Skocz do zawartości
Gur1

Radiatory na pamieci grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym kupic jak najszybciej [najlepiej dzisiaj] radiatorki na pamieci grafiki [sapphire radeon 9600xt].

Zna ktos z krakowa moze jakis sklep gdzie mozna je kupic?

Prosilbym tez po jakas podpowiedz jakie kupic :)

Z gory dziekuje

Pozdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zadaj sobie pytanie po co , przeciez bierzesz idziesz do komisu komputerowego pytasz sie czy nie maja ze 2 radiatorów z Pentium 200 czy podobnego badziewia , brzeszczot i radiatorki jak marzenie i dwa wilkie plusy satysfakcja ze sam zrobiles a dwa to koszt =0 zł lub grosze jakies :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to Wy byscie proponowali do chlodzenia? defaultowe taktowanie ma 500/325. Na tym chlodzeniu co ma na 550/340 chodzi bez zwiechy.

Na 'zima cooling' troche kombinowalem dzisiaj, i udalo mi sie wykrecic 648/350 i chodzilo lajtowo tylko ze siedzenie przy otwartym oknie i granie w cod'a tudziez nfsu mi sie nie widzi :D wiec jakies propozycje co do schlodzenia takiego czegos? :|

W sumie po tym tescie to moge sobie narazie radiatorki na pamieci podarowac :D ale nie wiem za bardzo co kupic na rdzen.

 

Bede wdzieczny za sugestie :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, ja sobie zrobilem radiatorki na grafe z duuuzych radiatorkow z durona. Naprawde warto! Wydajne przede wszystkim. Jedyna ich wada jest to, ze nie wygladaja zbyt elegancko. Ale czy to do konca o to chodzi??

 

Zaprawde powiadam Ci - zdobadz duzy radiator i wykonaj z niego kilka mniejszych. (moze nawet na mostki na mobo starczy ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gur1 taki OT :> mam takie samo biurko :> a co do radiatorka, to tnij i lep na memorki karty graf.

hyhy fajnie :> tylko moje jest troche zmasakrowane :P

chyba sobie zamowie to a 4 radiatorki zrobie z tego po procu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...