Skocz do zawartości
robbod7

Ile można wycisnąć z GF 4 mx 440 64 MB !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tę kartę i jak na razie na maxa poszła na 340/489 ale wyniki były słabe za to na 320/459 było oki>

3D Mark 2000 = 7000 pkt.

3D Mark 2001 = 4613 pkt.

 

Duron 800 @ 928mhz raszta w opisie.

 

Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa!!!

 

Napisznie proszę ile Wy wygoliliście z tej karty i na jakim sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radiatr seryjny, bez kręcenia miał chłodzić pasywnie. dodałem wiatrak 4cm z NB abita kt7a.

monti : pewnie miałeś full wersję bo nieźle pamięci wykręciłeś i słąbo rdzeń, no i procek mocny.

tak to byl jeden z pierwszysch mx-ow i mial pamiecie 4 ns

Niewiem czemu aloe maxymalnie moglem gpu puscic na 295 bez zwiech i artefaktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radiatr seryjny, bez kręcenia miał chłodzić pasywnie. dodałem wiatrak 4cm z NB abita kt7a.

monti : pewnie miałeś full wersję bo nieźle pamięci wykręciłeś i słąbo rdzeń, no i procek mocny.

tak to byl jeden z pierwszysch mx-ow i mial pamiecie 4 ns

Niewiem czemu aloe maxymalnie moglem gpu puscic na 295 bez zwiech i artefaktow.

pewnie dlatego :D starszy rev chipa. ale ładnie, ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GF4MX440 Winfasta mam 6069 pkt. w 3d marku 2001 (link w podpisie) . Karta chodzi standardowo 270/405 bez podkręcania, na sterach FW 52.16 gdzie wyniki w 3d marku są zawsze trochę mniejsze , natomiast na tych starszych sterownikach 43.45 miałem około 6700 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mojego msi gf 4 440 250/350 podkrecilem na 351/500 no i mam ino 5600 w 3dmarku ale troche zmienialem ustawienia testowe i i mam direct 9.0 i troche obsrany system ale nie otym. braklo mi juz suwaka do podkrecania rdzenia a jescze pewnie karta by poszla..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na duronie 1600@1800 9.5X 190 i 256mb ddr 333@380 i mialem 5300 na karcie gforce od prolinka 440mx-8x 2500/330 po przekreceniu 375/400 uzyskalem tylko 6000 tys ale to nie jest koniec nie mam czasu sie pobawic w chlodzenie dla tej karty bo to na kompie mojego ojca a ja w domu rzadko jestem ale teraz na swietach moze sie skusze to 7k stukniac powinno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim procku to i tak ładny wynik ;) . Ale kłamiesz mimo wszystko ;) Bo na procesorze o takich mhz'ach nie ma takiego wyniku nawet ;o do procków 1400 jest rekod 6707 .... kłamstwo ma krótkie nogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TuneReK malo tych 3Dmarkow u ciebie tu masz linka ile powinienes zdobyc :wink:

http://service.futuremark.com/servlet/Inde...b/projectsearch

Jesli nic nie widzisz to napisze przyzwoite sa przynajmniej 5800-5900 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...