Skocz do zawartości
szogo

Problem z neo (modem nie rozpoznany sagem)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem z neo..zdarza sie ze w ciagu dnia z 3-4 razy sei rozlaczy i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nei to ze gdy straci polaczenie na ikonce DSl widnieje napis modem nie rozpoznany...wowczas to nie da sie polaczyc z netem jedyna rada to restart systemu. I tak za kazdym razem.. Nie wiem w sumie czym to moze byc spowodowane. Gdy wtedy odepne kabel USB gdy widnieje napis modem nie rozpoznany to mam BSODa..pracuje na 98se mam stery ze strony sagema "przerobione" pod cfosa...nie wiem gdzie tkwi problem a ta usterka zaczyna sie robic upierdliwa :/

 

 

Zdarzylo sie raz tak ze sie rozlaczyl, ikonka z traya nie znikla i sama przeszla z koloru zoltego na zielony. Gdy natoamist pada polaczenie ikonka znika z traya czyli tak jakby wywalalo modem z systemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy instalowales cala aplikacje dostepowa do neo, tzn Wanado czy jakos tak? Jesli tak to odinstaluj i z plytki instalacyjnej zainstaluj tylko same stery do modemu. Potem recznie skonfiguruj polaczenie tzn. haslo i pass. Slyszalem ze ten progsik do obslugi neostrady robi rozne jaja wlacznie z restartami kompa. Ja mam sam modem i wsio chodzi git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...