Skocz do zawartości
GrzesN

Obudowa Modecom Impact - Ma ktoś ? Warto kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Wiem, że pytanie nie jest zbyt ambitne, ale czy użytkownicy wymienionej obudowy mogą podzielic się opiniami o niej ??

 

Wiem, że Modecom to nie Chieftec czy Thermaltake ale tylko na to mnie stać. Poza tym nie przewiduję w niej extremalnych mocy i OC.

 

A pytam o nią, bo mi się spodobała, a w którymś sklepie internetowym ktoś napisał że jest kiepska i teraz mam wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wiem, że pytanie nie jest zbyt ambitne, ale czy użytkownicy wymienionej obudowy mogą podzielic się opiniami o niej ??

 

Wiem, że Modecom to nie Chieftec czy Thermaltake ale tylko na to mnie stać. Poza tym nie przewiduję w niej extremalnych mocy i OC.

 

A pytam o nią, bo mi się spodobała, a w którymś sklepie internetowym ktoś napisał że jest kiepska i teraz mam wątpliwości.

ja mam modecoma (ale prostation) - w sumie one chyba tylko płytą czołową się różnią i kolorem. Jestem zadowolony z budy. Dobra zasilka 300W, staranne wykonanie - w sumie koszt około 250 zł (Codeshity i tracery się chowają)

 

polecam modecoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!:

 

dowiedz sie z jakim zasilaczem jest ta obudowa - w niektorych sklepach napisano ze 300W z PFC - jezeli to zasilacz z serii GT (ModeCom ATX-300GT) to OK

 

jak mozesz to przed zakupem obejzyj wnetrze - ale na zywo a nie na stronie modecom.pl (bo tu jest wnetrze Angela wiec moze sie roznic) - bedziesz wiedzial co bierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...