Skocz do zawartości
PheoniX

ThunderBird 1333 (Do ilu kręcić ??)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie pytanko do ilu można przekręcić takiego procka. Temperatura maksymalna obecnie to 57 stopni C więc dość sporawo.

 

Chłodzenie na procku to CoolerMaster DP5-7J51E-0L.

 

W obudowie wmontowany jeszcze drugi wentyler wyciągający powietrze z wewnątrz również CoolerMaster.

 

Pozdrawiam

PheoniX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój spokojnie idzie na 1466Mhz, na próby dalej nie pozwala mi zasilacz. Więc możesz spokojnie próbować. Na pytanie ile można podkręcić nikt Ci na forum nie odpowie bo (i tu stara formułka) każdy procesor kręci się inaczej. Temperaturą się nie przejmuj na razie. Jak będziesz kręcił to do 65*C możesz spokojnie, nie jest groźna.A jak już znajdziesz odpowiednie, interesujące Cię ustawienia, to pomyśl nad zmianą chłodzenia. Temperatura rzędu 65*C nie jest groźna i nie powoduje niestabilności na Thunderbirdach, ale wpływa niekorzystnie na żywotność procesora. Życzę sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie wyciagniesz z niego tyle ile z nowych xp "b0" :| ale jw ktos napisal ponad 1400 powinienes wejsc, ten ktorego ty masz to jeden z koncowych prockow z tej serii, takze nie spodziewaj sie po nim swietnych wynikow :| ale powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...