Skocz do zawartości
Gość

Ogłoszenie: Oddam WC w dobre ręce :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Cena do ustalenie czyli kot da więcej. Prosze mnie nie wyzywać za ten post skoro sam pan administrator daje nam taki przyklad :P.

W zestawie wb z miedzi wysokiej jakości! pompka 450L/H! 2 metry rurek eheim doskonale sie układają! Zaczep pod Intela i Amd SPRAWDZONE (wygodny dokręca się go śróbką)!!! Chłodnica 15x25x8cm. Do tego 5 opasek zaciskowych!!! Wiatrak na chłodnice 80mm. Wszystko szczelne sprawdzone urzywane 2 tygodnie! Polecam!!!

Wszystko było kupione u mata oprócz chłodnicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do sprzedania pompke AquaEL 700l/h za 60zl (z wysylka i tymi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami)

 

chce sprzedac bo podlanczam jescze 2 bloki (chip i karta) a to juz za duzo jak na nia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga prawdziwa okazja 189,99zł!!! Pokrywam koszt przesyłki!!! Jak byście chcieli kupic u mate to zaplacicie 200zl i to bez chlodnicy i pompki!! dlatego promocja do wyczerpania zapasoff :))). Kontakt na mejl priv lub forum :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie martw ja tez w tym roku gimnazjum koncze :)) I boshe po egzaminach czy zdam czy nie to bede HAPPY!!! Ale chyba sobie poradze :). To moze od kumpli? Albo do banku po kredyt? A nikt inny nie chce kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym poprosil to by mnie chyba na strzepy rozerwali. Powiedzieli by ze mam nauke (koniec gimnazjum) a nie komputer

U mnie to samo do nauki egzamin się zbliża ale kase mam PiTer ja bym sie nawet skusił ale może jakąs fotkę czy cuś jak to wygląda bo nie bedę kupował kota w worku :) jak obejrze moge kupić (istnieje wysokie prawdopodobieństwo że kupię) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z 2 :P to jeszcze problemuw z kasa niema wiecie co sprubujcie po menczyc troche starych zeby dali wam nagorde za to ze np dobrze zdacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja bym sie z toba na klasy nie zamieniel :) Jeszcze wszystko przed toba młody człowieku :). Ja z kolegami z forum po egzaminach bedziemy meczyc jakies antki w 0,13 i spiewac hit discopolo :P "niech żyje wolność..." a ty bedziesz musial sie uczyc :P :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie chlopaki nie karzdemu sie przelewa i nie moge zrobic zdjec mojemu wc :P. Jak bede miał kase to kupie tuner i wtedy beda zdjecia(ale to troche potrwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie chlopaki nie karzdemu sie przelewa i nie moge zrobic zdjec mojemu wc :P. Jak bede miał kase to kupie tuner i wtedy beda zdjecia(ale to troche potrwa).

Kup se kamer internetową (najlepiej z wbudowanym aparatem) , całkie ładne zdięcia wychodzą. Sam taką mam i moge tylko polecać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja bym sie z toba na klasy nie zamieniel :) Jeszcze wszystko przed toba młody człowieku :). Ja z kolegami z forum po egzaminach bedziemy meczyc jakies antki w 0,13 i spiewac hit discopolo :P "niech żyje wolność..." a ty bedziesz musial sie uczyc :P :twisted: .

jednak masz racje wolalbym gimnazjum miec za soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zda egzamin i dostanie do liceum to nauke mozna se juz olac i leciec na samych 2 zeby tylko zdac do nastepnej klasy. Dopiero w 3 liceum bedziemy musieli zasuwac z nauka.

Jeszcze tylko ok 3.5 tygodnia do egzaminu wiec trza sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ostro do roboty. Po egzaminie tylko poprawianie ocen i wakacje. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...