Skocz do zawartości
ReDi

Najlepsza płyta na SDRAM-ach pod durona 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi mój ECS K7Vza rev 3.0 po zaledwie dniu współpracy z duron 1400... Teraz musze kupić jakąś tanią płytkę (około 100 plnów mam) pod moje maleństwo. Oczywiście przyda sie zmiana mnożnika i napięcia z biosu. Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shuttle ak32a sdr/ddr (kt266a). Oczywiscie zmiana mnożnika,FSB i napięcia z biosu. Kupilem na allegro za 120zł.

nie nie nie,tylko nie ta plyta :| jak na sdr ma byc to nie takie "2w1" tylko jakas normalna na sdr

 

ja takze tak jak KGB polece tego asusa, naprawde jest wporzadku :) wiem, bo mialem przyjemnosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brać asusa to jaki Rev płyty? Dlaczego nie shuttle?

 

ja do sprzedania solteka KAV-X . chetny ? w pelni sprawna , siedzi w kompie obok , ale sprzedanie proca siec płytka tez idzie na sprzedarz.

Hmm się zastanowie.. Tak wogóle to następnym razem wal na pw bo zaraz moderatorzy się przywalą. Jak chciałbyś sie dogadać to wal na gg 1469699.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wlasnego doswiadczenia to chwale Solteka KAV ,ale jeszcze bardziej chwale Abita KT7 ,tylko na KT7A trzeba uwazac bo niektore rev. nie chcialy obslugiwac nowych AXP

moze nie tyle rev. co egzemplarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to kt7a to jak bedzie rev 1,3 to nie bedzie problemu, choc na starszych w wiekszosci xpki(0.13 tez) dzialaly(tylko unknow cpu type). Nie wiem dlaczego Paprotek sie tam rzuca o shuttla ak32a, fajna tania plyta na ktorej spoko sie kreci(wystarczy przejrzec forum). Nie patrzcie u mnie na OC bo u mnie sdramy sa i nie wytrzymuja fsb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to kt7a to jak bedzie rev 1,3 to nie bedzie problemu, choc na starszych w wiekszosci xpki(0.13 tez) dzialaly(tylko unknow cpu type). Nie wiem dlaczego Paprotek sie tam rzuca o shuttla ak32a, fajna tania plyta na ktorej spoko sie kreci(wystarczy przejrzec forum). Nie patrzcie u mnie na OC bo u mnie sdramy sa i nie wytrzymuja fsb.

po 1 sie tam nie rzucam :evil: :evil: moze troche kulturalniej

po 2 po co ma brac plyte po sdr i ddr (2w1=lipa) ja moze miec fajowa plytke tylko pod sdr, no bo i tak tylko ich bedzie uzywal :)

po 3 nigdzie nie napisalem ze ona jest zla :| tylko ze jak ma uzywac sdr to po co mu ddr :/ a to ze 2w1 jest lipa to wszyscy wiedza (powtazam sie)

po 4 jak bedzie chcial ddr to sobie na 400 kupi cos :)

 

peace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił solteka kav sam korzystam i jestem bardzo zadowolony tego durka puszczałem na 2400mhz(1,65V) i wszystko spox po przeróbce na xp chodzi tak jak w podpisie

Zmien se podpis bo na pierszy rzut oka widac ze masz 2200+ a ty tyle masz mhzów.

 

Paprotek sorry jak cie urazilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił solteka kav sam korzystam i jestem bardzo zadowolony tego durka puszczałem na 2400mhz(1,65V) i wszystko spox po przeróbce na xp chodzi tak jak w podpisie

ladnie,ladnie

ale powiem ci ze MHz ida w rure

powiedz czy powyrzej 1800MHz widzisz jakas roznice na sdram

np. w 3Dmarku

bo na moim KT7 nie ma sensu ponad 1500MHz dzialac (ale ja mam na fsb100)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...