci latadeł star warsowych, czyli x-wing alliance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxis nikt Ci nie da bo to mmorpg

połowa z tych tytułów bedzie na stronkach o starych grach....

dziwie sie ze na tej liscie nie ma najlepszej częsci latadeł star warsowych, czyli x-wing alliance

1455834[/snapback]

nie ma bo nie umieszczalem go poniewaz x-wing aliance mam poszukuje tych ktorych nie mam bo inaczej nie mogl bym nei wymienic rogue squadron :)

a co do storek to podaj jakeis namiary moze bo jak dotad wszystko co znalazlem to platne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A które wam się najbardziej podobają ja sam grałem tylko w SW Jedi Academy i gra wymiata ma coś w sobie KURDE NIE MOGĘ ODPALIĆ XWINGA POD WINDOWSEM 2000 MOŻE KTOŚ POMÓC PROSZĘ

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fantom menice tez gralem przeszedlem jzu dawno kilkanascie razy :) podobnie jedi academy I i II zaraz obczaje te stronki co mi daliscie

 

 

Sprawdzilem na staregry nie mozna sciaganc zadnej cale gry lucasartsa poniewaz lucas zastzregl sobei ze do puki bedzie istnial bedzie pronil praw do wszystkich gier z ich logiem a druga strona underdogs nie dziala

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale osohozi :-|

 

Powiedz mi jaki jest cel tego topiku :mur:

 

Jak chcesz sie pobawic/przywitac to masz testowe

 

EDIT:

 

1. czepiam sie ??

 

2. rowniez Witam :D

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...