Skocz do zawartości
MacieX

Jeden dres zalatwiony

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze...normalnie boga z niego zrobilismy ;

No bo dobrze chłopak zrobił . Trzeba tępić tych śmieci bo niedługo dojdzie do tego że ci wejdą na chate zabiorą TV i powiedzą "siedz cicho bo dostaniesz wpierdul" Gdzie my kurna żyjemy??? Bo mnie się wydaje że w państwie prawa gdzie każdy ma prawo czuść sie bezpiecznym!!!

WYRYWAĆ CHWASTY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi do cze-wy :D

 

wystarczy, z ewpadnie do mnie we wtorek ;]

 

co ty na to?? ;p

kekeke :D

 

kurcze...normalnie boga z niego zrobilismy ;p

ja tylko napisałem co MI ... ykhm IM się przytafiło..

a we wtorek no problem :P ... hyh puby otwarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrenalna robi swoje to potrafi dac czlowiekowi takiego kopa ze niepoznorny zwygladu czlowieczek potrafi ciezko pobic wiekszych ba nie wiekszych wyrzszych od siebie

bruce wydrkuje to sobie i qmplom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja sie ciesze ze nigdy nie mialem takiej sytuacji :] gratuluje odwagi ! tak mi sie wydaje ze chyba tez bym bez walki sie nie poddal chociaz z 2 strony to drozej wyjdzie jak mnie skroja i jeszcze zabki trza byloby wstawiac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Maciexowi dałem ze sobą wygrać w tenisa w sobote za to pobicie dresa :lol: .

A tą moją nokię to oddałem ponad rok temu, byli o głowie więksi, napakowani i z 2 stron do mnie podeszli.

A mnie ostanio denerwują pizdy, które kradną kołpaki, lusterka itp. z samochodów.

 

P.S.

Ty we wtorek Maciek nie wychodź nigdzie bo czekasz na bardzo ważną paczkę :lol: joke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałeś chwasta i chwała tobie za to!

Niewiem jak wy ale ja lubię się bić :D W żebym był tam to bym pomogł. Won znieczulica społeczna! :twisted: PS. Spotkałem tego samego gościa w Augustowie i znowu mu zrobiłem wycisk. Rzucał się przed świętami to dostał podwojny prezent że nos to już ma rozkwaszony. Ale skur... popsul mi zęba. Wybił plombę za 70 zeta :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Maciexowi dałem ze sobą wygrać w tenisa w sobote za to pobicie dresa :lol: .

A tą moją nokię to oddałem ponad rok temu, byli o głowie więksi, napakowani i z 2 stron do mnie podeszli.

A mnie ostanio denerwują <font color="#ff0000">[ciach!]</font>, które kradną kołpaki, lusterka itp. z samochodów.

 

P.S.

Ty we wtorek Maciek nie wychodź nigdzie bo czekasz na bardzo ważną paczkę :lol: joke

No to tałajstwo jest po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e zwinęli nam 4 kołpaki ze skodziawy i spuścili powietrze z kół. A w lato to wogule mieliśmy fajne fele i już ich nie mamy :x Normalnie stała na parkingu dzień. Przychodzimy, a tu <ręka_w_nocniku> skoda na kołkach. Qpa. Git że były jeszcze zimówki w garażu bo tak to by było nieciekawie :evil: I zadzwoniiliśmy do kumpla ojca i przywiozł nam Koła ze śrubami. Tępić [ciach!]o co już nawet to kradnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja sie ciesze ze nigdy nie mialem takiej sytuacji :] gratuluje odwagi ! quote]

 

Bo w Kraku tępi się dresów od początku - więc sie boją - a jak jakiś traci instynkt samozachowawczy, to ląduje w szpitalu - a w Wawie pozwolili dresom obrosnąć w piurka, i teraz cierpią...

 

Jak dobrze mieszkać w mieście w którym to nie dresy polują na człowieka, tylko człowiek na dresy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekX dobrze zrobiłes

Powiem wam tylko tyle ze oni są mocni tylko w grupie a w bójce 1x1 dostają taki wpier... ze poezja. Ale nie zawsze tak jest, czasami jest ich wiecej i trzeba po prostu uciekac. Trzeba sie umiec w takiej sytuacji znalezc nie kazdy ma potenciał fightera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Maciexowi dałem ze sobą wygrać w tenisa w sobote za to pobicie dresa :lol: .

A tą moją nokię to oddałem ponad rok temu, byli o głowie więksi, napakowani i z 2 stron do mnie podeszli.

A mnie ostanio denerwują <font color="#ff0000">[ciach!]</font>, które kradną kołpaki, lusterka itp. z samochodów.

 

P.S.

Ty we wtorek Maciek nie wychodź nigdzie bo czekasz na bardzo ważną paczkę :lol: joke

ty ty ty młody .. za kazdym razem kiedy gramy obchodzisz sie smakiem zwyciestwa.. :-] a co do wtorku to panel boczny odbierze pierwsza lepsza osoba w domu :) nie martw sie pod choinka bedziesz mial kawal XXL blachy z plexa i wentylem.

 

Jutro ide z kumplami oblać koniec szkoł w 2003 :) i przy okazji ma być toast za drecha :P - tak slyszalem ... normalnie ... chyba wyjde z giwera na miasto .. ale shit w Styczniu bede sie rozgladal na felernym przystanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w Kraku tępi się dresów od początku - więc sie boją - a jak jakiś traci instynkt samozachowawczy, to ląduje w szpitalu - a w Wawie pozwolili dresom obrosnąć w piurka, i teraz cierpią...

 

Jak dobrze mieszkać w mieście w którym to nie dresy polują na człowieka, tylko człowiek na dresy :twisted:

 

Nio tak ale czasem jakis dre5y sie z huty dobujaja do miasta i bydlo chca robic na szczescie to sa sporadyczne przypadki ;-) Krakow RULEZZZZ !!! :DD:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna chłopie przyjedz do Cze-wy to się schlejemy jak świnie za to że jednego mniej dresa  :twisted:  :twisted:  :twisted: może po dordze napotkamy u mnie jakiś lokalnych dresów to nimi też sie zajmiemy  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Zglaszam sie do akcji 8) , gdzie? Polnoc, tysiaclecie, rakow? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Ogulne IQ ludzkości wzrosło - jednego dresa mniej :D

MacieX brawo, trza się pozbyć chwastów.Ogulne IQ ludzkości wzrosło - jednego dresa mniej :D

MacieX brawo, trza się pozbyć chwastów.

[/color]

Może by jescze bardziej wzrosło, gdybyś nauczył się pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to akcje jaka mialem ~ zeszlego roku kiedy ide sobie spokojnie po sadybie a tu nagle wychodzi mi jakis dres, na oko mial najmarniej 2x2m... nie pamietam co przy sobie mialem ale bylo kurewsko drogie/mialem z soba kase i nie chcalem sie z nia rozstawac. Powiedzial jakis swoj tekst, stalismy dosc blisko, w zasiegu "ciosu", siegnelem niby do kieszeni i <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnolem mu fange w ryj z calej sily, modlac sie oto ze da mi to czas na ucieczke elegancka... zdziwilem sie gdy koles po prostu padl na ziemie jak kloda (lookajac jak blisko jest kiedy uciekalem), potezny nie jestem (wtedy ~184-185cm wzrostu) ani dopakowany i szczerze mowiac jkabym dostal czyms takim ja bym mial conajwyzej siniaka a tamten padl.. pedalek miekki

 

smieszniejsza akcje miala moja siostra jak ja jakis dresik czy menel zaczepil jak byla z psem na spacerze. Koles wysoki i chudy byl a moj pies to springer spaniel angielski (chyba- moze amerykanski), maly piesek w zasadzie, do kolan siega mniejwiecej. Costam sie przyjebal do siostry a ona mu odpowiedziala ze go psem jak szmate poszczuje, koles zaczol sie brechtac ze taki maly piesek nic nie zrobi. Na haslo "zabij" siostry Dora (tak sie zwie piesek) skoczyla typowi do szyi, pogryzla / odgryzla kawalek szyi (next day byla krew na ulicy) i na haslo "chodz Dorka" (uciekajac) s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lily obie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe musze sobie kupić psa i go tak wytresować . ZABIJ hehe świetna komenda :twisted:

Zglaszam sie do akcji  , gdzie? Polnoc, tysiaclecie, rakow?

POZ brachu :lol: nareszcie ktoś z mojej wioski

Słuchaj najlepiej to trzeba zebrać ekipe i czyścić pokolei a zacząłbym od DeKa bo tam miałem ostatnio nieprzyjemną sytuacje i po kolei chwasty rwać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gdańsku raz zaczepiły mnie drechy siedzieli w 3-4 na przestanku ja olałem szedłem dalej podbiegł za mną jeden chwicił chciał telefon. Dałem 2 zł i sie odczepił :D

 

Bym przywalił chętnie ale jeszcze za mało przypakowany jestem :(

 

Ale telefonik (N 3330) ocalał ;d

 

Podziwiam twoją postawe :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje MacieX. Mam nadzieję, ze nie spotkasz się z odwetem. Jednak adrenalina w zagrożeniu działa :D Mnie na szczęście z reguły omijają. Zaczepki jak już były to słowne, pyskówka i spokój. Może dlatego, że mam te 192 cm, choć może przypakowany nie jestem. Jak już coś do czego to swego nie oddam, a przy... potrafię. Taki juz jestem. Może i mi dokopią jak więcej niż dwóch, ale skóry tanio nie sprzedam.

BTW - topik może by przenieść do " Zostałem pobity przez dresa za free", bo tam już szersza gadka w tym temacie była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...