Skocz do zawartości
RS

testowal juz ktos detonatory z seri 30 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, wg. mnie 30.30 to są Z A J * * * T E stery!! Zrobiłem parę testów...

 

Konfiguracja : Shuttle AK35 GTR, AthlonXP 1700+, 256 MB RAM PC2100, Gainward GeForce3 Ti200/480 PP!GS, Windows XP Pro.

 

Wyniki w 3Dmark 2001 SE Build 330

 

----29.80-----------30.30-------

 

----6592------------6956--------

 

(średnia z 10 testów)

 

Ale to nie to jest najciekawsze. Wyniki cząstkowe (gry od 1 do 3) są średnio o 2-4 klatki wyższe na 30.30, ale test "Nature" przebija wszystko!

 

Nature: (fps)

 

------29.80---------30.30-------

 

-------20.9----------31.8!-------

 

Qrde! Toż to ponad 50% więcej!! (wszędzie średnia z 10 testów)

Pozostałych testów cząstkowych nie sprawdzałem. Piszcie jak u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde, wg. mnie 30.30 to są Z A J * * *  T E stery!! Zrobiłem parę testów...

 

Konfiguracja : Shuttle AK35 GTR, AthlonXP 1700+, 256 MB RAM PC2100, Gainward GeForce3 Ti200/480 PP!GS, Windows XP Pro.

 

Wyniki w 3Dmark 2001 SE Build 330

 

----29.80-----------30.30-------

 

----6592------------6956--------

 

(średnia z 10 testów)

 

Ale to nie to jest najciekawsze. Wyniki cząstkowe (gry od 1 do 3) są średnio o 2-4 klatki wyższe na 30.30, ale test "Nature" przebija wszystko!

 

Nature: (fps)

 

------29.80---------30.30-------

 

-------20.9----------31.8!-------

 

Qrde! Toż to ponad 50% więcej!! (wszędzie średnia z 10 testów)

Pozostałych testów cząstkowych nie sprawdzałem. Piszcie jak u was.

Hmmmmm........

A moze kolego dlatego ze stery 29.80 są ch*jowe?Sproboj zainstalowac stare, dobre 23.12 i porownaj z 30.30 :) Moze sie zdziwisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm........

A moze kolego dlatego ze stery 29.80 są ch*jowe?Sproboj zainstalowac stare, dobre 23.12 i porownaj z 30.30 :) Moze sie zdziwisz ;)

Nie. Stery 29.80 nie są ch*jowe :) Na moim sprzęcie 23.12 to dopiero były chu... :D Spadek wydajności o 20%! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa ok lepsze i szybsze od 29.2 ,29.6 ,29.42 a 23.1 oszukiwaly ostro 3dmarka a 30.30 podobno wcale

Ja zapodalem sobie takie i sa calkiem siii w 3d mark mam wiecej pkt

w q2 tez wiecej fps :P Moim zdaniem nie sa takie zle, choc przyznam

sie, ze na poczatku bylem nastawiony dosc niechetnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze kolego dlatego ze stery 29.80 są ch*jowe?Sproboj zainstalowac stare, dobre 23.12 i porownaj z 30.30 :) Moze sie zdziwisz ;)

U mnie 23.11 i .12 to najwieksza porazka jaka moze byc :) a 30.30 rzadza naprawde, wszystko lepiej wyglada i szybko chodzi. Ja polecam (a tak wogole to najlepiej samemu ztestowac te popularniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23.11 to faktycznie tragedia. Te sterwoniki najlepiej stosować do uzyskiwania gigantycznych wyników w 3dmarku. Inna sprawa, że z rzeczywistością nie ma to wiele wspólnego. W tej chwili najlepiej stsosowć albo 29.42 WHQL, albo właśnie te nowe 30.30 - te drugie nie mają błędu w 3dmarku. Można też się pokusić o zmodyfikowane omegi, ale raczej te starsze, gdyż ostatnia wersja jest mało wydajna. Jakość faktycznie jest nieco lepsza, szczególnie w OpenGL - warto wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23.11 to faktycznie tragedia. Te sterwoniki najlepiej stosować do uzyskiwania gigantycznych wyników w 3dmarku. Inna sprawa, że z rzeczywistością nie ma to wiele wspólnego.

Gigantycznych wynikow? Hehe u mnie na nich aktualnie jest ponad 2000 punktow mniej niz na 30.30 ;) na identycznych ustawieniach. Testujcie 30.30 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zainstalowalym 30.30 bedziesz mial opcje glebia kolorow, a wtedy grafa sie znacznie polepszy :)

Nawet bez odpalania cyfrowej glebi grafika sie poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery są fajne, ale dopiero jak sobie ściągniesz Rivatuner-a RC11.1 . Nie wiedzieć czemu (albo i wiedzieć :) ) nVIDIA zwleka z poprawą wydajności filtrowania anizotropowego (ponoć o około 10% !!!), ale Najnowszy Rivatuner powinien mieć opcję włączającą "dopalanie" bez straty jakiejkolwiek jakości - może powrót do starych dziejów = "darmowe" dopalanie sterownikami :) Poczytajcie trochę w necie, są wywyiady z Unawinderem (gościu od RT). No i ta opcja będzie tylko w detkach 5-kach (3x.xx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...