Skocz do zawartości
Trendzik

Źle działa ten sprzęt ..czemu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma taki sprzęt:

 

- Celeron 2,4 Ghz

- Płyta Główna Matsonic

- His Radeon 9200SE 64Mb DDR

- 256 Ram (266Mhz)

- Dysk 80GB

 

i jest taki problem że ten komputer działa fatalnie.. ciągle sie coś wiesza. Wczoraj byłem u kolegi i mu sformatowałem dysk i zainstalowałem WinXP Pro i gry działały chwilowo... a dzisjaj mówił mi że znów to samo co kiedyś...ciągle się coś wiesza...wyskakują komunikaty że wystąpił jakiś poważny błąd........... co moze być tego przyczyną ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm

może to jest konsekwencja "matsonica"?! Pierwszy raz słysze taką firmę.

Kiedyś sprzedali mi ECS-a, mówiąc, że to Matsonic. Potem szukałem na stronie Matsonica swojej płyty :lol:

 

Wracając do tematu - RAM chyba też może być kopnięty :| (choć stawiam na zasilacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje:

1. Sprawdzic chlodzenie albo(moze jakis syf albo slaby styk a moze brak przewiewu :? , jesli proc jest podkrecony zmniejszyc taktowanie(cos podobnego mialem z P3 jak go mocniej krecilem to nie puszczal instalacji - wieszal sie w pewnym momencie i [gluteus maximus], winda linux , cokolwiek.

2. Pamiec RAM moze ma ustawione nie taki dzielnik albo opoznienia(roznie bywa)

 

Napisz cos wiecej o tej plycie : jaki chipset ?

jesli plyta na via to 4in1 trza wgrac.

3. hmmm a moze to grafa , jesli to jest R9200SE to pewnie bez wiatraka :?: moze to jest przyczyna.

 

4. wgraj nowszy BIOS

 

Jednym slowem radze sprwdzic dokladnie czy cos sie nie przegrzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...