Skocz do zawartości
Liskoski

Dyskotieka... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam w miescie wiec sie nie znam, ale mysle ze ta odpowiedz miala znaczyc ze tego co jest lansowane w telewizji i radiu posluchaj troche i sie zaorientujesz. Jesli to jest wies to mysle ze glownie dance i techno, Ale proponuje zaopatrzec sie rowniez w ... rap moze sie to wydac troche smieszne. Jak bedziesz puszczal muze to sie zaorientujesz przy czym sie najlepiej bawia. Jesli to bedzie leciec z kompa to chyba mp3 ci sie sporo zmiesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaopatrzylem sie w Bravo Hits Vol 42 :) i nie mam sily tego sluchac... Jak ktos moze to poprosze jakise konkretne piosnki z tego albumu :wink:

 

Oto playlista:

 

Tracklist:

 

CD1

 

01 Outlandish - Aicha 04:37

02 Stacie Orrico - Stuck 03:44

03 The Rasmus - In the Shadows 04:18

04 Sean Paul - Get Busy 03:33

05 Vanessa S - Fiesta 03:17

06 T.A.T.U. - How Soon is Now 03:16

07 Starsplash feat Daisy Dee - Fly Away 03:57

08 Baracuda - I leave the World today 02:45

09 The Love Committee - Love Rules 03:30

10 One T - The Magic Key 03:50

11 Hella - Liebst du mich 03:18

12 Alexander - Stay with Me 03:32

13 Christina Aguilera - Fighter 04:08

14 No Angels - Someday 03:16

15 Eko Fresh feat Valezka - Koenig von Deutschland 03:40

16 Beginner - Faeule 03:24

17 Cecil Jonni Lauro - Everybody Cha Cha 03:12

18 DJ Bobo - Chihuahua 02:59

19 DJ Oetzi - Burger Dance 03:18

20 Die Gerd Show - Zuhause 03:17

 

CD2

 

01 Gracia - I dont think so 02:56

02 Nena - Nur getraeumt 02:55

03 Sarah Connor - Nur getraeumtTrack03 03:13

04 Mark Oh - Stuck on You 03:57

05 Jeanette - Right Now 03:38

06 RZA feat Xavier Naidoo - Ich kenne nichts 04:07

07 Wayne Wonder - No letting Go 03:22

08 Yvonne Catterfeld - Fuer Dich 04:30

09 Sertab Erener - Everyway that I can 02:35

10 Massive Toene - Stress 03:55

11 Die 3. Generation - Was passiert 03:52

12 DMX - X gon give it to Ya 03:40

13 In Extremo - Kuess mich 04:10

14 Megakerls - Schoen sein 02:56

15 Buddy vs DJ the Wave - Ab in den Sueden 03:27

16 Culture Beat - Mr Vain Recall 03:29

17 Lichtenfels - Sounds like a Melody 03:33

18 Mission Belle - Dream 03:26

19 Daniel Kueblboeck - Heartbeat 03:24

20 Patrick Nuo - The Air that I breathe 04:06

21 Judith Lefeber - I will follow you 01:33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze chodzilo o tak zwane "plecy"

Dokladnie... 10pkt,. dla pana. Ostatnio "gralem" na wiejskiej popie...

 

1. Blad .. dzien wczesniej skasowalem Dj noizzera i klubbasse z dysku na rzecz Sensation White ;]

2. Musialem sie ratowac scooterem i innym syfem, bo tamtejsci sluchacze nigdy o trancehouse itp. itd. nie slyszeli.. czyli komercha pelna para.

3. Za-plecze :wink: .. dobrze ze byli kumple, bo jak sie ferdek jeden z drugim napije to im sie cudzy komputer zaczyna podobac.

 

Pozdro i nigdy wiecej grania na wiejskich popach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro i nigdy wiecej grania na wiejskich popach ;]

Obaczymy w sobote... Poki co scigam d-bomba :?

 

Nie wiem jak to bedzie, mysle ze luzno ale sie ciut boje -- nie o kompa tudziez siebie bo mam luznych kumpli, ale jak to bedzie, chodzi o respect :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puść im wszytkie płyty Ich Troje...przynajmniej się tyle nie wykosztujesz za płyty ;) Ja bym puścił Benny Benassi ciekawe jakby zareagowali ;)

PS.Rozumiem, że to Bravo Hits cośtam to od kumpeli pożyczyłeś :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puść im wszytkie płyty Ich Troje...przynajmniej się tyle nie wykosztujesz za płyty ;) Ja bym puścił Benny Benassi ciekawe jakby zareagowali ;)

PS.Rozumiem, że to Bravo Hits cośtam to od kumpeli pożyczyłeś :?: ;)

 

Bravo sciagnalem na 48 godz z torrenta :)

 

Puszcze Bennego na bank!

 

Acha!! Przydala by mi sie piosnka gdzie taka babka przez caly cza mowi "solider of fortune" (w stylu techno mowi :D) i nie znam tytulu wiec nie moge ciagnac :wink: a fajna jest... Acha i zna ktos moze tytuly piosenek z Allego G in Da House ? Pytalem na dziale mp3 ale nikt nic... :? Bardzo przepraszam moderatorow... Wybaczcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "Soldier of fortune" to było chyba "DJ Schwede - Soldier of fortune", a co do Ali G to to szło Jungle Masiv (nie wiem jak się pisze) czy jakoś tak :/ ;)

PS.Jeżeli powiedziałem dobrze to poproszę na tej dysce (z dedykacją) ode mnie Dj Shog - Another word :D

 

UPDATE: ALI G - Na kazzie powinieneś znaleźć to pod "Jungle is massive" ewentualnie "wicked"

Pozdrawiam i życzę udanej imprezy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "Soldier of fortune" to było chyba "DJ Schwede - Soldier of fortune", a co do Ali G to to szło Jungle Masiv (nie wiem jak się pisze) czy jakoś tak :/ ;)

PS.Jeżeli powiedziałem dobrze to poproszę na tej dysce (z dedykacją) ode mnie Dj Shog - Another word :D

Masz jak u lisa w banku...:D Ale jak mam zadedykowac... "specialnie dla CePeKa; CePkA" ??? Czy jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary :> tylko bron kompa :> :> :> i uwazaj jak podejdzie do ciebie paru kolesi i powiedzia:

 

"eee stary... zapusc techniawke :lol: " inni podejda... teeee kolego zapusc hiphopa.

 

Lol na 18tce qmpla puszczalem muze i zapuscilem cos nagle podchodzi z 5 chlopa :> (dresiki) i mowia: "teeee kolego zapusc techniawke" no to ja im odpowiadam, ze pozniej... a jeden z nich (taki karzel) mowi, ze mi wpierd...yczy no to ja sie go pytam "ty mi wpier...niczysz??", on odpowiedzial "MY Ci wpierd...yczymy" :lol: :lol: wysmialem goscia :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary :> tylko bron kompa :> :> :> i uwazaj jak podejdzie do ciebie paru kolesi i powiedzia:

 

"eee stary... zapusc techniawke :lol: " inni podejda... teeee kolego zapusc hiphopa. 

 

Lol na 18tce qmpla puszczalem muze i zapuscilem cos nagle podchodzi z 5 chlopa :> (dresiki) i mowia: "teeee kolego zapusc techniawke" no to ja im odpowiadam, ze pozniej... a jeden z nich (taki karzel) mowi, ze mi wpierd...yczy no to ja sie go pytam "ty mi wpier...niczysz??", on odpowiedzial "MY Ci wpierd...yczymy" :lol: :lol: wysmialem goscia :> :> :>

Znam ten bol daltego biore celka 300 i mono monitor...

 

Raz na imprezce u kumpla tez jakis dres mnie wku... ale mam dobrych kumpli, i mu troche wytlumaczyli ... 8)

 

Kumpel tez mowil ze jak gral na pewnej imprezce to co 2 min ktos podchodzil i spedzil ze kce taka a taka piosnke, ale DAMY RADE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie tam nie będzie więc może być: "Specjalnie od CEPKA Dj Shog - Another word" (możesz coś dodać od siebie) ;)

Jeszcze proponuje jak na tego rodzaju dyskotekę to:

Bahamen – Who let the dogs out ?

Da Muttz – Wassup

I gwóźdź programu (jak ludzie zaczną się zwijać):

Q-Bass & Dj Brush – Nocna Jazda

 

To taki standardzie na takich dyskach

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie tam nie będzie więc może być: "Specjalnie od CEPKA Dj Shog - Another word" (możesz coś dodać od siebie) ;) 

Jeszcze proponuje jak na tego rodzaju dyskotekę to:

Bahamen – Who let the dogs out ?

Da Muttz – Wassup

I gwóźdź programu (jak ludzie zaczną się zwijać):

Q-Bass & Dj Brush – Nocna Jazda

 

To taki standardzie na takich dyskach

:lol: :lol: :lol:

Dzieki!!

 

Wlasnie o takie piosnki mnie chodzi... Wiecej takich WIECEJ :

 

Aha badz pewien ze z ta zapowiedzia bedzie spoko dam z siebie wszystko :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...