Skocz do zawartości
sector

Co robicie na sylwestra? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja organizuje u siebie małą libacje tfuu imprezkę :wink: sylwestrową połączoną z urodzinami mojej dziewczyny - chyba kupie soboie alkomat i będe się chwalił, a i folia na podłoge też się przyda :wink:

Dobra nie obrzydzam wam :twisted: będzie kulturka - serio 8)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk ty też więcej niż 17 nie masz ;).

wnioskujesz z avatara ? :lol:

Nom :D.

ejjj...kolego...skad Ty mozesz wiedziec iule mam lat??? to ze mam na avatarku potworke(he,he) to nie znaczy ze mam 17lat (a poza tym bajki rulezzzz...nie sadze ze ogladajac je jestem dzieckiem)...a mam juz prawie 21 lat jesli to tak bardzo Cie interesuje(i nie pisze tego aby byc postrzegany ze sie wymadrzam bo mam tyle lat)

 

pozdro i peace bro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<- Teraz też jestem dzieckiem :D

 

PS.Avatar mojego autorstwa więc kopiowanie, i wogóle wykorzystywanie bez mojego pozwolenia zabronieone :P :D (Jak pięknie się te słowa pisze :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ludzie, a lubicie petardy ?

i to jak BUM :lol: im wieksz tym lepsza chociaz samopaly roxuja 8) (choc niebezpieczne sa jak joz robicie to na wlasna odpowiedzialnosc nichcec miec problemow jak komus lape urwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk ty też więcej niż 17 nie masz ;).

wnioskujesz z avatara ? :lol:

Nom :D.

ejjj...kolego...skad Ty mozesz wiedziec iule mam lat??? to ze mam na avatarku potworke(he,he) to nie znaczy ze mam 17lat (a poza tym bajki rulezzzz...nie sadze ze ogladajac je jestem dzieckiem)...a mam juz prawie 21 lat jesli to tak bardzo Cie interesuje(i nie pisze tego aby byc postrzegany ze sie wymadrzam bo mam tyle lat)

 

pozdro i peace bro:)

He 21? :D, a to git :), to Cie z innym lukkiem pomylilem z tego forum :D.

 

Peacy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. Albo bede w domu u siebie z szampanem sam na sam, albo u kumpla na ognisku bezalkoholowym :evil:

Zawsze można pić do lustra... ;)

przerabialem to przez ponad rok......

niepolecam!!!

alez z Ciebie twardziel!!! wszedzie sie przechwalasz ile Ty wychlales i wogole ile razy byles pijany...sorry Chlopie ale juz nie moge Ciebie czytac...myslisz ze jestes taki cool bo wypijesz litra w godzine itp.??? cxiekawi mnie ile masz lat...ale ze zdjecia wynika ze chyba ok. 16-17...wiec moze nie wiesz jeszcze ale przechwalanie sie ile kto wypil na dluzsza mete chyba sie nie oplaca...jak pojdziesz do roboty to tez bedziesz o tym mowil szefowi???

 

a co do tematu :lol: to ja razcej w domciu z druga polowka:)

no wlasnie damn right

ostatni raz czytalam jak to "Bruce" w szostej klasie na Jezyku Polskim skrecal blanty :lol:

on jest zalosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah bruce taki twardziel a na zlocie TO to rzygal dalej niz widzial muahahahhaha

 

a wracajac do tematu to jade nad morze ale i tak pic nie bede:/ bo jestem w cyklu:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

na takie panie nie widze innego dobrego okreslenia, a co do domu publicznego, zwanego agencja towarzyska, to szczerze mowiac moj brat prowadzi taka, wiec raczej mam cos z tym wspolnego.

 

czasem warto spojrzec prawdzie w oczy i nazwac rzeczy po imieniu, a jesli chodzi o lanie w morde... ;) probowac kazdy moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo nie podoba się określenie "suczki" :evil: nie będe mówił dlaczego bo mi się nawet pisać nie chce w celu tłumaczenia.

Radze zmienić troche nastawienie co do kobiet, ale jeśli to dla ciebie za trudne to chociaż słownictwo zmień :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co chodzi, raz sobie napisalem mocno zmodyfikowany wulgaryzm a ty mnie juz klasyfikujesz do ludzi "gorszego" w twoim mniemaniu pokroju?

Na temat "suczek" sie nie wypowiadam, to juz wasza broszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...