Skocz do zawartości
reyden

Prezentacja dwóch moich www

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz.. na twoim miejscu przylozylbym sie bardziej do layouta... szkieletu... po prostu jest niewygodny... 1024 x 768 rozdzialka i menu trzeba przewijac...

 

oczywiscie wiesz... no offence.. tylko wyrazam moja opinie... nie mowie ze jestem web master... ale looknij na moja stronke... to jest juz moja 4 strona i dopiero teraz jest w miare wygodna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) hmm nie lubie stronek robionych na lauoutach robionych we frontpagu

2) po co tyle enterow w menu na koncu ?

co do obu... masz serwer z php i uzywasz ramek.... strasznie nie poreczne, mogbys uzyc styli jakis do sformatowania wygladu

co do tresci, nie wypowiadam sie

 

aha.... jak juz to glowna.htm a nie główna :!: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak dla mnie... stary zmien serwer na piwko... dzialalem przez 5 miechow na friko.pl i jestem bardzo z tego niezadowolony... teraz jak dostalem sponsoring to widze jaka byla roznica ( friko wrzucanie 0,5kb .... jawnet.pl 60kb... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noose: pierwsza strona była pierwotnie robiona w Fronpage ,

 

potem przerzuciłem sie na Dreamweavera , zostało tylko tło i szkielet strony - jak bede umiał php i css to przejde na to - narazie zostaja przy tym co mam

 

Sheep: kiedys maiłe strone na piwko.pl - niestety ten server zszedł na psy - po prostu friko okazało się szybsze i prawie tak samo pojemne - pozatym ostanimi czasdy aktualizacje stronki na piwko.pl były prawie nie możliwe - tak na moim łaczu zrywało połonczenie z serwem ( mam LAN 1 mbit/s na 20 osób )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...