Jump to content

AveVanHell

Stały użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About AveVanHell

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • GG
  3374150

Profile Information

 • Skąd
  3miasto
 1. Moim zdaniem to kwestia sterowników. Mam to samo w AC IV Black Flag . Po zmianie na najnowsze ,problem mija z tym ,że gra się crashuje po kilku minutach więc trzeba znów zainstalować starsze.
 2. OK. Ale wyczytałem ,że żeby to wyłaczyć należy zmienić parametry w wartościach klucza : EnableBootTrace EnablePrefetcher EnableSuperfetch W win 8.11 jwst tylko jeden z nich : EnablePrefetcher . Wystarczy tylko tę jedną wartość zmienić na 0 ?
 3. Poradnik jest z 2011r. Czytałem ,chciałbym aktualnej wiedzy w tym zakresie. :)
 4. Nie zabijajcie mnie . Chodzi o krótką odpowiedź. W8.1. 64 pro , M5S 128 GB - indeksowanie : pozostawić włączone czy wyłączyć.
 5. Przepraszam , mój poziom laictwa nie był taki ,na jaki moi szanowni forumowicze go oceniali. Dlatego zdumałem się ,że potrzebna mi instrukcja . Mój dysk tkwi w porcie 1. Przepraszam za zamieszanie. Okazało się ,że owszem włączyłem tryb AHCI w biosie ale dla portów zewnętrznych eSATA. (wrrrr...) .Po włączeniu wewnętrznych portów i reinstalce WIN8.1 sytuacja wygląda lepiej. Dziękuję wszystkim za cierpliwość
 6. Rafa, nie bądź sarkastyczny.Twoja reputacja w tym temacie powinna wykluczać takie traktowanie, bądź co bądź, laika. Chociaż ten laik czytał wiele postów i próbował wielu rzeczy zanim tu napisał. Yogi był bardziej konkretny za co dziękuję ale już wielokrotnie próbowałem rst zainstalować i za każdym razem komunikat mówi : system nie spełnia wymagań. Nie mam pojęcia dlaczego i jak mam podłączyć dysk do kontrolera intela ,mimo studiowania (być może niedostatecznego) intrukcji do płyty głównej.
 7. Witam.Przed instalacją systemu (Win8.1 x64 Pro) w biosie zmienilem opcję IDE na AHCI . Jednak w AS SSD Bench pojawia się na czerwono pciide - BAD. Co zrobiłem źle lub nie zrobiłem ?
 8. W W8 kafelki można wyłączyć. Interfejs wygląda wtedy jak ten z W7.
 9. ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER. 24/7 CANALS TDM http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/673667d4-a283-4792-bd38-b9c0a4fc25b0/Elite-Company-Gaming-Serwer-PL-Canals-G4G-pl/
 10. Niektórzy dobrze celują i nie marnują kulek a większość takich miszczóff używa no recoil macro.
 11. .........Bo przedni panel nie jest podłączony do płyty lub karty dzwiękowej ?.........
 12. Ciekawe czy już są filmy na YT z "czarodziejskich skryptów Abakanu"...Wchodzisz do pomieszczenia ciasnego jak kibel w pociągu ,zdejmujesz Taliba ,który w nim był. Czekasz sobie kilkanaściew sekund z bronią skierowaną w jedyne wejście do tej klitki i nagle czarodziejsko ten sam Talib ostrzeliwuje twoje plecy...
 13. UP! W sklepie ORIGIN ta sama cena. Bez obaw o legalność...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.