Skocz do zawartości
Lex

r9500

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam pytanie odnosnie radeona 9500 supergrace 64MB. Czy ktos posiada ta karte i wie czy da sie w niej odblokowac dodatkoewe potoki ??? (mam namysli stabilna prace, bez artefaktow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takową własnie w kompie...Gigabytowska Maya II. Zależy od karty, u mnie jak odblokuje to się karta w 3d sypie i nic nie widać na ekranie oprócz jakiś krzaczków :-)) Najprościej spróbuj zainstalować omegi i przy instalacji zaznaczyć żeby Ci karte zmodował, jak się będą działy jaja w grafice 3D to zmień stery i tyle. Swoją drogą moja się ładnie kręci Rdzeń z 275 na 350 chodzi a pamięci narazie na 640 (320*2) ale za bardzo się grzeją i po pewnym czasie błęy się robią tak że trza radiatorki założyć :-) Pórbowałeś zegary podnosić na karcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem ze kazdy egz. inny troche bezsensu sie zapytalem, ale chodzi o to ze napalilem sie na radeona 9500, ale glownie dlatego ze moge podniesc jego wydajnosc o spoooro % poprzez te dodatkowe potoki + podkrecanie (tak to rozumiem). Chodzi o to ze na benchmark.pl yteraz jest promocja za 545 daja r9500 "build by ati" z mozliwoscia odblokowania, a tego supergrace'a moge miec za 400 i teraz z jednej strony kusi mnie niska cena (145 zl mniej jakby nie patrzec :) a z drugiej pewnosc ze jak juz doloze te pare zloty to bede mial naprawde mocna karte (w tym przedziale cenowm), bo jesli chodzi o supergarce'a to nie mam zadnej gwarancji ze bedize dobrze dzialal z 8 potokami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej karty za 400zł - to szanse, że po odblokowaniu potoków nie będzie przekłamań w grafice są jak 1 do 1000...

Jeśli chodzi o tą z benchmarka to nie znam szczegółów, ale:

a) karta jest 64MB i odblokowanie potoków da najwyżej R9500pro

B) karta jest 128MB na PCB od 9700, po odblokowaniu potoków będzie to R9700,9800pro/nonpro (zależnie od taktowania)...

 

na dodatek trzeba się jeszcze zastanowić co należy rozumieć poprzez:

"z mozliwoscia odblokowania"

Ja też mam możliwość odblokwania no i co z tego? [gluteus maximus]aa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najwyzej r9500 pro" w zupelnosci wystarczy :wink: o to mi chodzi. Piszesz "zalezy co rozumiesz...." no ja rozumiem to tak: napisali "+ podkrecanie lub odblokowywanie" no to do cholery chyba sprawdzali czy cos i kazdy egzemplarz od nich da sie odblokowac i bedzie dziala bez przeklaman. A z tym sueprgracem (szansa 1 do 1000) to w sumie sie zgadzam, dlatego zamowilem juz radeona z benchmark.pl Czas pokaze czy podjalem sluszna decyzje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurrr.... wlasnie doczytalem dokladnie "Oczywiście trzeba dodać, że nie wszystkie karty będą poprawnie pracować z odblokowanymi potokami. Efektem mogą być artefakty, w postaci kropek, lub szachownicy" - cytat z benchmark.pl i chu.. teraz t ojuz tylko loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurrr.... wlasnie doczytalem dokladnie "Oczywiście trzeba dodać, że nie wszystkie karty będą poprawnie pracować z odblokowanymi potokami. Efektem mogą być artefakty, w postaci kropek, lub szachownicy" - cytat z benchmark.pl i chu.. teraz t ojuz tylko loteria

Ale LOLe...

To nie jest loteria, ty już na starcie jesteś przegrany... Przykro mi to mówić, ale takie jest moje zdanie... Nie licz na modowalnego Radeona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Ty nie wiesz o czym mowisz.

Benchmark.pl = komputronik.pl = oszusci.

Biora zdjecia innych kart , zmieniaja oznaczenia , byle tylko sprzedac.

A gwarancje masz na 8 potokow od gostka na allegro i w wypadku gdy te dodatkowe nie dzialaja to po prostu odsylasz mu karte i oddaje ci kase ( bo lamie warunki aukcji ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie nie , ale dosc sie naczytalem na tym forum jak to komputronik dziala i jakich metod uzywa by wiecej sprzedac ... podmienianie zdjec i zmienianie wartosci to tylko 'skromne' przyklady matactw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...