Skocz do zawartości
mic_s

Miss Świata 2003 - jak dla mnie porażka a dla was?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne sporo osób oglądało wczoraj na TVNie wybory Miss Świata.

Dla mnie to czysta polityka. Większość dziewczyn była po prostu przeciętnej urody. Na pewno nie zasługują na miano najpiękniejszej na świecie!

Jedyna ładna dupencja to była miss Australii która wygrała w głosowaniu internetowym.

 

A oto nowa miss świata - Irlanda Rosanna Davison - córka piosenkarza deBurgha

Dołączona grafika

 

:roll: :roll: Istna Britney :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe jasełka o kant rzyci można rozbić albo spławić z chyżym nurtem kanalizacji miejskiej - wszak dogmatem jest, że mojej Księżniczce żadna wypomadowana cipa do spodu podeszew nie dorasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie , ta miss world bardzo ladna jest ( a britney to do niej daleko) .

 

Co do polki to nie podobala mi sie , ale i tak sadze ze w polsce sa najladniejsze dziewczyny :).

 

I jeszcze jedno jak zobaczylem miss germany to mi sie na wymioty zaczelo zbierac :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia i Peru, Meksyk też nieźle (choć słabe zdjęcia), Szwajcarka też na rasową latynoskę wygląda ;)

Zawiodłem się na Indiach tam zwykle jest duzo lepiej. Wenezuela jak zwykle 100% silikonu, a Paragwajka ma szczęke jakby z USA była :D

 

Podsumowując IMHO latynoski rządzą, jak zawsze zresztą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres gratuluje gustu :> choc za blondynkami nie przepadam.

BTW Chinka w finałowej trójce ???? Paranoja

IMHO całe te wybory miss to parodia. Przypominają mi sie jedynie czasy jak w '89 chyba wygrała Polka tylko dlatego, że u nas sie usrój zmieniał, choć IMO Kręglicka całkiem ładna babeczka-oczka ma ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki..."

 

wiadomo, ze faceci wola blondynki. Zawsze podobaly mi sie brunetki...jestem z blondynka :D

 

Ale prawda jest jedna POLKI sa najladniejsze :!: :!: :!:

Konkursu nie ogladalem ale widzac wasze zdjecia, to wydaje mi sie ze byly o wiele gorsze konkursy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh szkoda gadac... nie wiem dla kogo te wybory ani tymbardziej kto je wybiera ale dla mnie to jakas komedia... jedne tak chude ze je pewnie wiatr przewraca, a inne z twarza gornika wegla kamiennego po 60 latach pracy... oczywiscie bylo kilka bardzo ladnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Dania, panowie! Dania!!

-Australia pewnie dlatego wygrala w glosowaniu internetowym, bo jest bardzo podobna do pewnej aktorki, niestety zapomnialem jak sie nazywa:)

-Irlandia-porażka, znowu uklady, nazwisko itp...

-Polka! ja przepraszam bardzo, ale kto ja tam wyslal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo ladnych bylo... ale tak jak i w zyciu nie obeszlo sie bez pieknych inaczej. Oczywiscie wszystko jest rzecz gustu i o gustach sie nie powinno dyskutowac ;) Co do Polki to byly ladniejsze imo nawet w wewnetrznych wyborach miss PL.

 

BTW ma ktos ta muzyczke jak wychodzili na poczatku w tych czerwonych sukienkach :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...